Болки тип менструални в напреднала бременност!

  • 27 208
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 187
С това изречение имах предвид, че тази лека постоянна болка е нормална за девети месец! Иначе отпадналостта се появи тази снощи!

# 46
  • Мнения: 1 354
Според мен е хубаво да направиш един преглед, ако ще и при друг лекар...или поне звънни и опиши подробно на твоят лекар какво е положението.....няма нищо нормално в такава болка...колко му е пътя до варна ако толкова нямаш доверие на бургаските медици....
но първо просто му звънни.....въпреки, че такива консултации по телефон са малко ала бала.....

 Peace съгласа съм с Angel_Dust Peace

# 47
  • Мнения: 9 776
Отпадналостта може да се дължи на проблем с кръвното налягане например. Не е нормално да си отпаднала и да ти е зле.

# 48
  • София
  • Мнения: 44 127
Их, помислиш, че ще се хвалиш с бебчо, а то.....
Но това, че си толкова отпаднала...май пак е време за съветче с док...дано да не е нещо....

# 49
  • Мнения: 187
И аз се надявах вече да сме трима, но мъника отказва да излезе!  Simple Smile
Не е кръвното, проверих го! Заради времето се оказа! Много е задушно и не ми влияе добре(аз винаги съм била по един или друг начин зависима от времето, не е нещо ново!) Пък и според док всичко е ОК! Така, че няма място за притеснение!
А и според акушерката било нормално накрая да има такива моменти на отпадналост без причина! Дължало се на хормоните! Важното е, че всичко е ОК и сега съм доста по-добре!
Иначе и според док до сега трябваше бебчо да е изкочил..."Предсказанието" беше до края на месеца, е има още два дена... ама според мен не му се иска на човека, явно му е добре в корема!
Благодаря ви, за загрижеността! Hug

# 50
  • Мнения: 9 776
Ще стискаме палци Hug!

# 51
  • Мнения: 148
Само за да направя уточнение- както нямаше нищо странно да имам такива болки, така още на 30,05 взех че родих- живо и здраво момиченце, 3кг, 49 см в 1вия ден на 9ти мес. Та казват ли ви , че тези болки са нормални- имайте все пак едно наум. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт