Приятелство и секс?

  • 9 845
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 886
Разбирам те,но става въпрос за друго,поне това,което аз обясних!
Приятели са ми въпросните мъже около мен вече 10-15 години. Те са хората,на които мога да се обадя ако имам проблем,ако нещо искам да споделя,ако искам да излезна на някъде! Те са хората,които ме заведоха на първия ми футболен мач и до днес ходим заедно,те са хората,с които първо се напих ( много ми е интересно как па тогава никой не ми е  налетял),с които пропуших и кум глупости! Те са хората,които при всяка разбита моя връзка измислят начин да ме развеселят и излизаме заедно ( пак се питам как до сега никой не ми е налитал)...
За това говоря! С мъж за мен приятелството е най-силно!


И аз те разбирам и както казах на теория е възможно, но на практика при мен не се получава. Има един куп неща, които пречат това да стане. С приятелите си редовно излизам заедно с половинките им. При ситуция, в която имам връзка не си представям как ще кажа на половинката си - Скъпа хайде да вземем с нас еди коя си, защото нали знаеш колко голяма приятелка ми е. Или скъпа тази вечер ще закъснея, защото ще излизам с приятелката си. И недей да мислиш че мъжете когато мислят за секс с някоя жена задължително ще се пробват.

# 91
  • Мнения: 212
Сигурно и ти си много прав! В крайна сметка аз говоря за мен-ти за теб Wink
Ам аз пък като излизам с момчетата,отвреме на време взимам и половинката Simple Smile Но те са приятели и с него ( всъщност,така като се замисля той е единственото ми гадже,което те така добродушно са приели Rolling Eyes) така,че нямам проблем Wink

# 92
  • Мнения: 134
Я споделете сега - съвместими ли са тия две неща и колко от вас са преминавали границата на приятелствоо с креватни изпълнения.
Твърдо Нье! Не са съвместими, освен ако нямаш намерение (позиви) приятелството да прерастне в лИбов.
От опит  Wink

# 93
  • Мнения: 7 947
Малко ще перефразирам, защото голяма част няблягат на "приятелство", а идеята ми е малко по-различна, та:

Възможно ли е според вас запазване на изградените добри взаимоотношения, след като веднъж/е, или дваж/ си легнеш с въпросния човек?

# 94
  • Мнения: 134
Малко ще перефразирам, защото голяма част няблягат на "приятелство", а идеята ми е малко по-различна, та:

Възможно ли е според вас запазване на изградените добри взаимоотношения, след като веднъж/е, или дваж/ си легнеш с въпросния човек?
При мен се получи отдалечаване. Т.е. приехме го като опит от приятели да преминем към интимни приятели. Не се получаваше. Преди това възприемаш човека като брат (какъвто не съм имала) и изведнъж се озоваваш с него в кревата. Отчитам го като своя (наша) грешка и съжалявах, защото сексът се намеси, раздвои ни и приятелството ни отиде по дяволите. 

# 95
  • София
  • Мнения: 3 064
Малко ще перефразирам, защото голяма част няблягат на "приятелство", а идеята ми е малко по-различна, та:

Възможно ли е според вас запазване на изградените добри взаимоотношения, след като веднъж/е, или дваж/ си легнеш с въпросния човек?

Възможно е, случвало ми се е. Ама само веднъж. По-скоро е изключение от правилото. Писах и по-нагоре - даже се задравиха приятелските отношения. Но аз продължавам да твърдя, че имам приятели мъже, и то няколко, които са истински приятели. Включително на мъжа ми брат му, когото много обичам, като приятел. Нищо, че се пада парче роднина.

# 96
  • Мнения: 6 886
Малко ще перефразирам, защото голяма част няблягат на "приятелство", а идеята ми е малко по-различна, та:

Възможно ли е според вас запазване на изградените добри взаимоотношения, след като веднъж/е, или дваж/ си легнеш с въпросния човек?


Мисля че ще има промяна, но не се знае в каква посока.

# 97
  • София
  • Мнения: 13 206
Четох, четох... и май съм съгласна с мъжете...  Rolling Eyes Много логично ми се струва всичко, което казват и някак си съм го усещала вътрешно ама, на!!! Приятел та приятел...  Rolling Eyes Още утре започвам да ревизирам най-добрите приятели  Wink

Понеже се натъкнах на една често употребявана реплика (извън темата е) та исках да ми я обясни някой. Дали наистина на някой някога му минават тия мисли, защото досега на мен не са ми минавали за никоя връзка, било то в начлото, в средата или в края й.  Grinning

Да е решил, че не те заслужава примерно и че няма да те направи щастлива ?
Или че примерно много те обича, но според неговите виждания не ти е на нивото и не се вижда за в бъдеще с теб ?

# 98
  • Мнения: 6 886
Това си е сериозен въпрос и е направо за друга тема.

# 99
  • Мнения: 212
Малко ще перефразирам, защото голяма част няблягат на "приятелство", а идеята ми е малко по-различна, та:

Възможно ли е според вас запазване на изградените добри взаимоотношения, след като веднъж/е, или дваж/ си легнеш с въпросния човек?
А аз май точно на този въпрос отговорих!
Пф,много зависи от хората и от това доколко са готови да допуснат секса в приятелските им отношения!
Тоест-аз не бих допуснала самия секс да развали приятелството ми с някой! Ако се искаме сексуално-правим един опит,ако ни се получи но не искаме повторение-екстра,но ако се стигне до следващ и следващ и следващ опит-значи на приятелството отдавна е сложен финала!

# 100
  • Мнения: 919
Четох, четох... и май съм съгласна с мъжете...  Rolling Eyes Много логично ми се струва всичко, което казват и някак си съм го усещала вътрешно ама, на!!! Приятел та приятел...  Rolling Eyes Още утре започвам да ревизирам най-добрите приятели  Wink

Аз затова писах,че ми беше интересно да чуя и мъжко мнение. LaughingДо сега съм чела доста подобни теми,но мъж не беше се включвал. Grinning

# 101
  • София
  • Мнения: 3 064
Четох, четох... и май съм съгласна с мъжете...  Rolling Eyes Много логично ми се струва всичко, което казват и някак си съм го усещала вътрешно ама, на!!! Приятел та приятел...  Rolling Eyes Още утре започвам да ревизирам най-добрите приятели  Wink

Понеже се натъкнах на една често употребявана реплика (извън темата е) та исках да ми я обясни някой. Дали наистина на някой някога му минават тия мисли, защото досега на мен не са ми минавали за никоя връзка, било то в начлото, в средата или в края й.  Grinning

Да е решил, че не те заслужава примерно и че няма да те направи щастлива ?
Или че примерно много те обича, но според неговите виждания не ти е на нивото и не се вижда за в бъдеще с теб ?

За мен това е елегантно извинение на човек, който не му стиска да каже - "Не те обичам (вече)".  Ако обичаш някого, няма да се лишиш с лека ръка от връзката с него.

# 102
  • Мнения: 2 448
Не винаги, понякога е точно така, обичаш прекалено много и осъзнаваш, че не си ти човека, който може да се справи с положението.
Аз имах такъв приятел преди много години.Не, че и аз не го харесвах, напротив, но го намирах за неподходящ за сериозна връзка , а той ме обичаше твърде много и имахме 2 - 3 интимни момента и до там. Останахме си приятели известно време, след това съм разчитала за много неща на него, но после пътищата ни се разделиха.

# 103
  • София
  • Мнения: 38 523
Според моя горчив опит, тези работи /приятелството с мъж и секса/ е по-добре да не се смесват!
От друга страна - в началото с мъжа ми бяхме само приятели. Mr. Green

# 104
  • Мнения: 4 300
Не винаги, понякога е точно така, обичаш прекалено много и осъзнаваш, че не си ти човека, който може да се справи с положението.
И аз имам подобен опит. Да останем заедно означаваше един от нас да направи огромен компромис, което неминуемо щеше да го направи нещастен. Разделихме се, но още се чуваме чат пат.

Общи условия

Активация на акаунт