Приятелство и секс?

  • 9 852
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 300
Физическото харесване и нямането нищо против да се изпраскаш с някого е нещо доста различно от хлътване.
Вече си мислех, че само аз правя разлика ooooh!.

Изобщо като чета темата и почвам да си мисля, че голяма част от пишещите, в това число и мъже, живеят в света на Космо. Който винаги съм смятала, че изчезва към 20-21 годишната възраст на човека.

# 76
  • Мнения: 7 947
viliko
Хм, че знам ли защо си е глътнал езика и избягал ?! Нещо да е размислил ?
Да е решил, че не те заслужава примерно и че няма да те направи щастлива ?
Или че примерно много те обича, но според неговите виждания не ти е на нивото и не се вижда за в бъдеще с теб ?
Знам ли...
Какво е твоето предположение ?
Не го ли пита човека, да каже що така ?!

Ами не го питах, щото се покри  Joy Нямах тая възможност просто. Видяхме се няколко пъти само в присъствието на други хора, когато и дума не ми обели милия, а само извръщаше жално глава...после просто престанахме да се виждаме. Само дето след няколко месеца разбрах, че се е оженил за една мацка, с която се запознал само месец преди това.

Моето обяснение е, че по някаква причина се е почувствал несигурен, уплашен и не е знаел как да реагира на момента и се е оставил на времето...не зная, затова и питам. Божеее, спомени, спимени  Joy

В момента на моята приятелка това й се случва, но проблема май е, че тя е женена и има дете и това е причината онзи да се дърпа. Те са и колеги от горе на всичкото. но пък той ясно й написал писмо, че контакта с нея е лукс - който не може да си позволи  Wink

# 77
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Моето предположение е,че момчето си е мислело,че да стигнат двамата до там това само ще развали приятелството и нещата ще се влошат,а е нямало начин да се сдържи.Затова е предпочел да избяга. Simple Smile
Какво значи "да се развали приятелството" ?! Какво приятелство е това, когато е фалшиво, когато вечно има нещо недоизказано поне от едната страна и някакви скрити желания се подтискат ?! Направо би казал, че е лицемерно това...
И какво, като си е глътнал езика и избягал, големи приятели ли са останали ?

# 78
  • Мнения: 24
Няколко въпроса спонтанно възникват в мен, четейки тази тема:
1. Свирката разваля ли приятелството, или тя не се броеше за секс?  newsm78
2. Алкохолът и наркотиците считат ли се за смекчаващи вината обстоятелства?
3. Педалите имат ли "истински приятели" мъже, или само истински приятелки, с които си лафят по женски?
4. Какво се брои за "истински приятел"?...Да е готов да умре за теб, или е достатъчно да можеш да му се обядиш в 3 през нощта, ако си се напил като гъз и искаш да си поговориш с някого?

# 79
  • Мнения: 7 947
свирката си е част от секса
алкохола и наркотиците са смекчаващи, но пак си е имало нещо и преди това
за педалите не зная - Уенти е мъж - да отговори по мъжки
истински приятел - де да знам кво е, аз имам някви, но дали са истински или само аз така си мисля е друг въпрос

# 80
  • Мнения: 1 749
Няколко въпроса спонтанно възникват в мен, четейки тази тема:
1. Свирката разваля ли приятелството, или тя не се броеше за секс?  newsm78
Естествено,че го разваля. Joy
2. Алкохолът и наркотиците считат ли се за смекчаващи вината обстоятелства?
При някои хора ,предполагам да.
3. Педалите имат ли "истински приятели" мъже, или само истински приятелки, с които си лафят по женски?
Само приятелки,с които си лакират ноктите заедно.
4. Какво се брои за "истински приятел"?...Да е готов да умре за теб, или е достатъчно да можеш да му се обядиш в 3 през нощта, ако си се напил като гъз и искаш да си поговориш с някого?
И двете.Както и това да си сдържи нагона,дори да го има,като сте говорили и изяснили нещата.

# 81
  • Мнения: 212
Тотално изпуснах нишката вече на тая тема Tired newsm78

# 82
  • Мнения: 2 388
Роски, какво е Космо?

# 83
  • Мнения: 7 947

обратното на Плешо сигурно  Joy Joy

# 84
  • Мнения: 4 300
Списание Космополитън, нали се сещаш, с огромните букви на корицата- как да сме секси и неустоими в празничната вечер, 101 секс трика за богини, как да го  накараме да се влюби в нас и прочие.
http://www.cosmopolitan.bg/

# 85
  • Мнения: 1 749
Списание Космополитън, нали се сещаш, с огромните букви на корицата- как да сме секси и неустоими в празничната вечер, 101 секс трика за богини, как да го  накараме да се влюби в нас и прочие.
Това какво общо има с "Приятелство и секс"?

# 86
  • Мнения: 17
Casual girl88,аз  мисля точно като теб:) Hug

# 87
  • Мнения: 2 388
Благодаря.
Така е, като чета само Плейбой, трудно светвам. Blush

# 88
  • Мнения: 7 947
момичета - заглавието на темата е написано - от време на време си го прочитайте отново и проблеми няма да имате...

а това с Космото и аз не се светкам за идеята  newsm78

# 89
  • Мнения: 1 749
Благодаря.
Така е, като чета само Плейбой, трудно светвам. Blush
Аз си мислех,че Плейбой не се чете,а се гледа. Blush

Общи условия

Активация на акаунт