Приятелство и секс?

  • 9 875
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 749
Аз сега имам приятели мъже,но след като попитах по много заобиколен начин(за да измъкна информация)и в подходящия момент,се оказа,че момчето (което питах) има такива мисли.
Окей,нищо ненормално,ама съм имала и такива "приятели",които не си казват и се правят на света вода ненапита.Това е подло дори.

# 61
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Определено си мисля че жените много не разграничават кой какъв е.
Има такова нещо.

Никоя жена не може да ме убеди че заобикалящите я мъже имат приятелски чувства към нея.
И мен.

Особено ми е смешно когато някой каже на противоположния пол че иска да са само приятели и другата страна се съгласи.
Класика, това е коронна реплика.  Mr. Green


И според мен приятелство в чистата му форма между мъж и жена няма. Не че особено се среща и приятелство между две жени де  Wink.
В едно такова приятелство наистина обикновено единия има тайни мераци или дори неосъзнати такива. Или пък и да не е имало в началото в един момент неизменно се стига до мисълта за секса. Не за друго, а защото като почувстваш човека достатъчно близък нормално идва и идеята за още по-голяма близост.
Именно, нормално е да ти минават такива идеи през главата.


Аз сега имам приятели мъже,но след като попитах по много заобиколен начин(за да измъкна информация)и в подходящия момент,се оказа,че момчето (което питах) има такива мисли.
Ето, за това си говорим.  Peace

Окей,нищо ненормално,ама съм имала и такива "приятели",които не си казват и се правят на света вода ненапита.Това е подло дори.
Може да ги е срам или пък като виждат, че не срещат взаимност, предпочитат така уж приятели, отколкото съвсем да изгубят контакта си с теб...



Уентуърд , жена съм, но мисля точно, като теб.
Знаех предварително.  Sunglasses

# 62
  • Мнения: 7 947
Странно ми е друго обаче:
един пример - мъж и жена /не казвам най най приятели/, които се разбират отлично, единия почва изречението - другия го довършва дет се вика, споделят си всичко, прекарват ужасно много време заедно. В един момент жената усеща, че става нещо и при вида му се появяват пеперуди в стомаха й. Започва да флиртува леко, вижда че отсрещната страна с охота приема. Най-накрая жената му признава какво й се върти в главата, той потвърждава, че и при него има нещо повече от приятелство, но на другия ден си гълта езика и избягва  Crazy
Ха, Уенти - коментирай го, моля те, като представител на мъжката половина!

# 63
  • Мнения: 1 749

Окей,нищо ненормално,ама съм имала и такива "приятели",които не си казват и се правят на света вода ненапита.Това е подло дори.
Може да ги е срам или пък като виждат, че не срещат взаимност, предпочитат така уж приятели, отколкото съвсем да изгубят контакта си с теб...
Имаше и такива случаи.И с момчето сме си приятели и досега.Говоря за тези случаи,в които мъжката страна се прави на невинна,но има "задни" мисли.Като в рекламата на спрайт,ако я помните.Пък и аз тогава бях наивна и си мислех все още,че е напълно вероятно мъж да ме харесва само като приятел.Каква грешка....

Имаше едно момче,беше гадже на моята бивша(що ли не го подчертая с две черти отдолу)"най-добра"приятелка.Та той предпочиташе да излиза на по бира с мен и да си говорим празни приказки,да спорим за музика(металика Е ли или не кънтри група Laughing ),отколкото да понася постоянните мрънкания ,оплаквания и капризи на гаджето си.Пообщувахме така известно време,но почнахме и двамата да си мислим за разни работи... Blush Не направихме нищо ,защото той все още беше с нея ,а нито той,нито аз бихме причинили нещо такова на някой,пък бил той и голямо  мрънкало.

# 64
  • Мнения: 236
Възможно е. Осем годишно приятелство със секс. Party Резултатът - на десетата година бебе. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 749
Странно ми е друго обаче:
един пример - мъж и жена /не казвам най най приятели/, които се разбират отлично, единия почва изречението - другия го довършва дет се вика, споделят си всичко, прекарват ужасно много време заедно. В един момент жената усеща, че става нещо и при вида му се появяват пеперуди в стомаха й. Започва да флиртува леко, вижда че отсрещната страна с охота приема. Най-накрая жената му признава какво й се върти в главата, той потвърждава, че и при него има нещо повече от приятелство, но на другия ден си гълта езика и избягва  Crazy
Ха, Уенти - коментирай го, моля те, като представител на мъжката половина!
Така беше с мен и момчето,за което разказах в предишния си пост.И на мен ми е любопитен отговора на въпроса.Имам хипотеза,но ще изчакам да чуя какво мисли мъжкото присъствие тук.

# 66
  • Мнения: 7 947
Дам, това ми се случи преди 5 години на мен, сега в момента моята приятелка изживява същото...абе мъже ли са това - кажете  Crazy

# 67
  • Мнения: 1 749
Честно казано,варианта първо приятели,след това сексуални партньори ми допада повече,отколкото запознанство ,срещи,ухажвания........
Съпругът ми беше първо приятел.За кратко време.........

# 68
  • Мнения: 2 448
Ами как ще допусне жена такава грешка, тя да признава първа???

# 69
  • Мнения: 7 947
Ами как ще допусне жена такава грешка, тя да признава първа???

 Crazy ква е тая глупост????

Когато човек усеща нещо и има породена емоция - най-нормалното и правилно нещо е тя да се сподели!

# 70
  • Мнения: 212
Май омесваме понятията. Както казах по-горе имам само няколко приятели. За приятел мога да броя човек, с който съм преживял много на който мога да разчитам и да се доверявам безрезервно, имаше нищо и за торби сол. Другото са познати. И моята бивша жена си мисли че сме приятели ама не сме. Вероятно си мисли така защото се разделихме цивилизовано и запазихме някакви нормални отношения, но с нея се чуваме няколко пъти в годината по празници а с приятелите си се виждам/чувам поне веднъж седмично. Ако говориме за това дали дали бих правил секс с познатите ми жени това вече е друг въпрос, но те не са ми приятели. Определено си мисля че жените много не разграничават кой какъв е. Преди няколко седмици се засекох с бивше гадже и ходихме на бира. След това тя ми каза че уведомила за това мъжа си а той съответно взе да ревнува. Тя ми вика какво толкова е станало че съм пила бира с приятел. Аз и казях че първо не сме приятели а сме бивши гаджета и второ че искам да правя секс с нея. Тя млъкна. Миналата седмица пак ходихме на бира и тя ми каза че искала дя прави секс с мен и след това ми налетя. Е питам аз приятели ли сме? Никоя жена не може да ме убеди че заобикалящите я мъже имат приятелски чувства към нея. А относно мисленето тази същатата позната ми каза нещо подобно, че нямала приятелки и че винаги се е разбирала много по-добре с мъжете. Има си хас. Тя по десетобалната е 8-ца или 9-ка и мъжете като я видят започват наистина да се разбират много добре с нея а жените обикновенно я намразват. И тя всичките тези мъже ги категоризира като приятели.
Разбирам те,но става въпрос за друго,поне това,което аз обясних!
Приятели са ми въпросните мъже около мен вече 10-15 години. Те са хората,на които мога да се обадя ако имам проблем,ако нещо искам да споделя,ако искам да излезна на някъде! Те са хората,които ме заведоха на първия ми футболен мач и до днес ходим заедно,те са хората,с които първо се напих ( много ми е интересно как па тогава никой не ми е  налетял),с които пропуших и кум глупости! Те са хората,които при всяка разбита моя връзка измислят начин да ме развеселят и излизаме заедно ( пак се питам как до сега никой не ми е налитал)...
За това говоря! С мъж за мен приятелството е най-силно!

# 71
  • Мнения: 2 448
В такива приятелско - сексуални - пожелателни отношения, жената първа да сдаде фронта в повечето случаи завършват зле.

И последно за емоции ли говорим или за сексуално привличане, защото какво приятелство,какви 5 лв, ако някой се е влюбил. Физическото харесване и нямането нищо против да се изпраскаш с някого е нещо доста различно от хлътване.

# 72
  • Мнения: 1 749
В такива приятелско - сексуални - пожелателни отношения, жената първа да сдаде фронта в повечето случаи завършват зле.
Не е вЕрно.  Mr. Green

# 73
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
viliko
Хм, че знам ли защо си е глътнал езика и избягал ?! Нещо да е размислил ?
Да е решил, че не те заслужава примерно и че няма да те направи щастлива ?
Или че примерно много те обича, но според неговите виждания не ти е на нивото и не се вижда за в бъдеще с теб ?
Знам ли...
Какво е твоето предположение ?
Не го ли пита човека, да каже що така ?!

# 74
  • Мнения: 1 749
Моето предположение е,че момчето си е мислело,че да стигнат двамата до там това само ще развали приятелството и нещата ще се влошат,а е нямало начин да се сдържи.Затова е предпочел да избяга. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт