Бъдещи майки АВГУСТ 2009 - Тема 35

  • 13 046
  • 304
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 521
Manik, ами при мен започна да действа магнезия след няколко дена, помня че първите два дена нямаше никаква промяна и се чудех дали да продължавам, но после намаляха контракциите, затова по-добре си го пий. Само да знаеш, че е хубаво в началото на деветия месец да се спре с него, защото после може да се получи преносване, поне така ми каза лекаря.

На мен за щастие краката не ми отичат, още съм си + 7,5 кг, в последно време не качвам много и най-странното е, че днеска си обух старите дънки (от преди да забременея), които са с много ниска талия и се учудих, че си ги закопчах нормално и днеска съм с тях  Mr. Green

# 181
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Привет, августинки! Simple Smile
Захира, специално заради теб се разписвам - за тези рокли от кога си мечтая да им дойде времето! Много ми харесват. Някой, ако види във Варна да свирка, че аз от толкова време не съм излизала по магазини, направо съм забравила как изглежда центъра.
За подутите глезени да кажа - и моите бяха почнали да се подуват, обаче като намалих солта и веднага се оправиха. Помагат и масажите с някакво кремче, не е задължително да е специално, вдигането на краката нависоко, както и редуване на студен и топъл душ.

# 182
  • Мнения: 1 569
Щастливата: По ппинцип Плацента Превия може да бъде и много сериозна диагноза, както и това да имаш контракции примерно... Просто зависи от това дефакто колко "превия" е (предполагам) и ред други неща, както и колко силни и чести са контракциите по време на бременността! Така, че както едно нещо може да е невинно, ако е в лека форма, така и кофти и задължително трябва да се следят от лекарите тези ми ти работи Wink


Ние днес си спретнахме съвсем случайно и набързо страхотна среща с Дан4ето, Румик и Напетя. Дъра дъра, та 3 часа откарахме в Борисовата  Party Следващият път ще го организираме по-от рано, че да дойдат и други мами  Hug

Ох жегааааа  Crazy

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 16:32 от yana-sladurana

# 183
  • Мнения: 15
Щастливата: По ппинцип Плацента Превия може да бъде и много сериозна диагноза, както и това да имаш контракции примерно... Просто зависи от това дефакто колко "превия" е, както и колко силни чести са контракциите по време на бременността! Така, че както едно нещо може да е невинно, ако е в лека форма, така и кофти и задължително трябва да се следят от лекарите тези ми ти работи Wink

Ние днес си спретнахме съвсем случайно и набързо страхотна среща с Дан4ето, Румик и Напетя. Дъра дърда, та 3 часа откарахме в Борисовата  Party Следващият път ще го организираме по-от рано, че да дойдат и други мами  Hug

Ох жегааааа  Crazy


да супер си изкарахме даже не ми се тръгваше,но няма как,следващия път повече Hug

# 184
  • София
  • Мнения: 1 248
Да се включа и аз за контракциите... И аз имам такива неболезнени. От вчера даже доста зачестиха и коремчето ми взе да се втвърдява по-често... По тази причина преди малко си пийнах магнерот, бях го спряла преди 2 седмици, но явно ще трябва да го подновя, защото доста се притесних. Болка не изпитвам, но си е стряскащо това стягане на корема.

# 185
  • Мнения: 0
Завиждам ви за разходката в Борисовата. Дано скоро и работещите да можем да се включим.
Подобни рокли май имаше в Манго, но не обърнах внимание дали материята е разтеглива и подходяща за нас.
При мен магнезия също подейства след 2-3 дни и откакто го пия се чувствам доста по-добре.
Явно всички ще си патим от подути крака, не знам как ще си тръгна от офиса Mr. Green

# 186
  • Мнения: 636
Не се шашкайте, смята се, че тези контракции играят положителна роля, защото подготвят бебето за раждането  Grinning

# 187
  • Мнения: 140
Щастливата: По ппинцип Плацента Превия може да бъде и много сериозна диагноза, както и това да имаш контракции примерно... Просто зависи от това дефакто колко "превия" е, както и колко силни чести са контракциите по време на бременността! Така, че както едно нещо може да е невинно, ако е в лека форма, така и кофти и задължително трябва да се следят от лекарите тези ми ти работи Wink

Ние днес си спретнахме съвсем случайно и набързо страхотна среща с Дан4ето, Румик и Напетя. Дъра дърда, та 3 часа откарахме в Борисовата  Party Следващият път ще го организираме по-от рано, че да дойдат и други мами  Hug

Ох жегааааа  Crazy


да супер си изкарахме даже не ми се тръгваше,но няма как,следващия път повече Hug

Да кажа и аз, че ми беше изключително приятно на срещата!  Hug

Относно контракциите и втвърдяването на корема и на мен днес ми изписаха Магнерич, 2х1 но докторката каза да го пия поне месец.

# 188
  • Мнения: 12
Звездице за раждането при Илиев още не е сигурно как ще протече. Каза ми, че ще е хубаво да ми се вдигне поне до 3см за да нямам проблеми с износването. А дали ще мога да родя нормално нищо не се знае.  Praynig
Разкажи ми за доктора. Аз при него попаднах съвсем случайно, но много ми допадна. Най- вече ми действа успокояващо! А пък наистина ще е добре първото което види детето ми да е нещо хубаво!  Laughing Joy

# 189
  • Мнения: 735
Здравейте!Много сте писали, не мога да ви изчета.Аз магнезия продължавам да си го пия 3х1.От време на време получавам контракции, но мисля че са от тези, подготвителните.На тази консултация докторката забрави да каже дали да го продължавам, ама аз мисля да си го пия, че поне не ми вреди.
Захира, много красиви рокли.И аз искам такава. Crossing Arms Simple Smile
Много бързо се уморявам.Днес гладих 1 час дрехи и после 2 часа спах.Simple Smile
Лека вечер!  bouquet

# 190
  • Burgas
  • Мнения: 214


днес случайно видях тези шишета да се продават в Бургас, има и стерилизатор които е за студена и топла стерилизация и шишенцата са антиколикови-Английски са и е 50лева стерилизатова с 2 шишенца.

Да попитам още някои от вас може ли да даде отзиви за Томи Типи? Или да су купувам Авента. На томи Типи шишенцата са като майчина гърда, много са сладки.

# 191
  • Мнения: 27
Щастливата: По ппинцип Плацента Превия може да бъде и много сериозна диагноза, както и това да имаш контракции примерно... Просто зависи от това дефакто колко "превия" е, както и колко силни чести са контракциите по време на бременността! Така, че както едно нещо може да е невинно, ако е в лека форма, така и кофти и задължително трябва да се следят от лекарите тези ми ти работи Wink

Ние днес си спретнахме съвсем случайно и набързо страхотна среща с Дан4ето, Румик и Напетя. Дъра дърда, та 3 часа откарахме в Борисовата  Party Следващият път ще го организираме по-от рано, че да дойдат и други мами  Hug

Ох жегааааа  Crazy


да супер си изкарахме даже не ми се тръгваше,но няма как,следващия път повече Hug

Да кажа и аз, че ми беше изключително приятно на срещата!  Hug

Относно контракциите и втвърдяването на корема и на мен днес ми изписаха Магнерич, 2х1 но докторката каза да го пия поне месец.

Ама как хубаво си изкарахме днеееееес  Whistling Кафенце, папкане, разходка.... СНИМКИИИИИИ  Flutter
Но сега ме мързи да дишам и снимките ще ги кача утре  Crossing Arms Изморена съм  Tired

# 192
  • Мнения: 8
Jujka_ - Мога само да ти кажа за Авента...много мои приятелки се оплакват от него  Naughty
Аз ще пробвам с Чико  Peace

# 193
  • Мнения: 27
Може ли някой да ми припомни, къде и коя беше темата или страницата тук във форума в която са написани адресите на всички бебешки магазини?  newsm78
Тенкс   bouquet

# 194
  • Мнения: 172
За Авент и аз да кажа - една приятелка си приготви цял комплект шишета с биберони, но бебето изобщо отказа да пие от тях.  Наложи се да сменя и да търси на кого да ги продаде. Не че е гаранция, че с друго бебе ще стане така.
Аз съм ползвала НУК и бях много доволна, бебо също. Мисля и този път да купя НУК. Само помпата на Авент може да си купя, че много я хвалят.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт