И з р а е л 36

  • 13 910
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Нямам дете ,но пък съм що-годе запозната с живота на едно дете в Бг и в частност говоря за училищния живот.Говоря за лошата база,липса на училищна политика,некачествени учебници,липса на спортно обучение в някакъв процент и некомпетентни учители.Мога да дам пример:Учителката по физическо гони племеницата ми от час защото нямала ластик за коса  #Cussing out Компютри-какво е това  newsm78 на 5 деца 1 компютър...Мисля,че до голяма степен в училището все още живее комунизма  Sad
Тук виждам друго-постоянна връзка учител-родител,хубави училищни автобуси,добра материална база,политика и правила в училището та дори и фанелката с щампата на училището.За външния живот знам само детските площадки  Blush Струва ми се,че ако някой ден изчезне тази надвиснала опасност  Praynig децата тук ще имат един добър живот  Peace
Обичам си България и всичко българско,но съм също известна степен егоист  Peace

# 286
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Бубе, суров спанак е супер, няма какво да му се двоумиш. Тук ти го продават готов за салата - изчистен от стеблата и даже може да си го купиш измит  Peace Според мен е по-приятен, ако предварително му сложиш подправките и го оставиш да преседи, но не ти знам рецептата, аз си правя салата от млади спаначени листа по израелски тертип  Flutter



Отивам да видя канадската делегация  Party

Новата тема е готова:
ИЗРАЕЛ 37 >>> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=398250.new#new

Общи условия

Активация на акаунт