Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 427 003
  • 503
  •   3
Отговори
# 180
  • Мнения: 5
Ами явно семейството на адвокат Черкезова е много голямо след като има толкова много положителни мнения за нея  Grinning.  Моето мнение не се различава от на повечето нейни клиенти/клиентки за което не получавам процент от хонорарите й и за съжаление не съм нейна сестра.  Laughing Първата ни среща беше в нейната кантора и отидох като напълно непозната за нея, прочетох отзивите за нея тук във форума и не съжалявам,че й се доверих. От самото начало ми разясни абсолютно всичко по делото,каза ми колко й е хонорара и не ми е поискала и 5 стотинки отгоре. Делото се проточи близо година и то не по нейна вина и през тази една година аз наистина едвам дишах от притеснение понеже знам на какво са способни бившия ми съпруг и родата му. От самото начало адвокат Черкезова ми каза какво да очаквам от делото и така и стана.


Виж, наистина не искам да влизам в безсмислени спорове... имах мнение по въпроса и го изказах Wink

П.П " А... и изчетох форум... колкото положителни, толкова отрицателни, но факт е че голяма част от положителните са от нейни близки. И друго... забравих... Честит рожден ден, адв. Черкезова! Пожелавам ви повече истинност в човечността ви! Професионалните успехи са ясни - има доста наивни хора!

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 13:36 от Lea.Foti

# 181
  • Мнения: 1
Здравейте ,може ли някой да ми препоръча добър адвокат по бракоразводни дела от Бургас?Дайте ми моля ,някакви препоръки!Прегледах последните страници от темата ,но ми се струва ,че никой не беше коментирал адвокати от Бургас.Благодаря ви предварително.

# 182
  • Мнения: 126
Ами явно семейството на адвокат Черкезова е много голямо след като има толкова много положителни мнения за нея  Grinning.  Моето мнение не се различава от на повечето нейни клиенти/клиентки за което не получавам процент от хонорарите й и за съжаление не съм нейна сестра.  Laughing Първата ни среща беше в нейната кантора и отидох като напълно непозната за нея, прочетох отзивите за нея тук във форума и не съжалявам,че й се доверих. От самото начало ми разясни абсолютно всичко по делото,каза ми колко й е хонорара и не ми е поискала и 5 стотинки отгоре. Делото се проточи близо година и то не по нейна вина и през тази една година аз наистина едвам дишах от притеснение понеже знам на какво са способни бившия ми съпруг и родата му. От самото начало адвокат Черкезова ми каза какво да очаквам от делото и така и стана.


Виж, наистина не искам да влизам в безсмислени спорове... имах мнение по въпроса и го изказах Wink

П.П " А... и изчетох форум... колкото положителни, толкова отрицателни, но факт е че голяма част от положителните са от нейни близки. И друго... забравих... Честит рожден ден, адв. Черкезова! Пожелавам ви повече истинност в човечността ви! Професионалните успехи са ясни - има доста наивни хора!

А нима познаваш цялата й рода,че си толкова сигурна кой пише тук?  ooooh!  Аз също нямам намерение да влизам в безмислени спорове,но ако обичаш не се подигравай на потребителите с различно от твоето мнение,ок  Naughty  Беше зададен въпрос и отговорих.

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 6 038
Здравейте ,може ли някой да ми препоръча добър адвокат по бракоразводни дела от Бургас?Дайте ми моля ,някакви препоръки!Прегледах последните страници от темата ,но ми се струва ,че никой не беше коментирал адвокати от Бургас.Благодаря ви предварително.


Антонина Николова е най-добрия бракоразводен адвокат в Бургас. Много пъти съм го писала тук и телефони съм давала. Да не каже само някой, че съм й сестра:)
Минус при нея е, че е твърде ангажирана, претрупана от дела и понякога връща клиенти. Освен това е и възрастна вече. Но иначе е много, много опитна и е човек, не само адвокат. На мен ми е водила няколко дела, хонорарът й в никакъв случай не е огромен, даже не си иска парите предварително, винаги се е съобразявала кога мога да дам.
Ако искаш, ще дам тел. на лични.
Тук се завихри преди малко един спор - за доказателствата дали ги събирал адвоката. Смятам, че ние най-добре си познаваме БНД-тата и ако ние успеем да се снабдим с всички нужни бележки, много ще улесним адвоката. Например по дело за издръжка съм вадила всички фирми на БНД, имоти от съответните регистри, събирала съм касови бележки за разходите на детето, взимала съм бележки от лекарката й, от курсове и т.н., намерих даже и статистика на синдикатите колко е издръжката на дете на тази възраст. Не очаквайте от адвоката чудеса. Той не е магьосник все пак.

# 184
  • Мнения: 1 809
Антонина е доста груба и лично на мен ми отказа да ми води дело за режим, след като навремето не съм поискала да ми води бракоразводното/бях ходила само на консултация/.Хонорарите и съвсем не са ниски и изобщо мисля,че вече не е толкова силна бракоразводна адвокатка.Славата й на най-добър адвокат мисля, че не е актулана вече.

# 185
  • Мнения: 6
Моля препоръчайте ми добър бракоразводен адвокат за гр.Ямбол.Благодаря предварително Hug

# 186
  • Мнения: 1
Добре Черкезова е лоша а коя е добра не разбрах ако може да ми кажете от опит или от приятели който са доволни от някой адвокат от Варна голяма нужда имам имам дете почти на 2 години скандали имаме с моя не се търпи вече искам ново начало с моето дете и се чудя какво да правя с финансите не сме добре благодаря  newsm51 newsm51 newsm51

# 187
  • Мнения: 1 425
 Относно всичко написано от т.н Lea Foti  и е плюла по-адрес на адвокат Черкезова....
Аз съм сестра на Адвокат Черкезова. Не искам да крия самоличността си под никове и ще кажа, че се казвам Цветелина Маринова. Сестра ми адвокат Черкезова ми води няколко дела. Едното беше много тежко съдихме се със един строител. Делото се точи близо 2 години, стигна до Върховен касационен съд и адвокат Черкезова го спечели. Предполагам, че знаете колко е трудно да се спечели такова дело. Имам и други водени дела от нея, които тя ми е спечелила. Към момента водя Дело с Общината и съм сигурна, че ще спечеля и него. И не защото го води сестра ми, а защото имам много добър адвокат и професионалист в нейно лице.
Тази, която пише зад ника Lea Foti също се казва Цветелина- срамота за красивото име. Тази жена е страшно некоректна и подла. Навремето бяхме приятелки. Тя беше разделена с мъжа си. Той се беше изнесъл и не й помагаше по никакаъв начин финансово. Имаше кредит, но нямаше сигурна работа, има и прекрасно детенце и знаете какви разходи има една самотна майка. Съжалих я, защото ми беше приятелка и я запознах със сестра ми - Адвокат Черкезова. Сестра ми предложи да я разведе, като й намали от цената на хонорара и й предложи да го плати, понеже Цветелина нямаше пари, да й плаща, когато започне да получава издръжка. Явиха се на 1во бракоразводно по взаймно съгласие. Но делото беше прекратено, защото мъжа й не даваше повече от 60 лв издръжка. т.е минимална към момента, въпреки, че той получаваше доста висока заплата. Заведоха 2ро дело за издръжка на детето. Адвокат Черкезова благодарение на уменията и опита, който има успя да издейства 120 лв издръжка. Заведоха 3то дело за развод по-вина на съпруга й. В един момент мъжа й разбра, че насреща си има доста опитен адвокат и сключиха споразумение по-взаймно съгласие. Можете да си представите, колко пари дължи тя на сестра ми за 3ри дела. И въпреки това, тя й каза, че може да й ги плаща на части. Но към момента не й е платила и 1 стотинка, а делата са водени преди 2 години. Аз съм единствения член на семейството пишеш в този форум. Можете да видите, колко публикаций имам и от коя година съм потребител на БГ МАММА. Администраторите могат да проверят дали всички останали коментари са писани от моето IP. Писала съм 1 коментар-похвала за сестра ми, защото съм ползвала услугите й като адвокат.
Много е лесно да си злобен и подъл Lea Foti. Но не е достойно да плюеш срещу хора, които са ти направили услуга и са ти помогнали. Аз мога да изброя хиляди хора на които Адвокат Черкезова е помогнала. Сигурна съм, че ти Lea Foti няма да можеш да посочиш нито един на който си помогнала. Но има цял списък с хора, като Адвокат Черкезова на които дължиш пари! Спри с тази лична злоба. Докато не си платиш, никога няма да ти върви. Един достоен човек винаги си плаща!
Всички, които решите да ползвате услугите на Адвокат Черкезова съм сигурна, че няма да съжалявате. Лесно е да пишем суперлативи, който не е сигурен.... просто да отиде и да се срешне с нея в кантората й! Очите никога не лъжат, кой е добър човек и професионалист!

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 13:04 от ESTRELA

# 188
  • Мнения: 1 425
Адвокат Десислава Черкезова - Варна - бял списък.
Много добър адвокат! Изключителен и разбран човек. Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите. Ако пове4ето адвокати бяха, като нея, нямаше да съществува т.н черен списък на адвокатите.

"Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите"?! ... Интересно ми е, ти като нейна СЕСТРА, какъв процент от хонорарите вземаш от "заблудените овце", които си и завела.... а по повод черния списък... тя го оглавява, няма нужда да четем по-надолу
Аз, като нейна сестра не взимам проценти. Завела съм няколко човека при нея и все са ми били приятели. На всички, които съм завела при нея, сестра ми е направила намаление, защото съм ги завела аз. Всички останаха доволни, с изключение на теб Цветелина! Защото ти беше единствената, която нямаше пари да си платиш. Ти беше единствената на която сестра ми, адвокат Черкезова направи услугата да й платиш след като приключат делата. За съжаление и до ден днешен не си си платила. Защото така постъпват недостойните хора.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 14:36 от ESTRELA

# 189
  • Мнения: 1 425
във ВАРНА има ли някои добър и евтин адвокат пишете на лични благодаря предварително за отговора ви успех

Горещо ти препоръчвам адвокат Черкезова. Невероятен човек и безспорен специалист!

Горещо ти препоръчва... бягай с пълни сили от този адвокат... Безспорен специалист... Хваща един клиент и доста време купува хляб на децата си от твоите хонорари за хилядите дела, които ще заведе в "твой интерес", а твоето дете и живота ти?!... Тя е "невероятен човек" ... пълна смешка, но надявам се "онзи от горе - гледа" и той ще съди пък нея. С най-искрени чувства...
Ще отговоря и на това, защото аз съм лично засегната. Описах историята на Цветелина.  Децата на адвокат Черкезова... т.е мойте прекрасни племенички, като всички останали деца ядат хляб, който майка им изкарва с честния си труд. Освен на децата си помага и на родителите ни с честно изкарани пари от рабтата, която върши. Твоето дете Цветелина, благодарение на тази същата адвокатка получава 120 лв издръжка при условие, че на първо заседание баща му предложи 60 лв. Не се споразумяхте и съдята прекрати делото. Няма как да не го прекрати, като е заведено като дело по взаймно съгласие. ТИ поиска от сестра ми дело за издръжка, като ти беше обяснено, че това е ново дело и колко ще струва. След това ТИ поиска развод по-вина на мъжа ти. Аз лично седях с теб и ти описвах на МОЯ лаптоп историята как "мъжа ти те бил тормозел" ..... Това са 3ри дела, както и да го смяташ. Ти беше тази която беше разделена с мъжа си и се "грижеше" сама за детето си. Ти си тая която на месец дава по 100 лв за цигари, а на детето си един анцунг не можеш да купиш въпреки издръжката, която ти беше подсигурена. И ти си тази, която плюе срещу един честен човек, като сестра ми. Бъди поне веднъж достойна! Съжалявам сина ти, защото е прекрасно дете!

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 14:39 от ESTRELA

# 190
  • Мнения: 1 809
С адвокат Черкезова не се познавам лично,а от този форум. В един много труден за мен момент се обърнах към нея в темата за консултации с адвокати. Тя ми даде номера на домашния и личния си телефон и без да ми поиска и 1 стотинка ми даде няколко консулатии по телефона .Помогна ми много,въпреки че не ме познава, въпреки че в този момент детето и беше болно...Безкрайно неприятно ми е да чета подобни неща за нея.И сега преди някои да скочат и да ме питат за моя процент искам дебело да подчертая,че аз дори не съм виждала очите на тази жена.
За мен тя е невероятен човек, защото без да ме познава ми протегна ръка и ми помогна!Винаги ще съм и благодарна!

# 191
  • Мнения: 5
ESTRELA ще си получи коментара лично (ако някой изобщо го интересува "личната ми драма" може да ми пише на лични).... нека се върнем на добрите адвокати... не, не, не става въпрос за такива, които за да разведат някой водят по три или повече дела... едно мисля, че е достатъчно... а Вие?!

Последна редакция: сб, 29 сеп 2012, 16:17 от Lea Foti

# 192
  • out of space
  • Мнения: 8 573
ESTRELA ще си получи коментара лично (ако някой изобщо го интересува "личната ми драма" може да ми пише на лични).... нека се върнем на добрите адвокати... не, не, не става въпрос за такива, които за да разведат някой водят по три или повече дела... едно мисля, че е достатъчно... а Вие?!

А кога ще си платиш?  Thinking

# 193
  • Мнения: 126
ESTRELA ще си получи коментара лично (ако някой изобщо го интересува "личната ми драма" може да ми пише на лични).... нека се върнем на добрите адвокати... не, не, не става въпрос за такива, които за да разведат някой водят по три или повече дела... едно мисля, че е достатъчно... а Вие?!

Ами мен точно адвокат Черкезова ме разведе с по-малко от 3 дела.

# 194
  • Мнения: 897
ESTRELA ще си получи коментара лично (ако някой изобщо го интересува "личната ми драма" може да ми пише на лични).... нека се върнем на добрите адвокати... не, не, не става въпрос за такива, които за да разведат някой водят по три или повече дела... едно мисля, че е достатъчно... а Вие?!
Не, не си права.
Дело с дело, както история с история общо нямат. Това категоризиране е повече от абсурдно.

Общи условия

Активация на акаунт