Желание за трето дете,имате ли го

  • 7 555
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
не, чуствам се напълно изтощена. Моят малкият е като за 5 деца...
Винаги съм искала пълна къща и се възхищавам на родителите с 2-3 и повече деца.... но аз сигурно бих влязла в лидница... явно не е за мен.

# 91
  • Мнения: 289
Хора 2 деца е по -скоро правило , виж,3 дори 4 деца ,вече е тема за разговор, както в тези .

# 92
  • Мнения: 2 908
Хм,много интересно правило-да знам за тези като мен,дето имат само едно и се колебаят могат ли да поемат второ,за трето не говорим...Кой го е сътворил това правило?

# 93
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Да, имам желание за трето дете.
PeaceОсобенно пък ако е момиченце.

# 94
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Хора 2 деца е по -скоро правило , виж,3 дори 4 деца ,вече е тема за разговор, както в тези .
Така е в България май е табу...повече от две деца.  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е табу. Само преди 30 години семействата имаха по максимум 2 деца, а много хора бяха на принципа да имат едно, но да му дадат всичко. И после започна демографската криза. Изненадана съм, че сега все повече хора имат по две, а някои вече искат и три.

# 96
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Не е табу. Само преди 30 години семействата имаха по максимум 2 деца, а много хора бяха на принципа да имат едно, но да му дадат всичко. И после започна демографската криза. Изненадана съм, че сега все повече хора имат по две, а някои вече искат и три.
Ти на колко години си че говориш само преди 30год. и статистика ли си водила?И не мисля че демографската криза е отминала а напротив предимно циганета се раждат

# 97
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Да, имам желание за трето дете.
PeaceОсобенно пък ако е момиченце.
newsm10 newsm10 newsm10

# 98
Не е табу. Само преди 30 години семействата имаха по максимум 2 деца, а много хора бяха на принципа да имат едно, но да му дадат всичко. И после започна демографската криза. Изненадана съм, че сега все повече хора имат по две, а някои вече искат и три.
Ти на колко години си че говориш само преди 30год. и статистика ли си водила?И не мисля че демографската криза е отминала а напротив предимно циганета се раждат
Aз пък точно за това си мислех напоследък. През 80-те години, когато бях дете, беше нормално за всички деца в квартала да имат по един брат или сестра, чат-пат се случваше някое дете да е само. Три деца в едно семейство бяха рядкост и някак си ги възприемахме като по-специални.
Сега наоколо виждам мнозинство от семейства с две деца, в класа на сина ми повечето родители имат поне по две. Някак си не оставам с впечатление, че сега защото е по-трудно хората остават само с едно дете. Друг е въпросът, че имам много познати, които вече сериозно са одъртяли, а все още нямат деца, мързелите им с мързели Simple Smile
Съвет към авторката - ако добре познаваш мъжа си и вярваш, че няма да те напусне, забременей "случайно". Ние мъжете сме много страхливи копе.ета, но след време сме благодарни цял живот на жените за мъдрите решения, които те взимат!

# 99
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Съвет към авторката - ако добре познаваш мъжа си и вярваш, че няма да те напусне, забременей "случайно".
Е, страшен съвет, няма що ooooh!
А ако е сбъркала в преценката какво се случва, ти ли ще ги гледаш - и третото, и останалите две?

# 100
Ако мъжът й е пу.ка, то гаранция че няма да я напусне още утре няма. Ако мъжът е свестен, то напълно нормално е да го е страх от трето дете (по принцип нас мъжете ни е страх от бебета, в свои води се чувстваме с по-големи деца), но роди ли жена му, той няма да я остави. 

# 101
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
При мен ситуацията е малко по сложна . Имам втори мъж , който много пъти ми говори за дете . Аз имам две , той нямаше . Винаги съм си мислила , че две деца ми стигат , докато не разбрах , че съм бременна . Повече от месец се колебаех дали да задържа това дете ( спираше ме финансовота част най вече а и факта , че дъщеря ми е на 15 синът ми на 13 ) . Всички в къщи започнаха да ме уговарят да родя , че те са на среща и помощ няма да ми липсва . Реших се ! Сега след свършен факт ( бебето е вече на месец и 2 дни ) мога да ви кажа , че се чувствам най щастливата жена . Няма нищо по хубаво от това да си майка и колкото повече деца толкова по добре . Готова съм след година да се опитам да дам на мъжът ми и син (но каквото дойде само да е живо и здраво) и така децата ми ще станат 4 . Който има някакви колебания за това могат ли да се гледат 3 и повече деца нека посети форума на многодетните майки . Аз пиша там от скоро 2-3 месеца , но те ми бяха достатъчни да се заредя позитивно и вече да мисля за още едно дете . За щастие мойто мъжле не е от тези дето ги е страх и иска поне 3 деца (негови), но знам че ако не мога да му ги дам ще се задоволи и с това което има (все пак в момента се грижи вече за три )Всички си мислим за парите и за това , че искаме да подсигурим на децата си най доброто , но нали знаете приказката , че ..."дупе знае и 20 и 200 "Винаги може да се отгледа още едно дете .   bouquet

# 102
Поздравления dream-wish, ти си истинска, смела жена! Дано жените като теб са повече и дано всички вие бъдете щастливи и продължавате да сбъдвате мечтите си!!!!

# 103
  • Мнения: 1 796
Винаги съм искала 3 деца,но сега първото е на път и като се роди едва ли ще искам още 2.

# 104
  • Мнения: 919
При мен ситуацията е малко по сложна . Имам втори мъж , който много пъти ми говори за дете . Аз имам две , той нямаше . Винаги съм си мислила , че две деца ми стигат , докато не разбрах , че съм бременна . Повече от месец се колебаех дали да задържа това дете ( спираше ме финансовота част най вече а и факта , че дъщеря ми е на 15 синът ми на 13 ) . Всички в къщи започнаха да ме уговарят да родя , че те са на среща и помощ няма да ми липсва . Реших се ! Сега след свършен факт ( бебето е вече на месец и 2 дни ) мога да ви кажа , че се чувствам най щастливата жена . Няма нищо по хубаво от това да си майка и колкото повече деца толкова по добре . Готова съм след година да се опитам да дам на мъжът ми и син (но каквото дойде само да е живо и здраво) и така децата ми ще станат 4 .
Това е много хубаво !Браво !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт