Отговори
# 75
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 937
Грешката ми беше това, че и двете бременности бяха непланирани. Това нямаше кой знае какво значение за втората бременност, тъй като още кърмех и внимавах какво слагам в устата си, вече водех здравословен начин на живот - единствено приемът на фолиева киселина се забави, а най-добре той да се увеличи месеци преди забременяването. Първият път обаче още не се бях разделила със старите си пороци. Точно по празниците - Коледа и Нова Година, не знаех, че съм бременна и прекалих с някои неща. Поне цигарите бях отказала около година преди това. Тази вина ми вися дълго време на врата. Молех се само да не съм увредила плода.

# 76
  • Мнения: 121
Първо, поех по-висока позиция на работа по заместване, с което си скъсах нервите вместо да си седя кротко и да си поработвам лека-полека, наслаждавайки се на бременността си.
Второ, в края на седмия месец отидохме на едно оф-роуд пътуване ( твърде неблагоразумно, наистина, но аз не се спирах и това ми се виждаше естествено), от което според мен получих контракциите, които ме държаха месец и едвам остисках да не родя осмаче  Sad
Та да обобщя- в следващата(ите) дай боже бременност(и) ще балансирам добре психическото и физическото си натоварвания.
Благодаря на бога, че всичко е наред с Бебинчо. Praynig

# 77
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Не спрях напълно цигарите  Embarassed
Не се снимах много
Не отидох на 4D за снимка и диск, а много ми се искаше
Изкарах и пневмония, което не беше моя грешка, но изживях голям ужас дали нещо не е станало с бебто. Слава богу всичко беше на ред
 Следващия път ще гледам да поправя тези грешки

# 78
  • Мнения: 1 485
че бременността  е като един лунапарк има си и влакче на ужасите , има си и виенско колело(разни фази на настроения) , има си и клоун , и захарен памук.
Това изключително ми допадна GrinningТочно така си е! Peace
Много грешки съм допуснала със сигурност-доверих се на мнението само на една докторка,заради нея лежах за задържане
излишно,без да има основание за това #Cussing outСега вече бих потърсила поне още едно мнение Naughty
-качих ужасно много килограми ooooh!(сега се стремя да не са толкова Praynig)
-а сега в момента вече отчитам поредната си грешка за тази бременност-чета повече,от колкото е необходимо,
вместо да се наслаждавам на момента,аз се вкарвам в разни филми и  #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт