Music Idol 3 - тема 12

  • 19 830
  • 463
  •   1
Отговори
# 390
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Точно, че им беше натрапен, те проявяват такова отношение. Все нещо са недоволни от него.

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Някой питаше кой гласува за Русина - от нашето семейство - 2 SMS-a. A поначало не гласувам въобще. Митко наистина много се впрегна да се харесва и не беше естествен. С тази македонска песен днес беше нелеп (т.е. мисля, че е македонска). Русина май няма кой знае колко силен глас и често пресипва, но винаги, винаги си избира подходящи песни и стои много добре на сцената.
Преслава има глас, но и на мен ми се струва неестествена, все се напряга да се хареса, дори мисля, че се увърта около Сашко.
Като цяло мисля, че резултатите са логични и никой не трябва да се притеснява за манипулации. Нали и нашата анкета позна!

# 392
  • Мнения: 639
Точно, че им беше натрапен, те проявяват такова отношение. Все нещо са недоволни от него.
Ами натрапен си беше - те казаха още на малките концерти, че не е за сцена, ама на - петиции чак се написаха ooooh!

# 393
  • Мнения: 67
Преслава има глас, но и на мен ми се струва неестествена, все се напряга да се хареса, дори мисля, че се увърта около Сашко.
И аз така мисля #2gunfire #Cussing outоще една причина,да не я харесвам.То обаче май всички се въртят около него,поне съдейки по това,което виждам по видеотата,пускани м/у изпълненията.Ама то и аз да бях,и аз бих се повъртяла покрай него Blush Embarassed Rolling Eyes

# 394
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Точно, че им беше натрапен, те проявяват такова отношение. Все нещо са недоволни от него.
Ами натрапен си беше - те казаха още на малките концерти, че не е за сцена, ама на - петиции чак се написаха ooooh!

Да, така си беше. И аз се подписах тогава и не съжалявам.
А журито не можа да преглътне това и го мачкаше от самото начало.

Хубавото е, че Митко вече стана много известен, спечели много симпатии (колкото й да им се струва на някои невъзможно това Wink) и отсега нататък го чакат само хубави неща.
Винаги ще слушам неговите песни с удоволствие и се надявам някой да му подаде ръка и да има шанс да издаде в най- скоро време албум.
Аз бих си купила със сигурност.

Като цяло, МА не се отличава с голяма интелигентност (имайки предвид продуцентите и част от журито), така че в случая не Димитър е губещ от МА, а МА загуби поради неговото отпадане.

Друг интелигентен изпълнител според мен е Русина, и ще се радвам, ако успее да пребори Магдалена и Александър. Надали ще стане така, но.. такава ми е нагласата.

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Кой спечели American Idol? Крис Алън ли?

# 396
  • Мнения: 67
^^надявам се,онзи по-дребния да е спечелил Laughing

# 397
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Кой спечели American Idol? Крис Алън ли?

Да, Крис Алън Peace

# 398
  • София
  • Мнения: 4 031
anuschka , изцяло подкрепям това което си написала!!!

# 399
  • Мнения: 3
Аз вчера за първи път пратих 1 смс по време на двубоя Митко-Русина.Запасявам се за финала когато смятам да пращам активно.А между другото Маги беше изгонена още на малките концерти!Върна я журито след което само я хвалят и насила успяха да я наложат.От всички останали само тя не ми харесва.

# 400
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не може да наложиш някого насила. Хората или го харесват, или не. Защо не наложиха... Пламен ли беше... Дабълфейс... Насила? И него изгониха, и него върнаха, ама пак първи си тръгна. А какви суперлативи отнесе на тоя негов единствен концерт...

# 401
  • Мнения: 3
Не може да наложиш някого насила. Хората или го харесват, или не. Защо не наложиха... Пламен ли беше... Дабълфейс... Насила? И него изгониха, и него върнаха, ама пак първи си тръгна. А какви суперлативи отнесе на тоя негов единствен концерт...

Според мен след суперлативи и хвалби, макар и често незаслужени, мнението на човек много лесно се манипулира.Пламен беше хвален само от Мария.Все пак съм съгласна че Маги е далеч над него.Но тя взе да ме дразни след като изпя една от любимите ми песни на Rainbow.Боже ужас това беше гавра с рока, на всичко от горе и казаха че било супер.Е аз обаче години съм слушала такава музика, на много концерти съм била и смея да твърдя че хвалбата беше безумна, а изпълнението покъртително.

# 402
  • UK
  • Мнения: 3 959
Всеки има слаби изпълнения - дори Боян. Нелогично е да искаме от всички да са перфектни във всеки стил - аз такова нещо не съм видяла в други айдъли - там задачите са по скоро от типа на... Например в последния сезон на немския Айдъл имаше задача мъжете да пеят женски песни, а жените мъжки, имаше задача да пеят... Секси песни, но всичко това не предполага различни стилове - нашите ги минават от чалга до опера и е нормално всеки да има своите издънки. Маги ми харесва, защото стои добре на сцена, различна е и точно там й е мястото според мен - като я видиш, я запомняш. Преслава никога няма да я запомня, ако ще триста песни да ми пее. Все ми е еднаква, имитаторка и изкуствена - не ми харесва. Маги си пее както си знае - може да не е най великата певица, но отдавна не възприемам Айдъла като конкурс за певци - цял чувал качества трябва да имаш, за да си успешен Айдъл - да пееш е най важното, разбира се, но трябва да имаш присъствие, трябва да... Изглеждаш добре в смисъла на - да стоиш добре на сцената, не зависи от това нисък ли си, висок ли си, дебел ли си, какъв си, трябва да караш хората да се обръщат след теб, да те забелязват и да ти обръщат внимание, да си активен, атрактивен и поне да изглежда че ти идва отвътре, а не като Преслава (сравнявам с нея, защото Русина е съвсем друго нещо) - всичко да изглежда като поза. Това е моето мнение и аз затова харесвам Маги, защото съчетава тези качества които за мен са нужни на Айдъл. Отделно ми харесва и как изглежда, не мога да разбера всички критики към външния й вид - момичето е страхотно.

# 403
  • Мнения: 62
Може да се манипулира мнението на хората, ама Александър го хвалят абсолютно винаги, а той миличкия последните седмици все е на елиминации.
иначе лично аз Маги много я харесвам и като глас, и като външност(супер различно лице има,аз винаги съм харесвала това в хората), но също смятам, че на последните концерти не се справя добре Naughty

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
На мен Александър ми въздейства точно така, както  МГМ описва Айдъла. Още от първия момент, когато го видях с "фалшивата" китара.

Общи условия

Активация на акаунт