Music Idol 3 - тема 12

  • 19 803
  • 463
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 707
Маги НИКОГА не съм я харесвала SickПрилича на Мис Пиги с глас на овца.Толкова надут човек без покритие никога не съм виждала.Пък недай си боже да стане Айдъла как ще и се вдигне носа до небето...То тя и без това се мисли за супер,мега,хипер,гига айдъл звезда


Познаваш ли я ?

# 406
  • Мнения: 62
На мен Александър ми въздейства точно така, както  МГМ описва Айдъла. Още от първия момент, когато го видях с "фалшивата" китара.
newsm80

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Точно Маги пък не демонстрира никакво самочувсвтвие - поне не и излишно. Кое в поведението и прилича на звездно?
Мен по-скоро Русина ме дразни с тва самочувствие за красотата си, че според нея чак и пречела на вота  Crazy

# 408
  • Мнения: 1 269
Точно Маги пък не демонстрира никакво самочувсвтвие - поне не и излишно. Кое в поведението и прилича на звездно?
Мен по-скоро Русина ме дразни с тва самочувствие за красотата си, че според нея чак и пречела на вота  Crazy
  202uu

# 409
  • София
  • Мнения: 941
Точно Маги пък не демонстрира никакво самочувсвтвие - поне не и излишно. Кое в поведението и прилича на звездно?
Мен по-скоро Русина ме дразни с тва самочувствие за красотата си, че според нея чак и пречела на вота  Crazy

Русина ми прави впечатление на скромно и непарадиращо с нищо момиче. А това за красотата непрекъснато го изтъкват ония опосуми, не тя.  Peace

# 410
  • Мнения: 83
Честно казано на мен Русина почти винаги ми звучи фалшиво. Нямам музикално образование, ама все си мисля че долу-горе имам слух. В този ред на мисли ми е странно как се задържа толкова дълго. Плюс това, като че ли се пъне да пее.  Преслава май ми харесва най-много от момичетата (аз обикновено не гледам МИ3, а просто си го пускам за фон и слушам изпълненията, така че не ме вълнува как изглеждат).
За журито- абе предишните 2 издания критикуваха участниците доста повече и оценките им бяха доста реални.Сега само похвали и както някой беше написал по-горе освен "хареса ми", "много добре беше" друго не казват.

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
[

Русина ми прави впечатление на скромно и непарадиращо с нищо момиче. А това за красотата непрекъснато го изтъкват ония опосуми, не тя.  Peace

Моля, моля - снощи преди да пее в т. н. визитка сама си го каза!

# 412
  • UK
  • Мнения: 3 959
Русина всеки път протестира срещу това, че обръщат внимание на външния й вид, не съм я видяла да го изтъква, че и да обяснява че хората не гласуват за нея заради това - опосумите пееха тая песен в началото - не тя. Тя казава "Гласувайте за мен, защото пея хубаво, не защото изглеждам добре".

# 413
  • Мнения: 75
Честно казано на мен Русина почти винаги ми звучи фалшиво.

И не е само на теб.

# 414
  • София
  • Мнения: 941
А според моя непрофесионален музикален слух  Crazy Боян и Русина са единствените, които не са пели фалшиво досега- малко или много, останалите трима припяваха по някоя фалшива нота досега  Peace- кой повече, кой по-малко.

# 415
  • Мнения: 212
И според мен Боян и Русина са единствените, които почти винаги пеят вярно.
Особено в низините Русина винаги е страхотна, Магдалена например не съм я чула да изпее вярно 1 нисък тон.

# 416
  • Мнения: 2 185
^^надявам се,онзи по-дребния да е спечелил Laughing

И колко епизода от шоуто изгледа, че да се надяваш  ooooh!

# 417
  • София
  • Мнения: 4 025
И според мен Боян и Русина са единствените, които почти винаги пеят вярно.
Особено в низините Русина винаги е страхотна, Магдалена например не съм я чула да изпее вярно 1 нисък тон.

И според мен е така, а смея да твърдя че слух имам, и съм се занимавала с музика почти 9 години.
Всякакви други неща - като въздействие , присъствие на сцената, външност - е доста субективно усещане, но това дали пееш вярно -не.

# 418
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 820
^^надявам се,онзи по-дребния да е спечелил Laughing

И колко епизода от шоуто изгледа, че да се надяваш  ooooh!

Не съм гледала нито един епизод от шоуто освен финалните песни. Адам е по-добър, но... И двамата са талантливи и общо взето ми е все едно кой от тях ще спечели. Тук обаче нямаме никой изразен талант, на който да му се отдава да пее всичко. Боян пее добре, но все в стила на Том Джунс.

# 419
  • Мнения: 2 185
общо взето ми е все едно кой от тях ще спечели.

Ако беше изгледала поне няколко епизода нямаше да ти е все едно, повярвай ми!

Общи условия

Активация на акаунт