ИЗРАЕЛ 37

  • 15 157
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Не си и ще ти дам доказателство-доста често си бил баМнат  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 526
Вижте сега к`во и аз съм малка- питат ме дали си ходя с възрастен придружител Laughing!
Аз на 18-19 се приземих в Израел и хич не бях малка, ама сега съм  Peace!

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 22:32 от Tali Dan

# 47
  • T"A
  • Мнения: 2 515
 Joy

Ех, голямо шоу значи - Хандови са били при нас в парк-а-Яркон, а после в Ришонската градска градина  Joy А тя ми спомена, че има и друга среща, ама не казва къде  Whistling Ханд, разконспирирана си  Mr. Green

Пете, честито! Как беше? На какъв език го държа изпита? Нищо не разказваш  Crossing ArmsНо, добре, че поне ни предупреждаваш, да не се мотаем много по улиците в близките седмици  Joy

Тали, не снимах  Sad Апаратът е бил в мен, но забелязах, когато се прибрах... ние се видяхме за около 2 часа и аз не усетих как мина времето... Иначе и аз за малко да я изпусна, защото вчера ми е звъняла, а аз днес видях и се уговорихме броени часове преди срещата - на косъм ми беше... Ние ще наваксаме, това лято ще ги наредим среща след среща   bouquet само време да имаш  Party

# 48
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Тя при мен дойде после  Whistling Ние сладолед ядохме  Whistling

# 49
  • София
  • Мнения: 7 880
Аз за туй га се наканя някога пак да ода в Израел ша дам пресконференция, че да се знае.  Laughing

Апропо какви са тия спорове тука кой бил най-малък ? Че то е ясно бе - това съм аз.  newsm62

# 50
# 51
  • Мнения: 2 952
На руски , на руски ... Сума ти листовки пробни  на иврит решавах , но накрая си избрах руски за изпита! Наши си буквички , по едно време имах усещането, че съм на БГ вълна ...Близко много .... На  15 мин изхвърчах навън , седнах на компа  и станах ...много бързо  мина! Дават 40 мин. , но  много 40 бе ...какво толкоз  за 30  въпроса му мислиш ...

Хандови отидоха после на друга среща бе.... Те  се разбиха от път ! Като кажеш малко се видяхме - то часове ...Наколко минути бе ...то часове .И ние така .Има една приказка за израелците - 10 мин (есер дакот) кажат ли ти - готви се  за  часове  ... Ще дойда след 10 мин ... Отиде  то ...  Whistling Иначе те са туристически настроени, нека видят повечко места  за кратко време  Simple Smile .

Мъжете , вижте к'во ! "Малък" трябва да отсъства от вашия речник ! Размерът има значение ...Нека който  няма размер да се бори за тезата , че майсторлъкът е по-важен  Whistling ... А! Ама  вие  за години говорите .........ааааааа ....  добре .... Whistling не съм разбрала  Joy ....

Уж щях да лягам , а ето на ! Отворих ви една шантава тема за по нощите  hahaha

Лайла тов !

# 52
  • Мнения: 81
aqswdefr,споко.Peace
Има и по-малки. Mr. Green
За Тигъра не знам вече  Joy

Ние с Ели в понеделник ходихме до Благоевград(един познат се записа там),нали имаше тържества в Американския Университет и не можаха да минат без нас. Mr. Green Много шарена картинка,имат си студенти от много страни,даже и филипинци. Crazy
Замалко да изпуснем влака и да си останем като бездомници на някоя пейка на гарата. Joy

# 53
  • Мнения: 0
здравейте и от мен.Петенцееее отвори хубавата тема без да искаш и бягаш Simple Smileнедей така.Браво за изпита.Всички сте много тихички smile3506

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 23:09 от duda

# 54
  • Мнения: 160
Мента, Петя радвам се, че успяхме да се видим и че продължихме традицията от миналата година жалко само, че няма да се видя с  Тали и Бори .

Оф хем се радвам, че летя за България утре хем ми е едно такова пак раздели дали ще претръпна  един ден, уж съм го решила така да ми протече живота и съм сигурна, че го искам обаче е тежко без близките хора.

Кажете Вие с по-голям "стаж" претръпнахте ли вече?



# 55
  • Мнения: 160


Ханд,аз мислех,че ще сте тук повече време  Cry страшно много исках да ви видя и теб и малките  Cry Сега ще се наложи да дойда до Канада,че аз не съм от търпеливите и да чакам вие да дойдете пак кой знае кога  Mr. Green (лекинко се самопоканих ,но това ми е патент )

Ела бе душа нямаш проблем! Ей на майка си замина обаче девър ми ще идва за два месеца лятото ние не обичаме да  оставаме сами  Joy  Израелците нямат нужда от виза.

# 56
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Догодина ще се видим Ханд,пък може я вие я ние да спечелим от тото-то и да бъде по-скоро  Mr. Green
Лек път ти желая  Hug

 newsm46 Лайла тов

П.П. аз не съм още израелка  Blush ама ще стана някой ден  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 0
 newsm03

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 08:10 от duda

# 58
  • София
  • Мнения: 7 880
Някакъв празник нямате ли скоро, че да разкажете за него.

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 00:10 от дядо хаджия

# 59
  • Мнения: 490
 
Цитат
Някакъв празник нямате ли скоро, че да разкажете за него.

 Шавуот, мисля че са разказвали в предишни теми, но ето малко информация тук
    Ханд, лек път. Винаги е тежко, не мисля, че има рецепта....  bouquet
    Пете браво! Шофер си почти

    Бубале, нищо и мушав, пак става.

   

Общи условия

Активация на акаунт