Тайната на дългата и здрава коса - 67

  • 29 520
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 500
Забравих да ви разправя нещо, макар и малко да се отклоня от темата.
Седя си  на гарата в едно забутано градче из Бг. Вали дъжд и само аз и една бабичка сме.
Това, което ми направи впечатление беше дългата и гъста плитка, макар и вече прошарена. И я питах как си поддържа косата. Каза, че я мие "възможно най-рядко" #Crazy, и че когато я подстригвала Кръстинка(дъщерята), винаги било или на първо или на шесто число.
 Имала такава прическа вече над четвърт век. #Crazy
3 ли аз мога магазин да отворя   Joy

Аз пък мога да заредя магазина с маски за коса - имам поне осем bowuu Peace

# 256
  • Мнения: 1 365
Вчера и аз се мазах с бадемово масло... после пробвах шампоана с мед и малко Цитросепт... и днес колежките ми казаха, че косата ми изглеждала страхотно...  Flutter

Значи аз да отворя два магазина???  Joy Joy Joy Каквото видя и ми хареса и веднага се купува - няма това онова ....  Joy

# 257
  • София
  • Мнения: 547
мале Sad аз имам само един шампоан (пантен), такова безпаричие ме друса, че и да си харесам друг, трябва да изчакам да се свърши тоя  Confused

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте. Grinning
Пробвах Клоран с хинин шампоана,обаче май няма да е за моята коса.Не съм доволна.Наистина косата става по твърда,а на мен това не ми харесва.Ще го подарявам ,че е и 400 мл. Rolling Eyes
Ще си остана с Фитовала май,от него преди косата ми ставаше супер.

# 259
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Аз се "озаптих" в купуването. Така или иначе съм установила кое действа най-добре на косата ми и излишно да трупам десетки продукти половината, от които не харесвам. В момента и аз имам един шампоан - Палмолив, но много ми харесва.

# 260
  • Мнения: 0
казах аз за Клорана ама кой да слуша......и понеже много ми го нахвалиха и аз имам 400 мл.ха ха ха

# 261
  • Мнения: 16
момичета, дайте ми съвет. ...
от както стана топло (горещо!) косата ми спря да се влияе от продуктите, които до сега ползвах - бадемово масло , стимулант, маски, шампоан, абе въобще всичко.
с каквото и да се намажа, пак почва да се омазнява бързо Cry Cry Cry тъкмо успях да я постигна целта си - да се омазнява да три дни (дори мога да кажа, че имах период, в който беше дори суха!) и с тая жега пак на първия ден още почна да се омазнява и то не точно омазняване, ами става на клечки, безжизнена такава. Cry Cry Cry

# 262
  • Мнения: 2 500
Моята пък, нали е дългичка, сякаш ми намирисва неприятно сега, в жегите.
Дали от тривитаминола и маслата ще да е?! Thinking

# 263
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Моята също се омазнява повече като е горещо, заради изпотяването - даже и корените на коста се потят като е много жега. Гадно е, но освен миене аз не съм открила друг лек. Моята пък при по-сухо време изглежда по-добре, отколкото като е влажно.

# 264
  • Мнения: X
Здравейте. Grinning
Пробвах Клоран с хинин шампоана,обаче май няма да е за моята коса.Не съм доволна.Наистина косата става по твърда,а на мен това не ми харесва.Ще го подарявам ,че е и 400 мл. Rolling Eyes
Ще си остана с Фитовала май,от него преди косата ми ставаше супер.
Ако беше от Варна можеше да те отърва от него Simple Smile, но ако правилно помня не си ...

# 265
  • Мнения: 1 282
Имам Нивея за къдрици шампоан. Ползвала съм го не повече от 5-6 пъти.
мис, да го пращам ли? Сериозно те питам. Предпочитам да го подаря вместо да стои така в шкафа.

# 266
  • Мнения: 4 496
Аз си купих Нивея Интенс вече... Rolling Eyes
Но благодаря ти, поласкана съм! Hug  bouquet

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
AzZa от Бургас съм. Wink

Колко време всъщност е добре да се ползва само един шампоан?И добре ли е да се редува с други? newsm78

# 268
  • Мнения: 15
Я кажете шампоан за тънка коса(да не е от типа на Нивия,Сънсилк,Глис).На Фито има ли за рядка,тънка коса?Взимала съм Рене Фюртерер с коприва и ми хареса.Но на Фито не знам какви видове има.А някакви други марки, но не прекалено скъпи.Лятото подновявам тривитаминола и маските ,че доста си занемарих косата. newsm78

# 269
  • Мнения: 28
Здравейте,момичета!
Искам съвет против косопад.От известно време косата ми пада усилено,не е вече така гъста и се  плаша!
Взела съм си някакви ампули,препоръча ми ги моята фризьорка.Но ако някоя от вас е имала подобен проблем,нека даде съвет как се е справила!

Общи условия

Активация на акаунт