Тайната на дългата и здрава коса - 67

  • 29 489
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 496
Моля да бъда похвалена. Издържах маската ми на Нивея да свърши и тогава да си купя нова.  tooth
И сега... познайте коя е новата ми маска.  Mr. Green Една мис търся.  Mr. Green

Браааавооооос! Похвал, похвал!!! Hug Hug Hug Hug
Елсев пчелно плечице? Thinking

# 286
  • Мнения: X
Анастенжълче, а какво ще кажеш за маската на Нивеа, как беше   bouquet?

# 287
  • Мнения: 2 631
Мацки, PANTOGAR ли не беше достъпен в България или бяха други хапчета против косопад??  newsm78

# 288
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402593.0

Кафе, ако искаш повтори си въпроса и там. Hug

# 289
  • Мнения: 39
 Hug Благодаря Ви, прекрасни сте!!!

# 290
  • Мнения: 56
Направих си маска с авокадо ,зехтин и жълтък,много съм доволна Grinning,за пръв път маска да не ми се разтича докато чаках 2 часа.
Направи ми впечатление,че  като си миех косата с шампоана  ми паднаха само няколко косъма,а при другите маски определено ми падат доста повече.
КУпих си новият шампоан на LOreal Elvive -против наелектризирана коса,взех си и спрея и наистина не ми се наелектризирва косата,преди беше ужас.

# 291
  • Мнения: 1 282
Има нова тема!  Peace

# 292
NAI-HUBAVATA MASKA momi4eta e ot Milano i az rabotq s neq ,otkrih q slu4aino,nikade tuk nemoje da se nameri,no rezultatite ot neq sa neveroqtni.Az sam friziorka i za parvi pat namiram nesto tolkova efikasno-s koprineni proteini,maslo ot leneno seme i ne omaznqva,izpravq kosata po-lesno,zaglajda i povdiga ot korena,strahotna e klientkite mi sa ludi po neq i postoqnno si pora4vat.
Ako nqkoi se interesuva naistina ste se radvam da vi pomogna mili maiki
Pishete mi na e-maila t_led@abv.bg

# 293
  • Мнения: 4 496
Даааа..... Tired

# 294
Даааа..... Tired

ami da,taka si e,imam opit i mnogo sam opitvala ot parfiumeriinite no ne stavat,a tazi e hubava

# 295
  • Мнения: 4 496
Предният ти пост ще бъде приет от модераторите   за реклама. Това имах предвид.

Общи условия

Активация на акаунт