Дързост и красота - 30 ..."Като те погледна и искам да умра!"

  • 19 466
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
Интересно,откога цинизма е привилегия само на недорасляците?!
И ако си говорим за цинизми,тук ги има доста повече от определени списващи...не ми се търси назад...мързелива съм си...
Цитат
но диалозите между Брук и Стефка са най-забавното нещо в сериала  
  smile3501  

И да ,Стефка е цинична,но с какви думи да замени истинските?И кое точно е лъжа?   newsm78  
Да е казала нещо,което да не е вярно за Брук?Всичко,до последното определение си е самата истина.Това ,че на Брукофеновете не ви харесва...сори.

Цитат
че дъртата се мазнеше на Брук,беше й приятелка,каза й,че вече била помърдяла и че я уважава и други разни такива неща в този ред на мисли.......


А ти помниш ли ,че след това каза ,че се е държала така,защото Брук я заплашваше ,че няма да й дава да вижда внуците си ,включително и на Тейлър децата...и че Рич-ко беше съгласен с Брук?И Стефка се примири,само заради децата.    Peace  

Коя е по-лоша тук?Стефани-която иска да вижда внуците си и подтиска собственото си достойнство заради това,или Брук-която се възползва от положението и изнудва Стефани по тоя начин да я приеме ?  

# 421
  • Мнения: 4 496
Днес четох с удоволствие.  bouquet
Започвам да се ослушвам за заглавието на следващата тема.pletka


Оооооо, мис арк, ти съвсем спря да пишеш? Защо така?!

Е, пиля си ноктите, не се ли вижда... Joy

Обсъждате неща, които не помня или съм пропуснала да гледам, затова. Hug

# 422
  • Мнения: 1 343
Красимира а защо да й ги дава  newsm78
Да им обяснява колко лоша и аморална е Брук и така да й лисва водичка  hahaha Мне и аз да бях и аз нямаше да й ги дам  Crossing Arms

# 423
  • Мнения: 6 529
Зори ще ме извиняваш ама днес коляното на баба Стефка беше по забавно  hahaha Joy hahaha


А даааа...тази сцена държи първото място до момента. Вече го казах  Joy

# 424
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
А ти помниш ли ,че след това каза ,че се е държала така,защото Брук я заплашваше ,че няма да й дава да вижда внуците си ,включително и на Тейлър децата...

Внуците?! Говореше се за мораториум върху Ар Джей само..за децата на Тейлър изобщо не е ставало дума..моля, моля..Виждайки как Стефка се възползва от Бриджит, за да навреди на Брук, дали е чудно , че Брук иска да и ограничи достъпа до децата си? Ма моля те, горката Стефка, с такива добри помисли е винаги, а пък виж лошата как не и дава да изразява бабешката си обич.. Crazy

# 425
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Съжалявам момичета ама това ККЛ винаги ми напомня за ККЗ Simple Smile / Кожа Кокали и Злоба  Joy Joy Joy hahaha /
Shocked Веднага в ъгъла, да се засрамиш Joy

duna, защо пък да не говори за ХТ newsm78 Аз по-скоро тук бих обърнала внимание:

Аз пък се чудя какви морални ценности виде в Дъртата #2gunfire
Тази бабичка има толкова вулгарен речник,та понявга ми се повръща #2gunfire
Лелееее точно ти ли ще ми говориш за вулгарен език.... ooooh!
                                         Ами защото си мисля че тук се коментира филма,а не героите в реалният им живот.Имам чуството,че Бруковият фен е пристастен повече към Кетрин Кели Ланг,отколкото към Брук,а така се смесва реалното с нереалното(поне така мисля аз де)

# 426
  • Мнения: X
Брук говореше в множествено число.Значи става въпрос за всички деца.
А не съм гледала досега Стефка да е говорила на Фийби,Стефи,Томас или Хоуп нещо против Брук.
Като казах Хоуп,нещо залипсва и тя...сигурно сега ще я дадат вече 11-12 годишна?!

# 427
  • Мнения: 400
това пък оправдание на дъртата,че лицемерничела с брук,щото да иначе нямала да вижда внуците си е просто изсмукано от пръстите щот нямаше кво друго да каже. #2gunfire
А не била говорила на близначките,томас и хоуп против брук Joy
А какво да говори на хоуп,която не знае на кой сват се намира Naughty
А а ко си спомняте онез прости близначки и този глупендер томас много обичаха Брук,която никогиш не им е показала лошо отношение,когато майка им си е подпирала тавана с крака Joy с оня арабин
Брук не е лицемерна,което е много рядко срещано качество Naughty За разлика от всички други във филма Naughty

Краси.мира,кои са тези определени вписващи,които са цинични.Казваш,че си мързелива и не ти се търси.Щото не ти изнася ли Naughty Аз ще съм единия,а кой е другия?Искаш ли да направим анкета?Пък и този другия вписва доста преди мене,ако нямаш нищо против Naughty
Пък и този въпрос "откога цинизма е привилегия само за недорасляци" не ми стана ясен.Къде е казано,че изобщо е привилегия Naughty Пък от друга страна кво искаш да кажеш- и ти не знаеш Naughty Може би,че е нормално и за стари чанти с високи претенции ли

ванко,пък ти пак говориш наизуст Naughty Аз с теб не съм спорил за нещо от сериала,за да ми казваш това Naughty Освен тва много ясно си спомням,че ти първи започна да се заяждаш с мен Naughty и То след като първото заяждане го подминах Naughty

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 00:33 от Brooke_fan

# 428
  • Мнения: 1
Като казах Хоуп,нещо залипсва и тя...сигурно сега ще я дадат вече 11-12 годишна?!


Е то винаги така правят. Ама може и след 2-3 години пак да я дадат 4-годишна. Добре й е там, действието на тая възраст се развива добре. Joy

# 429
  • Мнения: 400
Днес четох с удоволствие.  bouquet
Започвам да се ослушвам за заглавието на следващата тема.pletka

а за анкета ослушваш ли се Mr. Green
предлагам нещо от сорта
нормално ли е стара жена с претенции за потекло,морал,ценности,възпитание и тн. да има РЕДОВНО вулгарен речник Thinking
Като тук не говорим за само за "курва",но и за мензиси,топлина,идваща от..........гащите и какво ли още не

# 430
  • Мнения: 4 496
Добро предложение, напълно в тон със сегашните събития  Sunglasses Мерси!


Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400676.0

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 08:01 от ♥ мис арк ♥

Общи условия

Активация на акаунт