ДЕКЕМВРИйското тумбаче пролича,чакаме бебешки ритничета сега

  • 15 314
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 104
Здравейте, момичета,
нямах време да пиша тия дни, че ми се е запалила главата.
Малката е болна, със съмнение за скарлатина, моля се да ми се размине Praynig
Пожелавам успех на всички Peace

# 46
  • Мнения: 92
Честито сърчице,  Маминка!
И аз да си кажа че си имам коремче , то си ми беше подуто при стимулацията и изобщо не спадна после и продължава да си расте, купих си дънки за бременни защото моите много ме стягаха, а то така бързо се стопли времето направо лято стана.Иначе едни къси за лятото с ниска талия са ми добре  все още и с дълга блузка съм супер засега.Иначе на килограми май не съм качила или най много към 500 гр.Но не ям повече от обикновено, наблягам на салатки , плодове и млека.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 621
Мен определено ми личи коремчето, аз и преди това си го имах, ама сега е пораснало. Дай Боже да стане и по голямооооооооо. Почти нищо не ми става, ама аз и не излизам много от нас, така че за сега не ми е проблем. Ама се замислям да си взема някоя рокля, защото ще ми е най - удобно мисля.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 698
абре да ви питам ни в клин ни в ръкав, някоя пийва ли биричка случайно? че нещо ми се е допила ама незнам...

# 49
  • Мнения: 344
Благодаря, milenaeneva Hug
Аз не бих казала, че ми личи още .. а и нали съм по-късна от вас. Но смятам, че съм се надула долу ниско.. то горе си имам малко сланинки, така че там не личи нещо друго  Laughing
Да се похваля и с нещо друго. Периода на повръщане беше само онези дни, от 2 дни нищо не съм връщала, даже не ми се и гади...Супер!  Party
Относно биричката, оначи вечер си опатках една малка наливна, щото вече ми се пукаше джуката .. супер ми дойде!

# 50
  • Мнения: 186
Ох, пък мен одеве в един магазин за детски дрешки, от който купих панталончета и тениски за моето мече, продавачката направо взе да ми предлага и бебешки дрешки и направо си ми "отпра" въпроса кога чакам бебето...много неудобно се почувствах, понеже съм с доста наднормени килца още от първия път, които основно са около корема и талията, но все си мислех, че си изглеждам просто дебеличка, но чак пък тооолкова бременна, че да ми предлага бебешки дрешки.. Wink. Иначе не съм качила и грам, а с първата бременност до края на 4 месец бях с 6кг в +, но тогава като забременях бях слабаааа, слабаааа....ееееех... Grinning

MaMuHka, честита първа среща с малкото човече!

# 51
  • Мнения: 344
Аз също не съм качила още нищо... Party

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 328
Marleen,  съжалявам, че малката ти е болна  Sad Надявам се да не се разболееш и ти...  Praynig

nuclearbaby, аз също миналата седмица на капаните си пийнах малко биричка, не беше дори малка наливна, но да кажем половината. Не мисля, че нещо ще навреди.

Между другото, някой беше питал за главоболието. Понеже аз съм с мигренозно главоболие и когато не съм бременна, ми помага евентуално само от беналгин нагоре. Бях питала сега какво мога да пия и лекарката ми ме посъветва единствено парацетамол. Обаче за да помогне, задължително трябва да легна и да дремна - иначе абсурд.

До сега съм качила само 1 кг. и се надявам така да го давам кротичко до края, че си имам още несвалени килограми от предната бременност...

Днес малката ми изкара акъла на обяд  ooooh! Нахрани се детето и след малко като почна да повръща, докато не извади всичко от стомахчето си, не спря. Ама то кофти, щото явно й е супер-гадно и повръщайки реве и иска да се гушка, гледа ме едно уплашено, абе ужас... После я усетих и че е вдигнала лека температура и се шашнах, защото до сега никога не ми е вдигала. Дадох й една дозичка панадол и после я приспах. За сега е добре и се надявам да не е някой вирус  Praynig

# 53
  • Мнения: 186
milena1976, и моят Кико много се плашеше от повръщането..Наистина дано да не е някой ентеро вирус..мийте си ръцете всички в къщи!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 618
абре да ви питам ни в клин ни в ръкав, някоя пийва ли биричка случайно? че нещо ми се е допила ама незнам...
Онзи ден една педиатърка, гостенка на Иван Звездев каза, че понеже бременните задържали течности, било хубаво, сутрин да се пие по 50гр. биричка beer2, защото спомагала за изхвърлянето им. Така, че не се чудете много, тя не е вредна, но в умерени количества, да станете пиянки Mr. Green Drunk

# 55
  • Мнения: 2 768
Честити хубави емоции на MaMuHka.   bouquet
Аз тъй и не успях истински да се зарадвам първият път, когато чух сърчицето. Така се получава като ти вземат порядъчно акълеца...

Ава и при мен днес имаше подобни преживявания Laughing Направиха ми ред на опашката като си купувах обяд. За сефте! Бях с една широка туника и явно още повече приличам на бременна. Но пък онзи ден един клиент се шашна като разбра, че имам 2 деца. Третото на път му спестих, че да не внасям душевен смут в човека Mr. Green Бях с тесни дрехи по мен и явно съм приличала на леко дебеличка само.

Понеделник е големият ден, на ФМ съм при Балев! Вторник - при Давидков. Изобщо съм на принципа на Мечо Пух: колкото повече - толкова повече  Simple Smile
Тия дни компа ми ще е на ремонт, та не знам колко ще съм активна. Хубави почивни дни на всички  Peace

# 56
  • Мнения: 344
Благодаря ти, eta  Hug

# 57
  • Мнения: 363
Записвам се и аз,че пак бая сте изписали,но сега ще ви прочета Laughing УСПЕХ НА ВСИчКИ НИ

# 58
  • Мнения: 518
scrye , да се чувстваш все така страхотно цялата бременност!
 поздравявам АделФ и всички други мами , които гаденето вече е отминало !
при мен си продължава на някакви пристъпи . таман се зарадвам , че се е подобрило положението и вземе че ме тръшне пак вгадяването . вълчия апетит ме мъчи още .предишната бременност качих 50 процента от килограмите първия триместър , а другите 50 през останалите 6 месеца  . и сега нещата потръгват по същия начин , само качването е още по-драстично .

La Fee , как си се сдържала досега ?!    да си видиш мъничето колко е порасло и как си ритка и скача из тумбака ти и да се похвалиш!

Marleen ,  дали не може да си с медицинска маска . Васето като беше болен , хем го кърмех , си слагахме и двамата с баща му .  дано не се потвърди диагнозата , но все пак си понапреднала със г.с. и се надявам де не е така опасно !
 milena1976 ,надявам се да не е вирус -  може да не е дъвкала добре храната ! случва се !
nuclearbaby , пийвах си по няколко глътки бира и на воля безалкохолна бира . ама волята ми рече -"пий само 2"  Laughing . оформи ли се плацентата , бирата е сред позволените удоволствия , без прекаляване ъф корс! и смятам да се възползвам , само да ми се върне ищаха !
кафе не пия , защото ми е противно дори името му в момента . иначе съм голяма кафеджийка , също ми е необходимост при редовно кръвно 90/60 , а а сега сигурно е и по-надолу даже !
MaMuHka , поздравления Hug
портман , нали се беше похвалила с напълно безпроблемна бременност първия път  Crazy! тази ти започна много хард , но ти желая от сърце да продължи като предишната и да раждаш леко и с песен !

има ли други мамчета сред нас , които живеят близо до "Тина Киркова" ? ако има да си казват , може да се видим , нали?!

петя спорт , много съм доволна от моя гинеколог , работи по касата , но не води раждания . ако имаш интерес пиши на лични !

# 59
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
УУУУУ,пак съм закъсняла тук,ама мн.пишете бе....МАМИНКА,ЧЕСТИТО ЗА БЕБЧЕТО,ДАНО ВСИЧКО Е НАРЕД ДО КРАЯ!За биричката-ми и на мен ми се допива понякога,по чашка мисля че не ще навреди на мъничетата,ама после идва едно гонене до 00.........Абе момичета питах за почивките-дали море или балкан,никой не се включи,аз сериозно,защото мн.ми се ходи на моренце,ама незнам дали не е противопоказно...Ако някой има мнение моля да се включи.Това от мен,приятен уикенд,ако мойете бегайте на хладничко....

Общи условия

Активация на акаунт