ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - 2009/2010 Класиране/Записване

  • 96 885
  • 1 204
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 46
Определено ми е интересно кога ще покажат колко места ще участват в класирането на 30-ти (ясно е че за 6-ти ще има повече) и дали и кога ще заключат системата преди класирането.

Добре де, не четете ли? Местата и в момента са показани.. отваряш ДГ, за която се интересуваш и има таблица - класирани, записани, отказано, свободни места за следващото класиране. В повечето градини са 0, има тук-там някой, в които има свободни места останали след 1 класирани или от незаписали се дечица.

По втория въпрос - пише в календара. В 18 часа ще заключат системата.

Не съм олигУфрен. Знам че там ги пише ама не мога през 5 минути да следя дали ще се появи ново или не. Да кажат че в 16:00 последно ще обявят свободни бройки и толкова. Сега до 17:59 да дебна като хайдут ли ДъГе Simple Smile newsm78 #Crazy

# 1 201
  • Мнения: 8
искам да попитам дали има някакво логично обяснение на това:
74 ОДЗ, Подуяне, набор 2008

преди класиране
34. Ростислав Йорданов Стоянов 8.2 т.

в чакащи
Ростислав Йорданов Стоянов 8.3 т. 090522-44482596 .
Граничаната група, за която са теглени номера е за деца с 8,2 т. И изведнъж детето е с 8,3 т. Писах на ИОСДГ да го проверят, но нямам отговор, а детето си стои начело на списъка.
Моля за съвет какво да направя. #2gunfire
и аз вчера писах и нямам отговор и не вярвам да отговорят

Явно на 22.05. е бил с 8,2т. и е влезнал в гранична група и му е теглено случайно число, не е приет. След класирането са се сеРостислав Йорданов Стоянов 8.3 т. 090522-44482596 тили и са заявлил някои от  допълнителните критеии, който му носи и 0.1 т Системата не е виновна, родителите си заявяват. А дали ще го приемат и запишат.....
и аз от това се опасявам, но ако е ощетено детето - лошо защото в момента няма свободни места

ами ако е ощетено за една градина ОК, но то във няколко ОДЗ-та в район Студентски е с цяло число точки, а след първо класиране се появява с 8,3т и в едно ОДЗ е с 6,3т (това е за случая в 78 ОДЗ район Студентски)
сега открих същото дете Ростислав Йорданов Стоянов- в съседно ОДЗ с 7,2 т. Искам да уточня, че и двете ОДЗ-та са приели едни и същи допълнителни критерии.Направо не данм какво да кажа

# 1 202
  • Мнения: 70
Някой има ли информация колко деца кандидатстват тази година и колко от тях са приети

# 1 203
  • Мнения: 865
и моята дъщеря беше с 8.1т и сега е с 8.2т....приеха синът ми, който е бебе и кандидаства с набора си-2008.записах го и тя взима 0.1т като предимство,че той посещава дадената ясла.само че въпреки всичко за нея няма място и ще чакаме, ако евентуално някой не се запише.........

# 1 204
  • Мнения: 7 821
Двете теми - тази и страстната вече съвсем се дублират.
От Сирма вече не отговарят.
Аз нямам възможност до безкрай да трия и местя.
По тази причина - слагам край на тези тема.
Моля, преместете се в "страстната"!
Догодина, ако има новости ще я отворим пак.

На записаните -успех и лека адаптация!
На чакащите - късмет!
Хубав ден на всички ви!
Беше ми приятно Wink!

Общи условия

Активация на акаунт