Размяна на парфюми ХХІ

  • 46 026
  • 586
  •   1
Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 6 960
Шишето е странно, на балончета, но може и такова да си е.

Да, такова си е. Покрай този случай специално го загледах в Бюти зоната.

# 556
  • Мнения: 8 463
Шишето на Азарото, което коментирате, наистина е на шупли, а ароматът е толкова традиционен и  самият парфюм толкова непопулярен, че трудно мога  да повярвам, че някой ще се занимава да му прави менте.
Аз не виждам , защо Шоколина трябва да поеме тоя товар да отсъди дали е менте или не, след като не познава аромата.
А доколкото разбирам ,мирише добре, нали така?

# 557
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хич не ми мирише добре даже! Но пък съм получавал оригинален Eden, от който щях да повърна. Mr. Green

# 558
  • при морето
  • Мнения: 911
Айдеееее,почна се пак! #2gunfire
Аз наистина съм интересен човек,но такова обсъждане ,дет се вика,и на мен ми идва прекалено!
Този път ще оставя всичко без коментар,защото темата се преекспонира отдавна!
Ще отбележа само,че от отговора на Чочолина разбирам,че въпросното Азаро просто си стои при нея и не й харесва миризмата,в което няма лошо.Но все си мисля,че може би щеше да е по-редно да го сравни с парфюма,предлаган в оторизираните магазини,каквито има доста в София-просто взема този,който е при нея и го носи там,много е лесно да види,че ще съвпадне едно към едно с предлаганите ...Явно,че нямам право да се надявам на реабилитация,жалко.Относно миризмата-на мен ми харесваше,дори бях изпръскала към 30мл.,харесват ми и Азура, и новото Азаро също.Въпрос на вкус,казал таралежът,и влязъл в копривата Laughing
Чувствам вътрешно желание да благодаря на Бижу,Оле,Скорпи,Алекса 27,Карен,Емия-страхотни сте!  bouquet

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 23:28 от Winter fairy

# 559
  • Мнения: 1
Разменям Crystal aura на Avon - 40 мл от 50,
Rare pearls на Avon - 50 мл, нов,
Max Mara на Max Mara - 35-40 мл от 70.
Escada -Into the blue - 18-20  мл от 75 мл.

Харесвам Escada Incredible me, Burberry weekend и Burberry sheer, Eclat d’Aprege на Lanvin, Noa perle i Promesse на Cacharel, Miracle на Lancome, Gucci i Gucci 2, повечето на Dona Karan, One на D&G, Femme на Hugo boss, Lacoste Touch of sun, Lolita Lempica, Le parfum Max mara, Love in paris Nina Ricci, Sarah Jessica Parcer - Lovely, Trussardi - Inside i Inside delight, Valentino - rock'n'rose. Приемам и други предложения Simple Smile

Max Mara и Escada  са разменени.

# 560
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Но все си мисля,че може би щеше да е по-редно да го сравни с парфюма,предлаган в оторизираните магазини,каквито има доста в София-просто взема този,който е при нея и го носи там,много е лесно да види,че ще съвпадне едно към едно с предлаганите ...

Буря, най-малкото имам време да ходя по магазините и да сравнявам миризмата и шишетата на парфюмите. ooooh! Пък и нямам такова желание... Казах напълно обективното си мнение за парфюма, страна не съм заемала в нито един от трите случая на потребители, посочени като некоректни - напротив, в първия пост съм писала, че "нямам лично отношение към публикуваните хора, просто предавам информация, която ми е била дадена на ЛС".

И още нещо - ти си само обвинена, а не осъдена, за да бъдеш реабилитирана.  Wink

Еmia, ето какво съм писала:

Миризмата не ми харесва, но може и просто да не е мой тип.

# 561
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
не съм запозната как е то4но в Германия, но в Испания е невъзможно от магазин....сефора....
Е, братовчетка ми получи от дъщеря си точно от Сефора Шанел№5, който е такова дърво, че даже и аз го харесах! Laughing А пък вече съм абсолютно сигурна, че това не може да ми се случи с нито един Шанел. Но този миришеше много хубаво, само дето изобщо не на Шанел№5. Joy
Ако пази ксовата бележка  може да направи рекламация .... и ако наистина е менте би трябвало да и върнат парите....
Поне тук е така, на мен при тестване на  крема с водорасли на ла прери ми се за4ерви лицето(това обикновено ми се полу4ава при рязка смяна на температауата в смисъл зимно време навън и вътре) Дадоха ми 5 талона за козметик с продукти на ла прери гратис,  един продукт на стойбост 130 евро  тораба с тестери и дойде ли4но директорът на Ла прери за Испания(бе6е на промоцията в магазина) да ми поднесе извиненията си и да ме попита дали 6те пусна жалба... ре6иха 4е съм направила алерги4на реакция  към крема(макар 4е дори и да бе6е така никой от присъства6тите няма6е  вина за евнтуалната алергия)

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 00:02 от sl

# 562
  • Враца
  • Мнения: 2 670
http://pic.ipicture.ru/uploads/090620/XhDvHu64Ej.jpg

Здравейте,
заменям ги за нещо Simple Smile Ако някой има омръзнали му аромати - да ги дава насам Wink
Jacomo е до половината, другите се виждат. Нямат кутии.


P.S. Фенка съм на Guerlain, който и да е и колкото и да е Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 07:52 от L e o

# 563
  • София
  • Мнения: 10 317
Момичета, стига сме предъвквали една и съща тема... по случая се писа два или три пъти, безсмислено е да пишем пак... тогава изложих доводите си, няма да го правя пак!

Толкова ли е трудно в темата да се пише само за размяна на парфюми и да не се предизвикват подобни дискусии  Hug

# 564
  • Мнения: 1 668
Над-Таб,точно ти ми трябваше  Blush !Мога ли да те помоля да ми опишеш лилавия ковет,който имаш за размяна,има ли мирис на виолетки,че това най-вече ме притесява! Може и на ЛС!Мерси! Hug

# 565
  • Мнения: 17 546
Казах напълно обективното си мнение за парфюма, страна не съм заемала в нито един от трите случая на потребители, посочени като некоректни - напротив, в първия пост съм писала, че "нямам лично отношение към публикуваните хора, просто предавам информация, която ми е била дадена на ЛС".
Да де, ама там не пише "некоректна nad-tab, защото обвинява несправедливо(или не? и то като трета страна!) Буря", а пише "Буря пратила менте на еди-коя-си". Пък въпросната, от която тръгна скандала, май въобще вече не се вясва тук или пък гледа сеир, който продължава вече излишно, и ненормално дълго време, все с едно и също обвинение, което всъщност се оказва, че май въобще не е вярно. Предложението ми chockolina, просто като пускаш новата тема този коментар вече да не стои там, защото ако аз бях на мястото на Буря, щях да съм ядосана много по-отдавна! Защото ако се включи Бети Пейдж и ви покаже на нея какво върло менте са и пратили ooooh! името на изпратилата и го трябва да е с най-големия размер болднати букви като банер насред темата. Нека бъдем нормални хора! Занимаваме се в тази тема с толкова красиви и любими ухания, че е повече от грозно да я обръщаме на мегдан!   bouquet

# 566
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Сега аз да се обидя ли?! Mr. Green   Joy Всякакви вариации на произнасяне на ника ми съм срещала вече...

Дискусията и аз я смятам за изчерпана. За да съм обективна, в новата тема, ще пусна анкета с питане дали да се премахне от първия пост частта с некоректните потребители или да остане, така ще е най-справедливо да се реши въпроса. Peace

# 567
  • Мнения: 17 546
... дали да се премахне от първия пост частта с некоректните потребители или да остане, така ще е най-справедливо да се реши въпроса. Peace
Ми не, да не се маха, но там да са само хора, които наистина са пратили менте. А пък яките ментета се различават и от най-простите хора. А тук такива няма, нали? Grinning

# 568
  • Мнения: 2 590
Аз все си мисля, че момичето е помислило парфюма за менте именно заради шуплите на шишето, като не е знаело, че по принцип си е такъв. Побързала е със заключенията и така се стигна до цялата тази дандания, а сега може би не се вясва от срам каква каша е забъркала newsm78  Поне така предполагам. Thinking

# 569
  • при морето
  • Мнения: 911
Момичета, стига сме предъвквали една и съща тема... по случая се писа два или три пъти, безсмислено е да пишем пак... тогава изложих доводите си, няма да го правя пак!

Толкова ли е трудно в темата да се пише само за размяна на парфюми и да не се предизвикват подобни дискусии  Hug
Е,те тези дискусии тръгват от твоята клевета, мила!Защото ,в крайна сметка,дори самата ти не си сигурна,че парфюма е менте!Или може би се изживяваш като най-големия капацитет по Азаро и просто си преценила,че това ми ти ,шуплесто шише не може да бъде сътворено като оригинално?Всъщност,защо ли изобщо ти обръщам внимание?На теб явно ти харесва да бъдеш такава.И ако за мен да ме обвиняват в некоректност ,е обида,то на теб не да ти е безразлично,а напротив-доволно потриваш ръце.
Не си струваш усилието,честно.Чак ме е яд,че написах всичко това,ама вече ми писна  и ще го публикувам този пост-и без това вече ми "ИЗЯДОХТЕ КРАКАТА".
 
Шоколина,извини ме,че ти обърках името,не беше нарочно,честно!Напълно разбирам,че ти не можеш да изтриеш името ми от първата страница без изричното разрешение на над таб.Само не схващам защо ти е пратила парфюма при условие,че ти нямаш база за сравнение и не можеш да отсъдиш.Заприличва ми на лов на вещици това прехвърляне на топката.Единственият резултат е,че ми става още по-обидно...А ако някое от момичетата се опита да ме защити или похвали бива тутакси захапано от някое змийче,като да не казвам кое.Спирам.Шарен свят-и както казваше моята баба-и това ще мине.По-добре на хората в устата,отколкото в краката,все пак. Peace
Бижу,трогната съм истински!!! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 00:41 от Winter fairy

Общи условия

Активация на акаунт