Кое е по-мъдро: Да отговориш или премълчиш?

  • 4 495
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Точно днес изпаднах в подобна ситуация.Премълчах си.Не знам обаче дали постъпих добре,още ми е гадно.Мисля че ако бях отговорила на „висота„ сега щеше да ми е по-леко...

# 61
  • Мнения: 182
Според мен зависи от човека, с простотията наглава не се излиза. Същото важи включително и за форума....С две думи...ако имаш прост човек насреща, не се хаби, няма смисъл.

# 62
  • Мнения: 1 352
Приятелката ми недолюбва особенно моя любим, с който всъщност съм от цяла вечност(както и с нея разбира се) - причините се коренят в неговите успехи,лека завист явно от нейна страна и факта,че толкова години имам сигурна опора до себе си,която не ми къса нервите, за разлика от нея Confused

Да не стане малко като от сериал - извинете,че ви занимавам,но да си кажа и аз болката Embarassed

Такъв момент в който някоя от двете да изпуши се случва веднъж годишно-при все,че сме всеки божи ден заедно и си бъбрим с часове....
Яд ме хваща на мен,че винаги съм толерантна (или поне се старая) и всички книги които съм изчела за човешката психология и са изградили у мен различна житейска философия, в един момент ме карат да се разочаровам от действителността Close

Защо е нужно да ме слага между чука и наковалнята и защо и е пък на нея все да търси тръните в очите на другите,като не вижда гредите в своите очи Thinking



кокетка, опитай се да разбереш приятелката ти, а недей да й се сърдиш. Според мен тя не ти завижда, а просто се чувства зле, защото си няма половинка, която да я подкрепя така, както ти си имаш. Тези самотни чувства изнервят човека, подтискат го, а ти като нейна приятелка се явяваш отдушника. На кого да си излее мъката, ако не на теб? Знам, че е неприятно да те натоварват, но ти си човека, който трябва да я разбира и да я разведрява по някакъв начин.

Била съм сама и знам как е. Никога не съм завиждала, че приятелките ми си имат добри мъже до тях, просто ми е било мъчно, че аз съм нямала.

Общи условия

Активация на акаунт