Проблемът 2012 година - мит или реалност?- 2 част

  • 49 176
  • 755
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 25 691
Не, не ми стана ясно. Би ли обяснила пак?
Ако случайно има българин, който да не е чувал билката котешка стъпка, която толкова нашумя по медиите и е забравил името на професор Янчев, достатъчно е да напише в Гугъл "лекарство против рак" и му се появява ето това:
Къде е драмата, не разбрах?  newsm78

# 106
  • Мнения: 1 394
Не спорете!Няма значение дали я има информацията или не в момента.Идеята е тази,че по-големи мошенници от производителите на лекарства в световен мащаб-няма!И защо лекарите не препоръчват на хората да използват тези билки?Защото те наистина помагатНо на тях повече им изнася да си продават скъпите лекарства на пациентите доживот,защото са на ясно ,че лекарствата,които предлага съвременната медицина съвсем не лекуват болестта,а само подтискат симптомите.Кой има полза,ако хората се лекуват с две тревички набрани от някоя горска поляна?Ами май само самите болни хора,никой друг!За това е по-удобно такива "тръни",като въпросните лечители да не се развяват много ,много сред хората и да не им отварят очите!...Ето тази алчност за пари ще погуби човечеството,от нея идват и болестите на хората ,от други пък институции идва замърсяването/макар,че навсякъде има безвредна алтернатива,която умишлено е скрита.Каква е целта?Бедните да станат по-бедни,а парите им да отидат при богатите,за да станат още по-богати...С една дума-голямата риба да изяде малката!...Ей за тази световна алчност говорим!
Сетих се за един филм,който излъчиха само веднъж по Дискавъри.Човека беше открил средство за пълно излекуване от множествена склероза.Просто инжектираше отрова от пчели на 20 доброволци,които след двумесечен курс бяха излекувани завинаги от това заболяване.Министерство на здравеопазването в страната му/не помня коя беше/ му обещава,че ще направи по-обстойни анализи,но така и не позволяват това лечение,въпреки,че излекуваните са наблюдавани още две години след това и следи от заболяването им е нямало.Изтъкнаха всевъзможни причини,поради,които проектът за такова лечение не може да бъде приет,но най-главната не споменаха!И тя е,че от това лекарствената индустрия и лекарите ще загубят страшно много ...Повярвайте,на никой от тях не му пука,че ти си болен.Тях ги интересува ти да си болен до края на живота си,защото от това зависи тяхното благополучие!

# 107
  • Мнения: 3 098
Драма няма.Не говоря за котешки стъпки,ни за саменто.

# 108
  • Мнения: 25 691
Идеята е тази,че по-големи мошенници от производителите на лекарства в световен мащаб-няма!

Това в календара на маите ли го прочете?  Thinking
Момичета, засегнахте прекалено сериозни теми и проблеми, за да го правите толкова несериозно.
Вземете се в ръце - четете, четете, четете, пък после и пишете.  Peace

# 109
  • Мнения: 3
Аз пък да споделя-тази нощ сънувах края на света. Случва се точно, както е описано-значи появява се второ слънце и се уголемява уголемява-за секунди и але бум ....оказа се, че съм на кино?!!!

# 110
  • Мнения: 3
а също така, по повод писанията на всякакви хора. Когато бях на 10 прочетох някаква книжка-от типа на световната конспирация или нещо такова, на някакъв български автор-бях много впечатлена и му повярвах, след години чух, че имало някъв такъв ненормалник дето пишел всякакви чудесии. Та по този повод-Момичета не сте на 10!!!!/за да вярвате на всичко/. Вярно е /според мен/, че фармацевтичните компании спират проекти, за да поддържат хората болни, но това се развива толкова мощно през последните 10-20 години. И всичко това не остава без отзвук, аз познавам много хора, които се лекуват по алтернативни методи/кои успешно, кои не-точно както с лекарствата/. Затова не смятам, че може да се говори за някаква конспирация.

# 111
  • Мнения: 4 753
На тази тема й трябва регулировчик!! За да пренасочва постовете по предназначение из другите, пуснати за целта теми...

# 112
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Трябва, ама...

# 113
  • Мнения: 917
И тази тема е доста интересна. Записвам се да я следя.

# 114
  • Мнения: 1 860
Без думи. Утре ще я чета на ново и евентуално коментирам. Смятам, че на някои от пишещите в тази тема, може да представлява интерес, за това пускам линка.

# 115
  • Мнения: 836
Без думи. Утре ще я чета на ново и евентуално коментирам. Смятам, че на някои от пишещите в тази тема, може да представлява интерес, за това пускам линка.


"...Според американската контактьорка Барбара Марчиняк, голям брой телепати от Плеядите (обикновен арийски космически народ, блондини) й съобщили, че те, блондините, са постигнали съгласие с влечугоподобните раси от нашата галактика да спрат еволюционното развитие на човешкия род, за да се осъществи специално генно присаждане, което да позволи на расите блондини от Андромеда да се кръстосат с неарийците от Млечния път, които включват влечугоподобните в частност..."

Стигнах с чететнето дотук, по-нататък няма да продължа.

Каква е тая дискриминация?!
Нито съм блондинка, нито влечугоподобна!

Айде, като им дойде инфо за брюнетки, евентуално човекоподобни пак да се обадят.  Stop

# 116
  • София
  • Мнения: 1 541
та? пак не ми е ясно много с това предсказание на маите ... в смисъл те до сега познали ли са нещо?или това за 2012 година е проект на определена група  разпространяваща сайтове (филми)имаща за цел да  стресира света  Grinning !
нищо лично към никои . разсъждавам на глас - пишейки!

# 117
  • Мнения: 25 691
разсъждавам на глас - пишейки!

Много лош пример даваш, да знайш!  Naughty

# 118
  • София
  • Мнения: 1 541
разсъждавам на глас - пишейки!

Много лош пример даваш, да знайш!  Naughty
не те разбрах  Laughing

# 119
  • Мнения: 25 691
Разбра ме, разбра ме...  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт