Проблемът 2012 година - мит или реалност?- 2 част

  • 49 156
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 860
Та, ясно ми е че в тази книга не пише нещо което вече да не съм чела някъде другаде. Информация има страшно много, някоя е представена по-лесно за да се разбира по-лесно, друга е представена от автори, които в стремежа си да "наложат"' мнението си получават бан. Нищо не се крие според мен, просто информацията която се подава е съобразена с нивото на интелигентност на хората за които е предназначена. От там всеки си прави изводи на какво да вярва и какво не. 

# 91
  • Мнения: 4 753
Явно нямам време, а имам и много книги за четене... Та за това питах, кой ги е скрил...

# 92
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Дори и наистина да стане нещо през 2012 год. ние нищо не можем да направим или да се подготвим. Така че какво ще става да става.

# 93
  • Мнения: 1 394
Мозъците на същаствата от предишните цивилизации,които според Мулдашев и автора са в тайни пещери в Тибет...малко налудничаво звучи,но цялата информация за човечеството е закодирана там!Сега вече разбрах,защо пиктограмите /правени от хора или не/ ни насочват към Тибет...Много е сложно.Отначало ,като започнах да чета ми беше смешно,но когато авторът представя и научните факти,такива,които има и документирани до ден днешен...тогава вече съвсем ми се скапа усмивката....За това ви казвам,че трябва да го прочетете лично и да си сметнете сами на какво да вярвате и на какво-не!Не мога да го преразкажа,много по-сложно и заплетено е,отколкото си мислим...В началото е нищо...просто неща,които знам и аз...от момента в който авторът спомена за "замразяването" на устройство,което чрез магнит може да снабдява човека с електроенергия/като днешната/,без жици,без централи,без вредно влияние за природата и абсолютно безплатно и достъпно за всеки човек.Проектът му естествено е бил баннат форевър!...Защо ли?Ами отговорете си сами!...Пак опираме до онези няколкостотин човека...Моят дядо също е учавствувал в подобен проект,чиято съдба е била абсолютно същата.../няма да споменавам повече,защото е много сериозно/....та имам си причини да вярвам в теорията за тайните общества и т.н.....С военни също съм разговаряла и когато се стигне до някакъв подобен въпрос,за човешкото съществуване,винаги са казвали:"Не е хубаво да се ровите и да знаете много,защото така се провалят чужди планове,а за нас това значи:мнооого лошо!!!......
Това,което прочетох до сега е абсолютно всичко,което съм изчела за цивилизациите,но представено с научни факти и без догатки!
А край на света ще има и той няма да е такъв,както го описват.Просто и двете теории,за катаклизмите и отварянето на третото око са отчасти вярни.А света ще се затрие благодарение на алчността на хората!Както са се затрили атлантите,маите и всички останали...И най -интересното е,че светът отново ще съществува и те пак ще са първите-не ние!....И не ме питайте "Как така?"-в книгата го пише!....Но пак казвам-никъде не се споменава за 2012 г....

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 16:21 от dodyniki

# 94
  • Мнения: 637
dodyniki , чета те с голям интерес Peace

# 95
  • Мнения: 3 098
Ми естествено,4е ще "го баннат форевър".
Българинът,който изобрети двигател,който работи с вода,какво го направиха?И него и проекта?След него вси4ки откриватели на такива неща,които имаха "неблагоразумието" да си оповестят откритията да се 4у нещо пове4е за живота и дейността им?
Ами 4овека,който е открил билково ле4ение на някои видове ракови образувания?Темата за него се намира в хомеопатия.Да са го признали,да му дават гласност?Не,нали.Само ядове му създават на 4овека.Има и друг българин,който също 4рез билки лекува рак,той си е професор,правени са демонстрации,лекарството действа,но естествено 4е няма да го дадат на хората.Даже и инфото в нета ве4е го няма за този 4овек.Вси4ко полезно из4езва набързо.
А съм сигурна,4е по света има много такива хора,които откриват как може да се живее пълноценно и не робски и после ги "банват".

А край на света ще има и той няма да е такъв,както го описват.Просто и двете теории,за катаклизмите и отварянето на третото око са отчасти вярни.А света ще се затрие благодарение на алчността на хората!Както са се затрили атлантите,маите и всички останали...И най -интересното е,че светът отново ще съществува и те пак ще са първите-не ние!....И не ме питайте "Как така?"-в книгата го пише!....Но пак казвам-никъде не се споменава за 2012 г....

Естествено,4е няма да е такъв.
Мене ми писна да 4ета ужасии и напоследък взеха да за4естяват филмите за катаклизми и болести.4е нали то4но хората ги предизвикват,какво само си бършат ръцете,4е били Божие наказание?Какво намесват Бог в гнусните си политики!
И филми по Нешънъл дават напоследък на темата,4е Земята свършва,трябва да търсим нов дом.За това трябва да си променим гените 4рез инжектиране на днк от хлебарки,мишки и про4ие животинки,които били супер издържливи и ядат какво да е. SickАма 4е глупост.
За затриването на древните,само нашите не са се затрили,оба4е като гледам каква политика се върти срещу народа ни,нищо 4удно да не до4акаме изобщо краят,а да си из4езнем преди това.

# 96
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За сега- мит , след това ще видим

# 97
  • София
  • Мнения: 1 541
Здравейте!  Hug Къде четох , къде - не , но не разбрах има ли ДНЕС (някои с днешна дата - по принцип - някои учен - примерно) да твърди , че на 21.12.2012 е края на света или... ново начало - на какво се опират тези твърдения страшни за човечеството и въобще? За сега само на маите по записките ли се ръководим?Извинете за невежеството по темата  Blush , но много бих искала някои по запознат с нещата да ми отговори   bouquet .Благодаря!

# 98
  • Мнения: 1 860
Аз се уморих да повтарям, че никой не предвещава края на света или конкретно хората, но както и да е. Не, няма учен (дипломиран и престижен) които да споделя теорията, или сам да е стигнал до датата 21.12.12 Повечето теории се основават на майския календар, и още много други такива които имат данни за датата. На която нещо ще стане и ще се промени света по който го виждаме и разбираме в момента. От там нататък, всичко е съчинение свободен стил и всеки вярва в това което отговаря повече на собственото му светоусещане.  Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 1 541
ок!не оспорвам , но от къде се взе този календар на маите( от кои музей)?и тази теория с планета X та и не само клипове а и филми направиха ! Мисля , че умишлено се всява страх в хората - за това попитах дали има научно доказано за 21( някъде 23) декември 2012г. Не разбирам много и не се занимавам с подобни теми и за това съм невежа за което се извиних , но все пак доста отговорно е някои да каже идва края на света и за това се заинтересувах . не искам никои да обидя или да нападна , но не знам точно , но по спомени имам някакви , че и за 2000 - та година имаше подобни твърдения - дано не се сбъднат и 2012 и ... никога.Вярвам в Бог ( за протокола) bowuu

# 100
  • Мнения: 1 860
reniris, но хард филингс!  Hug Извинявай, ако поста ми ти се е сторил малко груб. Календара на маите е открит, когато са открити и останките от техните градове. Маите са оставили 2 календара, и двата свършват на дата 21.12.12 С това се откриват и много предсказания и гадания, записани естествено със странни йероглифи, които все още се тълкуват. Смята се че повечето са разгадани и по това се чете. От там нататък има друг момент в който е естествено да се запитаме, дали въобще тези календари и предсказания са разчетени вярно и какъв смисъл е вложен в тях. Аз лично мисля, че ако повече от писменото наследство на маите беше запазено, щеше да е много по-ясно и това можеше да изглежда по един съвсем различен начин. Не ми се изпада в подробности и логиката която ползвам в момента.  Flutter Дали ще има физически край на хората или повечето от тях през 2012 година, това не мисля че има кой да се наеме да предположи или гадае. Възможно е. Но ако говорим за конкретна дата, то тогава трябва да се случи нещо ГОЛЯМО, което за минути ще обезлюди земята, за сега такова нещо според науката не е на път. Та от там, идва Нибиру (в календара на маите слънчевата система е представена с 10 планети) и т.н.

# 101
  • Мнения: 25 618
Има и друг българин,който също 4рез билки лекува рак,той си е професор,правени са демонстрации,лекарството действа,но естествено 4е няма да го дадат на хората.Даже и инфото в нета ве4е го няма за този 4овек.Вси4ко полезно из4езва набързо.

Хайде без евтини инсинуации, а?
Кое го няма в нета? Напиши в Гугъл "котешка стъпка" или "проф. Иларион Янчев" и чети, колкото щеш!

# 102
  • Мнения: 3 098
Има и друг българин,който също 4рез билки лекува рак,той си е професор,правени са демонстрации,лекарството действа,но естествено 4е няма да го дадат на хората.Даже и инфото в нета ве4е го няма за този 4овек.Вси4ко полезно из4езва набързо.

Хайде без евтини инсинуации, а?
Кое го няма в нета? Напиши в Гугъл "котешка стъпка" или "проф. Иларион Янчев" и чети, колкото щеш!

Хайде без размахване на пръсти,а?Не сме в у4илище.Знам много добре как се търси информация и я намирам със скоростта на светлината.Проблемът е там,4е в на4алото на седмицата 4ета тази статия с координати,препратки и т.н.,не я архивирам и в края на седмицата вси4ко ве4е е свалено от този сайт.
Нормално е да се запитам защо е станало така.

# 103
  • Мнения: 25 618
А защо не попиташ в "този сайт", който и да е той? Напълно вероятно е да има съвсем логично обяснение.
Но да твърдиш, че в целия нет липсва информация, което изобщо не е така, какво се нарича?

# 104
  • Мнения: 3 098
Написала съм си домашното,Как Сийке.Вси4ко,което сега ми изброяваш съм го правила.И не твърдя,4е в целият нет липсва за даденият 4овек инфо,а 4е за определена негова дейност инфото беше прекратено.Ако ми потрябва,разбира земята ще преобърна и ще го намеря.На4ините какви са ги знам.Но не е там въпроса.Някой,който не е 4ел статията за него и не знае за тази му дейност,няма как ако види някъде друг материал за същият 4овек,но на разли4на тематика,да се досети 4е този 4овек е направил еди си какво откритие,което може да бъде полезно на много хора.Сега разбра ли всъщност защо съм го написала по този на4ин,защото най_малко ми е приятно да 4увам думата инсинуация.

Общи условия

Активация на акаунт