Колко напишкани памперси на бебе на 1 година?

  • 2 989
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 119
Ние също се учим на гърне ... и мисля че има напредък ... слагам го на около 1 час и почти винаги пишка ...  сутрин се събуждаше наакан но от както почнах да го слагам ака след първото хранене около 9 сутринта.
Така че сега през деня сменям около 2 памперса ... а преди сменях по 5.
Относно водата - и ние не обичаме чистата вода ... за това му слагах чай на Хип и така почна да пие течности .... но една позната ми каза да не прекалявам с тези билкови чайове понеже се натрупвали етерични масла и това не било особенно добре за детето.

# 16
  • Мнения: 4 433
Ми на годинка сменях,сутрин,обед,следобед и вечер преди лягане.Значи 4-5 пъти.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много малко вода пие Shocked
По 3бр. като горямата работа си я върши в тоалетната (рядко да се изпусне ако не съм го видяла), а сега когато не излизаме преди обяд го оставям и по гащи в къщи.
Но ние пием ограмни количества вода Crazy

# 18
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
   С моето детенце ситуацията е същата забелязвам,  че от 1м. пишка по - малко, пък с водата  ooooh! и 50мл.да изпие на ден съм доволна, соковете въобще не ги харесва Confused Не съм се замисляла,че може да е проблем newsm78 ooooh!

# 19
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Благодаря за мненията  Hug!
Устата му не е суха, даже по цял ден точи лиги от зъбките. Плаче си със сълзи и то какви  Mr. Green!  Следобедите и вечер пишка повечко, ама сутрин .......
Аз се замислих поради факта, че много трудно му взех преди месец урина за изследване, а сега пак трябва да успея по някакъв начин и то да е сутринта по възможност  ooooh!! Пак ще му купя чайче и ще го пробвам. То реално днес е изпил около 200 мл, ама то се случва рядко.

# 20
  • Мнения: 1 174
От жегите е според мен, просто много от течностите се изпаряват през кожата  Peace  Виж тази тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397495.0

# 21
  • Мнения: 9 973
малко пикат в жегите,не се шашкай Peace

# 22
  • Мнения: 559
Щом пие по 100мл. вода, значи от толкова има нужда детето. То няма да стои жадно я.  Simple Smile

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
Сменям около 3;4 на ден,а понякога и 6,защото ака в несвяст.Особено сутринта днес тъкмо я смених и няма 5 минути взе ,че го напълни.После за още 1 час смених 2 наакани..Но по принцип около 4 сменям.

# 24
  • Мнения: 790
Аз сменям на ден по горе доло 6-7 памперса , ама малката пие по 500 - 700 мл. вода
Аз пък се притеснявям че  много пие вода и много пишка ,покрай това взех да си мисля дали да не я види д-р че четох  че понякога многото пишкане идвало от  цистит ooooh!

Цистита е болезнено, тя ще ти каже ако я боли. Не се притеснявай с цистит. Нека си пие детето. Пиенето на много вода лекува цистит  Peace

Моето дете пие също по 100 мл., но и още се кърми и сменяме по 3-4 пълни памперса.

# 25
  • Мнения: 657
Дари, и Йойо не пишка много напоследък откакто сме на топло. Wink Сутрин ходи на гърне, там си ака, а после през деня сменям още два плюс вечерния, значи идват 4 за един ден. И аз скоро се замислих.. Кога беше бебе и сменях памперси на всеки 3 часа, кога порастна. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт