МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI

  • 45 478
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 199
  love001  Добро утро и от мен!!! Днес съм  -0,200 кг.  Доволно, ако така продължавам по-малко да свалям. Защото аз не правя стриктна диета. Сега си хапнах овес. ядки и трици, а супичката за обяд и вечеря.
И аз вчера изядох  един ескимо.  С нетърпение чакам да минат тези последни дни, че се заредиха доста тържества на малките. А днес имам и рожденник - малкият става на 7 години. Утре завършват и двамата и от понеделник ще се гледаме вкъщи по цял ден. Така, че изобщо незнам какви диети ще правя, като постоянно ще приготвям ядене.
   УСПЕШЕН  ДЕН !!!     love001  love001  love001

# 46
  • Мнения: 564
 И от мен 'Добро утро'!!!   bouquet

Арабелка, мерси за съвета. И аз се чудех за тез колани, ама забравих да питам треньорката... ще взема да пробвам.

Само набързичко да се отчета - вчера абсолютно стриктна на 2 кис. млека 0.1% масленост + 3 малки банана. Сутринта кантара показа - 0.400 (след вчерашните +0.300 ). Нооо, втори ден без 00-те  Tired Ще взема да си купя от тоз майчин лист. Иначе пия страшно много вода (поне 3 л.), сутрин на гладно една чаша гореща вода, зелен чай поне 2 пъти.

Айде, после пак ще пиша Simple Smile

# 47
  • Мнения: 110
Добър ден момичета, от известно време ви чета и се настройвам и аз да започвам супичката(правила съм я и преди и не ми е гадна, за мен е важно това, не търся кулинарни шедьоври когато съм на диета) от понеделник, че сега съм на друг режим.
Имам въпрос към по опитните тук защото за мое съжалене никога не съм я правила стриктно Embarassed, но сега съм в фаза и яко съм се нахъсала. Планувам да я правя 5 дни, ноооо само с продуктите дадени за супата, тоест ще ям супа + салати от зеле, домати с лук и чушки. Въпросът ми е, някои пробвал ли е този варянт, и ако да какви са били резултатите?
Лек и отслабващ ден, много воля и чудесни резултати.  bouquet

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 17:55 от дива коза

# 48
  • Мнения: 2
От мен "Добър ден", че напоследък се включвам все за лека нощ. Днес съм 0,200 надолу, което е добре. Ох, а за сладоледите Fresh Gale съвсем не бяха детски  Embarassed, ще взема да пробвам и аз моливчето.
Bobeto, ако решиш да пробваш майчиния лист си го направи по рядък отколкото е написано на опаковката, там е "1-2 пакетчета се варят 5-6 мин. в 250 мл. вода", аз го правя така 1 пакетче в 400 мл. вода и в микровълновата за 5 мин., после си разделям така получения чай на 2 дози и си го пия 2 вечери. На другия ден още докато стана или до обяд съм готова. Е, трябва да имаш 00 на разположение, в смисъл да не тичаш по задачки и да те хване по пътя.
Успешен ден на всички! newsm51
Дива коза, би трябвало да има ефект. Аз лично такъв вариант не съм пробвала. Успех!!!

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен, момичета!
Аз май днес за първи път ви пиша в новата темичка.
Пожелавам много дружелюбни кантарчета на всички!
Аз от 2-3 дни вече съм на килограмите, които ми бяха програма минимум. Задържам ги засега, но през деня си продължавам на супа и череши. Вечерите си позволявам от общото меню. Ще се опитам да смъкна още 2-3кг, но без драстична диета. newsm44
Дива козичке, добре дошла! Аз точно така правя диетата в сериозния етап - цял ден само супа и вечер - салата от зеле или маруля с малко краставица, пресни лук и чесън, малко сол, олио и много лимонов сок. На другия ден си -1кг.
Момичета, преди няколко дни ми пратиха една книга за водата. Съветвам ви да я прочетете, много помага и за отслабване /с или без друга диета/ и за други неща. Аз и без това напоследък пия много вода, но тази книга ми даде обяснение за резултатите, които аз почувствах още преди да я чета. Можете да си я изтеглите оттук
http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=Б  !последната буква "Б" си я дописвайте, не знам защо не излиза в адреса!

Казва се "Тялото жадува за вода". Много е полезна точно за нас - диетуващите. newsm51
Червена розичке, мисля че на теб ще ти окаже страхотна помощ. Препоръчвам ти да опиташ. На мен ми помогна осезателно за високото кръвно, с което се боря вече две години и станах опитно зайче за купища лекарства, но без резултат. Sad
Още нещо и приключвам - ползвала съм неопренов колан за отслабване /и подобни панталонки/ - смъква се, но после много бързо се връща всичко.
Аз също имам проблем с корема - това ми остана - и се чудя как да го сваля, че не мога да правя коремни преси - боли ме кръста. Приемам идеи!
Хайде засега чао и успехи!  Hug

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 440
*

# 51
  • Мнения: 199
 Hug   Отчет -  тази сутрин -0,200 т.е. 70,800 кг.

# 52
  • Мнения: 564
И аз толкоз - 0.200  Mr. Green
Иначе за вчера - мааааалко прегрешенийце: 1 сушена смокиня и 1 лъжичка съсамов тахан с мед.

Дива коза, добре дошла! Според мен и в твоя вариант ще има ефект. Успех! Peace

Mily_2, поздравления за постигнатата цел! bouquet Спомням си още от старата тема, че те мъчиха тези последни килца. Справила си се страхотно!  Wink А можеш ли да ми кажеш ти как горе-долу ти протече режима - коко дни стриктни, колко не стриктни? Тези последните кг колко време ги мъчи?  Ааа.. и още нещо.. имаш ли идея защо би могло да се възвърнат свалените с колан мазнинки по корема?  newsm78 И мерси за книжката, сега почвам да я чета Simple Smile

Арабела, мерси за съвета. Сега отивам да си купя и така ще го направя.
Прегръдки на всички и много минусчета!  Hug (....и неявилите се, бързо на отчет Wink  )

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 09:26 от Bobeto

# 53
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Днес съм 0,300 надолу, вчера имах и някои отклонения  Embarassed - малко ядки и саламче, за днес направо не ми се мисли, тъй като ще трябва да готвя. Ще видим как ще издържа, дано да се размина само с няколко хапки, а не с цяла чиния Joy Успещен ден на всички и много минусчета!

# 54
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
от понеделник съм с вас
ще пиша за резултата, надявам се да има такъв newsm10

# 55
  • Мнения: 4 347
привет на всички! Hug
и аз от понеделник съм с вас!
страхотна компания сте,много мотивирани и нахъсани.
лека вечер! Peace

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 26
Ей, момичета, страхотни сте!  newsm44 newsm44 newsm44
Как да ви приветствам, без да сгреша и да ви пропусна - Bobeto, Slavi, Червена розичка и Ina /с вас съм и от Инхуанките/, Arabella, GalaUSA /изчезваш нещо/ и всички други момичета!
Борбата е сериозна! Който не се е борил с килограми, не знае нищо! Трябва много воля /освен мерак!/
И да знаете - водата е много важна!
Борбата е с всички възможни логични средства, но не и на всяка цена.
Bobeto, аз в предишния пост писах моя драстичен режим - цял ден само супа и вечер - салата от зеле или маруля с малко краставица, пресни лук и чесън, малко сол, олио и много лимонов сок. И много вода - поне 2л. През деня може и нискокалорични пресни зеленчуци - зеле, краставици, репички, чушки и пр. На другия ден си -1кг.
Но това е 3-5дни /колкото издържа психически - после следва задържане и почивка поне 2 дни/.  Голям проблем! Понеже имаше много празници - от Великден и досега - правих доста дълги почивки, но се стараех да задържам / еее - имаше и колебания/. Ноооо - спазвам ли режима - сваля се и още как !!! /въпрос на воля и психическа издържливост!/ .  Писах ви за книгата за водата! Дано ви помогне!!! Hug
Относно отслабването с колан - тогава се изтегля водата от клетките, а не се изгарят мазнини, това е причината после бързо да се върне обема.
Така че проблемът с корема и елегантната фигура остава за решаване!!!
Другият проблем е, че свалянето на килограмите започва от бюста!!!Досега никой не го е казал, но мъжете "не са кучета и не обичат кокали" !!! Следователно свалянето трябва да е с мярка! newsm78
Хайде, лека нощ и успехи!!!  Hug

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 02:03 от Mily_2

# 57
  • Мнения: 4 347
 Mily_2 ,благодарности за страхотния пост! Hug  bouquet
и аз от утре ще започна по-драстично за няколко дни,а днес съм на лунната.
успешен ден на всички зелеви момичета! Hug

# 58
  • Мнения: 199
 Heart Eyes Добро утро !!!  Heart Eyes
Mily_2   и аз ти благодаря за линка за водата, изтеглих си книжката , но още не съм я чела. Надявам се утре да се поосвободя и ще я чета.  Иначе при мен нещата засега са добре - и тази сутрин  -0,200  -  70,600 кг.
Доволна съм защото, си хапвам освен супичка, готвено и салатки и по мъничко и сладко дори.  Но много внимавам какво ям и най-вече по колко.  Старая се да пия и по-вече вода. Два литра немога да изпия, но гледам да е по-вече от обичайното.
 В една статия четох, че една от причините за много килограми се дължи и на липсата на вода. При необходимост от вода бъбреците се затрудняват и тогава се включва и черният дроб, като по този начин той не може да си свърши неговата работа, а именно да разгради мазнините и така те се натрупват.  А аз понякога изобщо не пия вода, така че това наистина ми е проблем. Ноооо.... сега се уча на здравословни навици.
 Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 564
 Здравейте, момичта!   bouquet

Първо на Mily_2 специални благдарности и прегръдки!  Hug За всичките съвети, за подкпата, за борбата, волята и постигнатите резултати!  Hug Добре дошли на новите девойки спожеланията да постигнат целта си!
ina_15, ти докъде я докара в битката? Спомням си те аз от Инхуанската тема  Wink И аз като теб днес лунвам, после мисля 3 дни почивка, после пак 3 дни ударни (като на Мили) после пак лунуване....после ще видим  Crazy
Розичка, аз също пиех много малко вода  Sad Но откакто реших да се взема в ръце и да променя коренно нещата (отслабване, здравословен живот и т.н.) започнах и якото наливане с вода. Сега вече ми се превърн ав навик и не ми е проблем. Още със ставането си съм изпила 2 чаши вода (сутрин я пия гореща). В офиса си пълня сутринта една бутилка 1.5 л и до обед я изпивам.  Следобед още 1.5л до преди да си тръгна. Само почивните дни е по-помалко, защото повече сме в движение и обикаляне, но пак поне 2 л. ми се събират.
Иначе за отчета - сутринта - 0.300, т.е вече съм 57.700 кг. Ще ми се да замина за морето (след 12 дена) 55.00 кг  Praynig А пък като крайна цел до края на лятото съм си поставила 52.00 кг. Много се чудя дали да не се захвана с 90 дневната....  newsm78 Е, имам още време да помисля. В крайна сметка каквато и да е диетата, най-важното е после задържането и здравословните навици. Тогава няма да имаме нужда от никакви диети  Heart Eyes
Пожелавам ви прекрасен ден , зелчици!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт