Петимата тибетци - ритуали за младост, жизненост и добра форма - 2част

  • 87 981
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 647
Въртенето при първото упражнение по посока на часовниковата или обратно на часовниковата стрелка го правите? Аз винаги го правя по часовниковата стрелка, но вчера реших да пробвам обратно и щях да припадна. Почувствах се много зле, прилоша ми, догади ми се. 

# 736
  • Мнения: 0
Винаги по посока на часовниковата стрелка а Не! в обратна. Това са ритуали и те имат магическо действие тоест, имат за цел да преобразят човека.
 Не ме учудва, че ти е станало зле Caipirinha.
 Въртенето по посока на часовниковата стрелка освен, че задейства вихрите, същевременно изпълнява и функцията на защитен кръг, който предпазва астралното тяло и аурата от негативни влияния. А, защитния кръг винаги се чертае по посока на часовниковата стрелка и се изтрива в обратна посока. В книгата на Келдер е описана правилната посока на въртене, както и всичко необходимо във връзка с правилното изпълнение на обредите. Всякакви добавки и промени правят ефекта нулев придружен дори и с главоболие и други странични действия. Но все пак ти си знаеш.

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 15:41 от li2i

# 737
  • Мнения: 5 647
li2i, винаги се въртя по посока на часовниковата стрелка, но реших веднъж да опитам на обратно и се почувствах мноого зле.  Не съм чела никакви книги по въпроса, но знам със сигурност, че упражненията /най-вече второто и петото/ ми действат много добре на както на коремните мускули, така и на предната част на бедрата. Докато ги правех редовно коремът ми беше стегнат. Спрях за известно време и леко се поотпусна. Сега ги започнах отново. Четвъртото упражнение също е много ефективно. 

# 738
  • Мнения: 2
Момичета, къде мога да намеря какво трябва да е правилното дишане докато се правят тибетците?

# 739
  • Мнения: 0
книгата можеш да си я дръпнеш от спиралата ето линк:
http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=40&LangID=0&Letter=%CA

За дишането няма строги указания, важното е да се правят бавно и медитативно за да усетиш енергията, която след време сама ще те насочи към правилното дишане. Както е и при правенето на секс, там същатата тази енергия се събужда и те насочва към правилното дишане.

# 740
  • Мнения: 0
Прегледайте  за дишането...на руски...и в превод:
http://upload.bg/?get_file=89339c25032d74fb183ae5654c551b56       
Изтегляне на файл
5-tibetski-RITUALA-PODBRANO_03-2012.zip        [127.202MB]

 smile3529

# 741
  • Мнения: 2
Мерси за отговорите!

# 742
# 743
  • Мнения: 0
Честита Коледа!
Нека Любовта, Мъдростта и Истината бъдат винаги с вас!

Почнете от най-малкото и бъдете постоянни!
Мъничка помощ за начинаещите...

Не мислете, че не можете , напротив всеки ден си отделяйте 1 минута и си представяйте, че правите по 1 повторение /или от 1 до 3/, / най-добре сутрин/ . После се старайте тази 1 минута да е в приблизително определено време - примерно м/у 07:00ч. и 07:30ч.
Свикнете с тази мисъл - с тази визуализация, с това намерение. Не си поставяйте срокове и оставете нещата да се подредят от само себе си...  Просто живейте с тази мисъл и успеха /практическото изпълнение / в един момент ще дойде !
 smile3529

# 744
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честита Коледа!
Нека Любовта, Мъдростта и Истината бъдат винаги с вас!

Почнете от най-малкото и бъдете постоянни!
Мъничка помощ за начинаещите...

Не мислете, че не можете , напротив всеки ден си отделяйте 1 минута и си представяйте, че правите по 1 повторение /или от 1 до 3/, / най-добре сутрин/ . После се старайте тази 1 минута да е в приблизително определено време - примерно м/у 07:00ч. и 07:30ч.
Свикнете с тази мисъл - с тази визуализация, с това намерение. Не си поставяйте срокове и оставете нещата да се подредят от само себе си...  Просто живейте с тази мисъл и успеха /практическото изпълнение / в един момент ще дойде !
 smile3529

Има нова тема!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт