айде на новата седмица моля (05 -11 .07)

  • 9 846
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Враца
  • Мнения: 5 206
renci, много съжалявам за Цезар, колкото и време да е минало от тогава, предполагам ти е мъчно за него. Ние се отворихме на кучешка вълна- дано не ни се скарат Rolling Eyes
Кучо вече е добре и като ме види с капките в ръка търси къде да се скрие.
Тук ще има буря- ура, че вчера не мога да ви опиша какво беше тук- сигурно имаше 40 градуса и скъпото не издържа(бяхме си в офиса) и ме замъкна горе в Балкана-беше супер.
Лалка много искам да видя снимки на булончо.

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тук при нас вече мина бурята. Голям дъжд валя и като че ли малко се поразхлади. Ще видя след малко като изляза от офиса (тук сме с климатик). Добре че не измихме колата сутринта, както се канехме че все така става, щом я измием и плисва дъжд  Laughing
А за снимки на куча - не знам кога ще мога да взема служебния фотоапарат за да го наснимам, но ще гледам да е скоро

# 137
  • Мнения: 4 068
Леле момичета как ви завиждам,че при вас е имало буря и дъжд.При нас е такава адска жега,че направо ми се плаче.Чувствам се като повяхнала марула в такова време.Дано скоро завали и при нас.

Тияяяяяяяя,какво става с теб?Не ви ли пуснаха нета най-накрая?
Много ни липсваш на всички.Дано скоро се появиш.

# 138
  • Мнения: 4 068
Ва защо мислиш,че ще ни се скарат задети си говорим за кучета?Това е страхотна тема за разговор.
А иначе Цезар го загубихме преди малко повече от година,но на мен още ми е адски тежко като му гледам снимките и се сещам за него.Твърдо съм решила пак да си вземем немска овчарка,и се надявам да е скоро.Честно казано ми е доста пусто в къщи без кученце.

# 139
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
Дайте ни малко топлина. При нас в Англия е 13 -17 градуса. Вчера даже и парното пускахме.
чао до утре

# 140
  • Мнения: 3 634
Ох... Вие поне можете сами да си пускате парното... Ние пък не можем. Можем само да го усилваме и намаляваме след като го пуснат, пък това ще е някъде към края на септември или октомври.

Иначе Оливер е по- добре. Така и не стигнахме до лекаря, температура не съм засичала от снощи, така че гледам вече оптимистично.

Общи условия

Активация на акаунт