айде на новата седмица моля (05 -11 .07)

  • 9 855
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 686
renci, колко малко прокървяване? Щото и аз незнам вече какво да мисля. Тамън реших, че не съм бременна и ти ме заинтригува  Laughing Аз от сутринта имам такова. Обикновено първия и втория ден са ми най-силни, а този път цял ден все едно се чуди да дойде ли или не... Иначе днес ми беше 10-ти ден закъснение (рядко ми се случва), и имам 2 отрицателни теста, втория от които беше малко съмнителен...

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Аз вчера имах зацапване само и то по тоалетната хартия. А днес нищо...

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Tintiri-mintiri, а защо не отидеш на лекар? И аз имах един такъв случай, с 16 дни закъснение, но на ехографа се видя, че няма бременност

# 93
  • Мнения: 4 068
Ами кървях около 3 дни и едно такова оскъдно точно като че ли се чуди дали да дойде или не.Аз също бях сигурна че не съм бременна но излезе друго.Не искам да ти давам празни надежди за да не се разочароваш много,но 10 дни са сериозно закъснение и е напълно възможно да си бременна.Аз ти го пожелавам от все сърце.Ще чакам новини.Успех мила!
Дано има повод за радост.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 686
Ами реших да изчакам до утре сутрин да видя какво ще е положението и ако пак е такова оскъдно ще отида на лекар. А ако се засили ще изчакам да ми спре и веднага отивам на лекар, щото не е на добре тая работа със закъснението. Пък и тамън ми е време за профилактичен преглед, та ще искам да ми направят всичко каквото трябва, за да съм спокойна и да продължаваме с опитите. Решила съм следващия път да пробваме с тестове за овулация, че мъжа ми вече ми се смее, как смятам ли пресмятам глупавата овулация, пък вече 3 месеца не можем да я улучим  Laughing  Laughing

# 95
  • Мнения: 1 071
Ва,благодаря за пожеланието да се върнем четирима.Ще направим всичко възможно по въпроса Embarassed
 
Лалка,надявам се наистина да си бременна и всичко да е наред.
 
Ей,момичета и аз ще вляза утре в чата но по-късно че ще ходя на зъболекар Imp Дано сваря някой там...

# 96
  • Мнения: 1 101
Момичета, усещате ли, че напоследък се случва нещо страхотно в нашия форум? Всяка седмица- поне по една бременност!!!Това е страшно обнадеждаващо.
А пък в тази седмичница, май само хубави новини има.
Браво, Wa_wa!Всичко ще се оправи и ще дойде някой понеделник, в който и ти ще ни се похвалиш с положителен тест.Ще видиш Wink
Ами,хайде и аз да прибавя още една хубава новина..Спермограмата е супер,няма проблеми!След 2 месеца принудително прекъсване (1 месец Диането Imp  ,а този месец-гъбички), от следващия месец надеждата отново се връща при нас  и съм много щастлива Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue .И  заредена с оптимизъм.
Това е от мен Grinning . Дано хубавите новини продължават  bigdance2

# 97
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ех, че хубава и обнадеждваща седмица за всички!  Grinning  Grinning  Grinning Целувки от мен!  Wink  Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Момичетаааа , аз съм в чата , но няма нииикоой...., чаакам виии...

# 99
  • Мнения: 3 634
Ми и аз съм в чата... обаче имащите ги са все едно ги няма... Никлесс и Морена думичка не казват...
ААА... ама Зайко току що влезе та сега има поне малко живот там...

Адиии идвайте и другите!!!

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Хорааа, ние сме в чатааа, идвайте дееее ... Grinning
Голям майтап пада! Joy

# 101
  • Мнения: 4 068
Леле аз днес не можах да дойда в чата за което се извинявам.И адски съжалявааааам....
Обаче ми се отвори много работа в салона и се прибрах чак в 19 часа каталясала.
Много ме е яд щото ми се искаше де си поклюкарствам с вас ама не би....
Утре сигуно ще имам добра новина относно работата ми така че моля ви стискайте ми палци.
Ако стане утре ще ви се похваля.

# 102
  • Мнения: 3 634
Само да ви се похваля за вчера... е то някой го чуха това в чата де... ама аз пак да се "похваля"...

Та значи, помислих по въпроса с гинеколога и УЗ и реших да се прежаля... въпреки, че малко преди това получих писмо с покана за ултра звук на 10 август и пак на 23 септември... Обаче, нали съм си нетърпелива и искам да знам как стоят нещата с бебка вътре... и в никакъв случай не мога да изтрая още един месец... та се обадих нейде си и сега си имам 20 мин. запазени за преглед при гинеколог с ултра звук (ако пък няма, ще го дрънна по главата... ама ще има бе, как няма да има... ) за 13 юли... демек другия вторник... Прегледа е в 16:20... като се прибера в къщи и веднага ще уведомя интересуващите се... ако има такива.

Сега се понасям да спя, че не остана време... довечера пак на работа  Imp

Лек ден и приятен уикенд на всички!

# 103
  • Мнения: 920
Олееееее какви сте ми в хубаво настроениеееее...а аз нямам нет в къщи Imp  и ако не дойда на работа не мога да се присъединяяяяяяяяяяяя.....Cry

Така....днес е петък и аз вече съм нетърпелива кого ще чакаме в понеделник.....

Аз не знам дали събота и неделя ще съм на линия - повредата я ремонтират от три дни насам.....(а иначе всеки ден ме успокояват че утре ще сме отново на линия...).

Весел уикенд на всички!!!

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Цитат на: Мама от Финландия
... Прегледа е в 16:20... като се прибера в къщи и веднага ще уведомя интересуващите се... ако има такива.


Ама ти съмняваш ли се , че има такива  Imp ?????!!!!!!
Я да казваш бързо мамче Фин и да не ни държиш в напрежение !
Знаеш , че заминавам , но нали ще се пробвам в някой нет клуб , та ще чакам новините Grinning .

Весел и ползотворен уикенд, после и седмицата такава ,пожелавам на всички  Grinning !

МНОГО ще ми липсвате Cry  !
Целувки на всички !

Общи условия

Активация на акаунт