Защо така се изказват ???

  • 5 626
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
като го гледам  ГЕЛ ГРИСЪМ с тез сочни устнички...... Joy
 Joy

# 46
  • Мнения: 6 713
Защо така се изказват всички независимо от възраст и пол?

 Момичето,което спи с повече момчета е- к*рва , а Момчето което спи с много момичета - евала, бахти пича! Peace

Защоо живеем в мъжки свят, затова! Close

# 47
  • Мнения: 35
Аз искам  мъжете във форума да дадът точно определение каква жена според тях е "к/ва" ?

Защото съм се наслушала на какви ли не аверски коментари от сорта:

Тая к/ва го е хванала за пари, ама той къде е блял.
Тая к/ва му изпи соса , неще да играем карти.
Тая к/ва не му готви на човека.
Тоя купи на тая к/ва егати колата.

не зарди друго питам, и аз да стана бре, глей как си живуркат  Grinning и мъжете ги слушат


# 48
  • Мнения: 17 412
За един мой бивш, да си курва било престиж. Имал предвид излъчването, всъщност.

# 49
  • Мнения: 183
Гил, а твоята съпруга вярна ли ти е?  Wink Laughing
Питаш ли ?

# 50
  • Мнения: 183
като го гледам  ГЕЛ ГРИСЪМ с тез сочни устнички...... Joy
 Joy
Нали знаеш, кои са повече от китайците   Wink ---Мераклийте  Laughing Laughing

# 51
  • Мнения: 183
Аз искам  мъжете във форума да дадът точно определение каква жена според тях е "к/ва" ?

Защото съм се наслушала на какви ли не аверски коментари от сорта:

Тая к/ва го е хванала за пари, ама той къде е блял.
Тая к/ва му изпи соса , неще да играем карти.
Тая к/ва не му готви на човека.
Тоя купи на тая к/ва егати колата.

не зарди друго питам, и аз да стана бре, глей как си живуркат  Grinning и мъжете ги слушат



Обидна дума за жена,може да се използва и за мъж.По принцип това е "лека жена","жена която ходи с много мъже" или жена която продава тялото си,прави секс, но не за материални облаги.

# 52
  • Мнения: 654
И мен този въпрос ме е вълнувал доста когато похождах, гадничко е и е вярно така се изказват. Важи особено за момичета от села и малки градчета.
Но без да видиш лошото не би оценил хубавото и стойностното така че майната на приказките ...
Как беше най-добрата съпруга трябва да е курва в спалнята нали....

# 53
  • Мнения: 183
И мен този въпрос ме е вълнувал доста когато похождах, гадничко е и е вярно така се изказват. Важи особено за момичета от села и малки градчета.
Но без да видиш лошото не би оценил хубавото и стойностното така че майната на приказките ...
Как беше най-добрата съпруга трябва да е курва в спалнята нали....
Е тука е най точно казано за спалнята  Laughing Laughing Laughing    http://vbox7.com/play:67f12bc5

# 54
  • Мнения: 35
И мен този въпрос ме е вълнувал доста когато похождах, гадничко е и е вярно така се изказват. Важи особено за момичета от села и малки градчета.
Но без да видиш лошото не би оценил хубавото и стойностното така че майната на приказките ...
Как беше най-добрата съпруга трябва да е курва в спалнята нали....
  НЕ    най новото е  "не е... много жена си, щото ще вземе да и хареса и ще стане курва"  Grinning

# 55
  • Мнения: 265
    ГИЛ ГРИСЪМ
МИ то има и писание от сорта- НАЙ големите ку*ви са най верните съпруги!

Това беше в 20 ти век ...сега в 21 ви нещата стоят по друг начин - който си го може си го може и непрекъснато се доказват , било да си начешат егото , да се докажат ,че са още вървежни след дълъг и скучен семеен живот  или просто навик от детските години -начин винаги има и оправдание за пред себе си . Не вярвай на тия клишета  , а това за Наполеон всички жени  го знаем и го ползвахме преди , пак в 20 ти век , сега в 21 ви се казва "и твойта майка също " LaughingЖивееш в минало време нещо  newsm78
По темата : ку*ва и кучка са най често използваните думи за жена ........независимо дали е била с един или много мъже .За мъжете са повече , ама няма да ги изреждам  Laughing

# 56
  • Мнения: 183
anisavd Ми то ку...лъка си е от хилядолетия и пак ще си го има и в миналото и  в настоящето еб..то си е еб...не  Laughing Laughing Се се отнася до някого-майка, жена   Peace Стоичков говореше за лелите им  Laughing Laughing Laughing

# 57
  • Мнения: 265
Това е ясно  PeaceСтава въпрос за   фразата за к**вите и верносатта.....тя остана в 20 ти век . Вече не е така ....  Laughing

# 58
  • Мнения: 183
Това е ясно  PeaceСтава въпрос за   фразата за к**вите и верносатта.....тя остана в 20 ти век . Вече не е така ....  Laughing
Едва ли нещо се е изменило  Peace

# 59
  • Мнения: 1 081
Вчера се заговорихме с една позната /около 60 годишна/ по въпроса.
За мое голямо учудване, мнението и беше точно, че жените които кръшкат са к/ви  Shocked а мъжете могат да се бият в гърдите, че са увеличили бройката  Laughing
щото видите ли кат седнели мъжете на приказка и питие, и мине някоя засукана мацка, въпросният кръшкач с гордост я посочва на аверите и им казва
- Е тая мацка съм я е.ал!
Съответно на жената веднага и се слага етикет " к..ва" и вече всички я гледат с друго око  Whistling  Laughing

Питам аз, ако няма такива жени, с какво ще се хвалят мъжете?
Че са опънали някой авер ли  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт