Още един начин за определяне на фертилните дни

  • 6 087
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 798
То тази работа е като онази със содата, където се слага в урината и ако шупне, значи си бременна.
Само където едно момиче сложи на мъжа си в урината сода и тя взе че шупна rotfImbo
smile3532

# 31
  • Мнения: 257
  Аз също търся някакви симптоми, така че ще проверя

# 32
  • София
  • Мнения: 6 373
  Аз също търся някакви симптоми, така че ще проверя

няма нужда да търсиш повече Simple Smile
всички признаци на фертилност са описани тук:

http://calendar.all-soft.org/work/HelpWhyCalendar

# 33
хеи момичета това със содата ми е супер интересно Shockedстава ли да си направим един експеримент-нека едно момиче с потвърдена бремеменност да пробва да сипе малко в урината содичка,и друго момиче което пък не е бременно също да пробва!какво ще стане.... newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 6 373
хеи момичета това със содата ми е супер интересно Shockedстава ли да си направим един експеримент-нека едно момиче с потвърдена бремеменност да пробва да сипе малко в урината содичка,и друго момиче което пък не е бременно също да пробва!какво ще стане.... newsm78

за да придадем повече достоверност на експеримента, предлагам който има куче, да сипе сода и в неговата урина...  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 002
сакън,може да е бременна кучка Joy

# 36
  • Мнения: 247
 newsm12  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile И да отчетете резултата от експеримента, че ми стана интересно това със содата  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 798
Ще пробвам на нашия рот,ама ще трябва да пишка в съдче hahaha.леле,колко сме шантави!!Ама аз верно ще опитам! Joy

Общи условия

Активация на акаунт