ДОМОУПРАВИТЕЛ - Проблем и търся решение

  • 39 752
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
newsm10 уж го прочетох този закон, но явно е било доста диагонално Embarassed
Това да не те притеснява, не всеки е длъжен и трябва да знае всичко , нямаме вградени чипове в главите и не работим като компютри
А били споделила, защо някой банки отказаха да кредитират закупуването на жилища.

# 121
  • Мнения: 1 072
Пртози въпрос не го разбрах - защо го задаваш на мен за банките - аз откъде да знам Laughing Laughing

# 122
  • Мнения: 0
Пртози въпрос не го разбрах - защо го задаваш на мен за банките - аз откъде да знам Laughing Laughing
Да ти кажа ,нещо не беше изяснен статута на собственоста на земята .

# 123
  • Мнения: 1 072
Това съвсем не е по темата вече, но ще ти отговоря - представа нямам за какво говориш, но най-вероятно си в грешка:-) Не знам за коя земя говориш, при нас блока е на няколко УПИ. В моя нотариален акт пише, че съм закупила апартамент с общи части и идеални части от УПИ еди-колко-си м2. Аз проблеми с банки и със строителя не съм имала.
Моля за извинение автора Peace

# 124
  • Мнения: 28
Здравейте,

Ние сме фирма, която предлага професионален домоуправител. Ако Ви интересува може да ни се обадите на тел. 02/9463968 или на 0876700029-Снежана Горицова

Поздрави,
Надежда Кордова
Хоум Фасилити Мениджмънт
 Hug

# 125
  • Мнения: 2
Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали някоя фирма за домоуправител.В момента ползваме услугите на
Националната Асоциация на Домоуправителите в Република България /НАДРБ/ и сме изключително не доволни.
-Тяхната фирма за почистване е под всякаква критика постоянно сменят хората.
-Не спазват обещани срокове за изготвяне на оферти които касаят блокани.
-Държът се арогантно с живущите.
-Цените за дребни ремонти са ужасно високи.
-И най-важното нещо с което не се справят е НЕ ПОВИШАВАТ СЪБИРАЕМОСТА , А СИ УДЪРЖАТ И ЗА ТЕЗИ ОТ КОЙТО НЕ СА УСПЕЛИ ДА ВЗЕМАТ ПАРИ.


Моля за препоръки

# 126
  • Мнения: 520
НЕ ПОВИШАВАТ СЪБИРАЕМОСТА , А СИ УДЪРЖАТ И ЗА ТЕЗИ ОТ КОЙТО НЕ СА УСПЕЛИ ДА ВЗЕМАТ ПАРИ.



отново любима тема, ако разбирам правилно ако сумата за управление е 100 лв а те събират 80, останалите 20 ги разпределят отново на тези които си плащат.
Горе долу както при топлофикацията.
Нищо друго не ви остава освен да вземете отново нещата в свои ръце.
Поне няма да харчите допълнителни пари.
Не вярвам другите да са по различни.

Но ще се радвам потребители Тони-сф и Кедрон7 да си дадат и те мнението

# 127
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
И при нас е същата драма - домоуправител един от  20 години / той на 80 години/, касиерка на 75 и ревизии никога не са правени....Половината не плащат, защото не харесват касиерката...Абе каша. Мислим да вземем професионален домоуправител, но твърдо трябва да може да се оправя с неплащащите и да не прехвърля сметката на плащащите.

# 128
  • Мнения: 520
Половината не плащат, защото не харесват касиерката...

Дали ни харесва даден човек или не, няма общо с отчетността.
Особено когато става дума за чужди пари.
Така че за да има  уважение и разбирателство - всяка година ревизия и отчет. Изпусне ли се края вече не се знае какво става и кой и за какво харчи.
За фирмите - от контактите ми с три фирми досега, и трите отказаха да се занимават с ЕтС. където има несъбираемост на парите.
Така че остава варианта да си се справяме сами.

Общи условия

Активация на акаунт