Януарското човече, по коремче се обръща вече.

  • 8 781
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Лорини,
нали щяхме да спазваме правила да не даваме определения за другите участници или съм се объркала нещо?
ми някои хора сме по-креативни и обичаме размообразието...[/color]

ми не знам кой така мисли (сигурно ти), ама докажи го това с креативността...

а теб никой не те е питал, щото на никой не му се рискува да му изрецитираш нещо, което си прочела някъде Joy...това си е откровено заяждане от моя страна, ама нали знаеш...каквото повикало...

# 16
  • Мнения: 61
 То па една креативност. Щом Бръм й се възхищава на темата, значи нещо ми убягва от красотата...

 Колкото до колажите, това иска време и вдъхновение, нещата не стават ей така. Щракнеш с пръсти и оп материализирало. Доника е направила твърде много за малката ни общност, че да си позволяваме да подминаваме усилията й като пътен знак. Да беше казала, бе Лорини, че иска да прави темата в предишната тема, едва ли щеше да стане въпрос независимо дали ще е готова или не, важно е желание да има, ама така на гол тумбак чифте пищови не върви някак.

Допълнително оплакване: Да знаете каква хубава снимка на Краси бях направила за малкото колажче, а то пък какво е сладурско, в мъжко розово. Laughing

ми тогава мен защо никой не ме е питал как искам да изглежда заглавната страница???
Ми де да знам, да кажа, че се самоизолираш, ще кажеш, че се заяждам. Да кажа, че има и до някаква степен изолация от част от съфорумките, ще кажеш, че я подклаждам и правя накакви врътки. Кво да ти кажа - ти учиш психология, можеш най-добре да оцениш ситуацията.

# 17
  • Мнения: 270
Абе, козата си сака пръч и това си му е! hahahaГруба съм,ама да вземе някой да оправи неоправените булки,че ми писна от киселяци и заяжданици.От скука ли е от нещо друго ли е,ама такива хгапливи подмятания не са ми по вкуса,а предполагам и на повечето тук. Naughty.. Crossing Arms
Аре запис!

П.П. Дони,сори за труда! Hug

# 18
  • Мнения: 5
Аааааа пак ли бре ,ай стига вече.
Започваме новата тема супер браво на вас,
Хайде стига се карахте  ,по-добре просто които иска да направи нова тема да каже преди това и няма да има такива спорове ,( а пък няма да се обезсмисля труда и на другия ,нали) .Момичета големи хора сте запазете добрия тон моля  ви се!!! Naughty

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 19:51 от bili_bili

# 19
  • Мнения: 73
Запис от мен,

Елена - и аз към 10-10.30 излизам, ако искаш да не е утре, ама в четвъртък да се видим, а и ние можем да си я направим срещата на пресечката на моята и твоята улица, хахахах

# 20
  • Мнения: 774
А на мен що ли  ми се е сторило, че всеки се кефи като види снимка на отрочето си на първата страница?

Тук нещо на монархизъм ми замяза... Къде ли избяга демокрацията и референдума(демек анкетата)?

Другите неща ще се въздържа да коментирам, че гледам много други са го направили вече...

Щях снимки да пускам, ама да запазим темата семпла...

# 21
  • Мнения: 387
...

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 22:46 от кърмачка-фанатичка!!!

# 22
  • Мнения: 2 879
Не, че се заяждам, но моята Ана е с едно"н".

# 23
  • Мнения: 19
Хей , момичета , не се заяждайте.

Сега ще ви кажа мнението си за спора между Мария и Доника .

Мисля , че Мария добре го  е измислила и  е имала желание да пусне тема , но е трябвало преди това да се обади на Доника и да се  разберат  двете и да й каже ,че този път тя е измислила нещо и  иска да ни го покаже.

Мария,мисля също  че не си права за това,че темите са еднакви всеки път. Думите ти умаломажават труда и времето , които е полагала Доника до сега  и за което сме й благодарни всички. Смо като знам колко време отнема да се обработят всички снимки (а те не са никак малко ) и се чудя на Доника как успява. Много по-лесно ще е да се направи колаж, който да се прилага на всяка следваща тема.
 Искам само да кажа, че това си  е моето становище и не цели да се заяждам с никого   Naughty

Уважам  ви и двечките и не искам спорове от този род да продължават .

ЧЕРПЯ ВСИЧКИ С ПО БИРИЧКА И ДА СИ КАЖЕМ " НАЗДРАВЕ "

# 24
  • Мнения: 164
Привет на всички в новата темичка.
Моето бебе го няма в колажа  Naughty  , ама както и да е .
 Praynig Praynig Praynig  да няма повече скандали в новата тема.


Ягодка много ти е СЛАДКО   аваторчето.

Аз също предлагам за в бъдеще ,който има желание и време разбира се да направи новата тема , да оповести пред всички , за да не е напразен труда други му, пък то и с две дечица.


Гуш ва всички  Hug  и благодаря ,че ви има.

# 25
  • Мнения: 171
Здравейте Simple Smile
Гледам пак спор се е заформил,та смятам да разведря темата с една снимка и от нас.Не знам дали ще ми се получи ,но ще пробвам
аха ,получи ми се

# 26
  • Мнения: 3 861
аз да се запиша, а то пак скандал...
даже и името ми е замесено....въх  Shocked

аз лично отношение по въпроса няма да взема, този спор се води не за първи път, каквото съм имала да го кажа по темата го казах още лятото!

Не виждам моето Анче в колажа, що така????

Натали, наздраве!!!

# 27
  • Мнения: 1 541
 Joy Joy Joy Joy
Извинете, но спора и някой реплики са абсурдни. Mr. Green
На мен лично хич не ми дреме как изглеждат темите, даже нарочно избягвам първа страница, защото се зарежда по 2 минути и ме дразни. Така че ми е все тая иам ли ни в колажа, няма ли ни, и кой е направил темата.  Heart Eyes
Най - много обаче мразя да направя нещо и то да се окаже безмислено и безполезно. Това ме изкарва извън развновесие. Така, че в тоз весел спор съм на страната на Доника. Ама все пак, момичета, форума е за споделяне и писане, защо взимате толкова навътре тези теми...?

# 28
  • София
  • Мнения: 120
Лелеееееее, много напечена атмосфера Shocked Shocked
Недейте така, мили дами HugНяма значение кой прав-кой крив-идеята на този форум е не да се доказваме кой е по- и кой-най,  а да си помагаме, да си бъдем полезни една на друга, а не да се караме #CrazyНищо добро няма да излезе така, най-много да се откажем всички да пишем, а който иска да се кара и заяжда Naughty
Много сте ми сладки и мили всички, но като гледам това, което се случва и не мога да остана безучастна  bouquet
Elena_d -аз ползвам пудра за подсушаваме и съм много доволна, не мажа с кремчета. Четох доста противоречиви мнения за пудрата, но аз нямам оплаквания, даже напротив Hug Hug
Хубава и спокойна вечер Peace

# 29
  • Мнения: 164
За разведряване на обстановката
  Опс не се получи нещо

Общи условия

Активация на акаунт