AVON- обсъждане на продукти за 08-ра, 09-та и 10-та кампания

  • 33 728
  • 513
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 806
Монадирс, аз принципно съм светла но от тичане след малчо по площадките лицето ръцете и раменете ми много са потъмнели а краката белички че и с повърхностни вени , иска ми се да ги поприкрия с цвят че да поднося поли и шорти. Дали SSS от последния каталог е подходящо решение?

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Ами става , обаче аз за хубав тен ти препоръчвам този за тъмна кожа от 4,90 от страниците за последен шанс. Аз цялата съм много бяла а с тях си направих един приятен загар. Не ставам на петна и не цапа дрехите. Чак ме е яд, че не съм го открила по-рано. Този на ССС не съм го ползвала, нали е нов, но предния също беше хубав, постепенно тонира кожата, така че няма резки разлики.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 193
Новият ССС е с по-приятна консистенция, а на спреят ССС много не му се радвах, защото кожата ми оставаше много суха.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Аз също съм с много суха кожа и го имам този проблем с повечето тониращи продукти, със спрея пак изсъхва но после задължително хидратирам кожата. На мен ми харесва много защото не оставя следи по дрехите и дори и да не съм ексфоалирала добре кожата преди да го сложа не ставам на петна после, когато мъртвата кожа почва да пада.

# 34
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Някой ползвал ли е КОМПЛЕКТ ЗА МАНИКЮР ОТ ЛЮБОВ КЪМ ЖИВОТА? На вид изглежда много сладък, но като материал дали си заслужава? Вярно че е за благотворителност, но все пак да си знам.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета искам да попитам за тониращия крем на стр.88-89.Подходящ ли е да се ползва цяло лято?Харесва ми това,че е със слънцезащитен фактор 20,но се притеснявам,че аз съм  матова  и да не стана много черна,ако го ползвам продължително време.Също така съм със смесена към мазна кожа.А околоочния подходящ ли е за млада кожа,на 25г. години съм и нямам бръчки все още,само малко тъмни кръгове.
Благодаря ви предварително.

# 36
  • Мнения: 13 806
Някой ползвал ли е КОМПЛЕКТ ЗА МАНИКЮР ОТ ЛЮБОВ КЪМ ЖИВОТА? На вид изглежда много сладък, но като материал дали си заслужава? Вярно че е за благотворителност, но все пак да си знам.

Честно казано четох мнения различни за него и въобще са маникюрните комплекти на ейвън.
Взех го за дъщеря ми, тя ползва нокторезчаката и ножичката, е не е като да са на Солинген но са нормални-нямаме оплаквания.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 193
Цитат
Момичета искам да попитам за тониращия крем на стр.88-89.Подходящ ли е да се ползва цяло лято?Харесва ми това,че е със слънцезащитен фактор 20,но се притеснявам,че аз съм  матова  и да не стана много черна,ако го ползвам продължително време.Също така съм със смесена към мазна кожа.А околоочния подходящ ли е за млада кожа,на 25г. години съм и нямам бръчки все още,само малко тъмни кръгове.
Благодаря ви предварително.

Кремът не прави тен, а просто като си го сложиш кожата ти изглежда малко по-добре, а после се измива с вода. Много е готин кремът, става за смесена кожа, понеже аз съм с такава и ми допада. Кремът за очи( ако имаш в предвид този на същата страница - Гел за очи с липозоми) е точно за млада кожа, много лек. От доста време само него ползвам, а какво ли не съм си взимала(проблемът са ми тъмните кръгове).  Hug

# 38
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
Привет от мен Smile.Имам една питанка за нов продукт на 143стр.-Успокояващ крем за след слънце с пантенол и алантоин--Дали се държи в хладилник Thinking? Ползвала съм подобен продукт,който се съхраняваше в хладилник. newsm78

По приницп не е необходимо да се държи в хладилник, но не е и лоша идея де.Ще дойде добре на изгорялата кожа да е охладено

# 39
  • Мнения: 349
Цитат
Привет от мен Smile.Имам една питанка за нов продукт на 143стр.-Успокояващ крем за след слънце с пантенол и алантоин--Дали се държи в хладилник Thinking? Ползвала съм подобен продукт,който се съхраняваше в хладилник. newsm78

По приницп не е необходимо да се държи в хладилник, но не е и лоша идея де.Ще дойде добре на изгорялата кожа да е охладено
Тенкс  bouquet

# 40
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Ето какво получих днес :http://www.album.bg/sukrovishte/images/14380529/
http://www.album.bg/sukrovishte/images/14380551/
а гривната е невероятна ,поставена до златен накит изглежда като златна ...
http://www.album.bg/sukrovishte/images/14380580/
http://www.album.bg/sukrovishte/images/14380599/

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Със здраве да си ги носиш. Аз имам комплета от гривната и обиците и наистина съм очарована. Много стилно и ефектно стоят. Ейвън имат доста добри попадения и при бижутата.

# 42
  • not found
  • Мнения: 581
Някой може ли да ми каже този серум как се ползва като душ-гел или лосион за тяло  newsm78
http://www.avon.bg/PRSuite/e-brochure/e-brochure.html

# 43
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Дава началната страница на каталога.Пиши как се казва.

# 44
  • not found
  • Мнения: 581
Серум с омекотяващи перли , на Skin So Soft на 106 стр. от К08

Общи условия

Активация на акаунт