питане към татковците

  • 2 950
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
моят дебелееше заедно с мен...да бъдел солидарен.
Сега съжалява....и отслабваме заедно:))

# 16
  • Мнения: 6 164
Хеей!  Grinning
Това с рокличката според мен е много сладко! Като казва "за догодина" той се опитва да те успокои, че ще си възвърнеш формите, че няма вечно да си таква. Да не искаш да каже "Ооо, и догодина и по-догодина няма да се пъхнеш в тази рокля!"... Ми нали ще оревеш магазина и 2 дни няма да му продумаш. А пък "догодина" те зарежда с оптимизъм и те кара да се чувстваш добре! Човека иска да те успокои, ти как тълкуваш!  Wink
Пък за странния поглед, според мен е страх. Мъжете се страхуват не по-малко. Той става баща, дали ще бъде добър татко? Защото със сигурост ще иска да е най-добрия на света за своето дете. Ще се справи ли, ще има ли на какво да го научи. Абе и на мъжете им минават всякакви глупости през главата. Обаче не говорят за това. Ние сме свикнали да изричаме всичко, което ни вълнува - страховете, притесненията, възхищенията. А те не. Но това не значи, че не го мислят. Нашият татко също е шашнат, въпреки, че нямам корем още. В такива моменти като се отнесе се шашкам "да не съжалява вече?". А той си умираше за дете, откога мечтаеше и като разбра, че съм бременна колко плака от радост. Но ми сподели, че на моменти се плаши, дали ще може да му даде всичко от което има нужда и т.н. Това означават тези погледи!  Grinning

# 17
  Аз съм съпруга на elmyra, чета гледам и се чудя: Ама може ли жените да са толкова далеч от мъжете. По принцип вие сте по-сложните и ние никога не ви разбираме, ама явно не е така. Мъжът ти може да те гледа странно по-многопричини, никой не спомена секса като причина. Жена ми винаги разбира кога си мисля за секс, само като я погледна и тя ми вика, аха ясно...., а аз я гледах така и докато беше бременна. Може да си мисли-" Леле какво направи детето ми с жена ми", в това отношение мъжете загряваме по-бавно. Изобщо причини много, важното ие отношението, ако те обича както преди всичко е наред. Бъдете здрави.!!!
      П.П. А въпроса май наистина беше към татковците!?!

# 18
  • Мнения: 331

Това с рокличката според мен е много сладко! Като казва "за догодина" той се опитва да те успокои, че ще си възвърнеш формите, че няма вечно да си таква. Да не искаш да каже "Ооо, и догодина и по-догодина няма да се пъхнеш в тази рокля!"...
и аз не съм татко, но да си кажа.

 моя пък сладур от третия месец почна да ми говори 6то се тъпчеш сега, за твое добро ти го казвам, ще видиш после, все едно е родил 60 деца.   той, по принцип е от компетентните.
иначе за рокличките ми беше обещал, че ще ми смени целия гардероб, само да стана пак 42 мярка. /сега съм 46 още/
 
като станах в петия месец и го будех през нощта да ме побутне да стана , викаше 'аз ти казах, тогава, ама ти не слушаш..' все едно аз сама съм се оплодила с две и тоя корем ми е от пица и сладолед.

а за погледите - гледаше ме с ужас, не със стахопочитанеие или страх, УЖАС, какъвто виждах в очите на всички.
освен че качих 33 кг, мойте кукли се родиха всяка по 2,500. newsm64

но че хапвах, не отричам. pregnant

# 19
  • Мнения: 6 164
Хм... те какво искат? Да им родим дете без да мръднем във фигурата ли? Да, така става тая  Laughing
Аз пък онзи ден ядох парче торта (имаше лешници вътре) и много ми хареса и ми се прищя второ парче. И моя "ее стига де". Пък аз да се оправдая: "Сега ям за двама".  А той: "Е то сега бебето е толкова малко, че не може да се покатери на лешника, а ти искаш да кажеш, че цяло парче му трябва"  Joy
Макар че не би трябвало да го притеснява много телосложението ми, аз съм 175 см и съм 55 кг!!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 798
По този повод,като бях вече някъде в 8-9 месец се оплаквам на мъжа ми,че съм дебела,незнам си какваси и мрън,мрън, и той ми казва:"Добре де,второто ще го купим от магазина замразено и ще го размразим в микровълновата!"Аз  Shocked.Той  hahaha Joy Joy.Викам-"ама не можееее,не продават!",той"Ами тогава какво мрънкаш!"
Ей за това го обичам! Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 488
Не се надявай да получиш честен отговор от мъж. Може и да не ни харесват много- много бременни, да се заглеждат по 40-килограмови момиченца, но винаги ще изтъкват, че носим техните деца, колко красиви и чаровни сме станали и т.н. Но все пак има огледала... Качих 40 кг. с каката от 60 та 100. На изписването сестра ми се появи с подарък- Ксеникал и черен чай. Само дето не  паднах... Без диети, без упражнения за около 2 месеца се събрах в старите ми дрехи... Но тайната- купих си рокля... Многоооо красива и секси, към третия месец от бременността... И познайте- събрах се в нея, но колко хиляди пъти съм я обличала докато ми стане...... И сега с второто постъпих по същия начин, но още съвсем в началото като разбрах... Защото от опит знам, че от 100 килограмова женичка, успях да се върна на 65 / колкото в третия месец от първата ми бременност/. А сега от 65 кг. качих до 90 и за около 1 месец след раждането се върнах на същити килограми.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
от опит ти казвам, че не е много приятно да ти казва истината в очите. Той съвсем честно си ми казваше , че дупето ми е наедряло, че съм станала по - якичка Rolling Eyes мдааа много добре ми действат такива приказки на самочувствието

# 23
  • Мнения: 1 006
Моя мъж не ме е притеснявал с реплики за бившите ми 85-те ми кг.Тактичен до болка.Обаче аз по едно време го попитах дали има нещо против, ако си остана чудовище.Целта ми беше именно и първо той да ме нахъса.Каза ми там нек"во "не" и край... Cry И аз се сетих как да го провокирам :"Старите ми дрешки не ми стават...Трябва да си сменя целия гардероб." Sad И той  #Shocked "Я бързо да отслабваш  Naughty!!!" Чичо Скруч взе решение. Laughing

# 24
  • Мнения: 353
По този повод,като бях вече някъде в 8-9 месец се оплаквам на мъжа ми,че съм дебела,незнам си какваси и мрън,мрън, и той ми казва:"Добре де,второто ще го купим от магазина замразено и ще го размразим в микровълновата!"Аз  Shocked.Той  hahaha Joy Joy.Викам-"ама не можееее,не продават!",той"Ами тогава какво мрънкаш!"
Ей за това го обичам! Hug

това за взимане на второто бебе от магазина обикновено го казвам аз  Laughing, после обяснявам колко ми тежи корема, колко това, колко онова....... защото още първото не се е родило, а таткото пее песен за второ! или му предлагам той да го роди. а той казва: не може, още японците не са го измислили, иначе много бих искал, така и аз ще разбера какво е.

и наистина много помага когато кажеш - искам нови дрехи. изведнъж татковците стават едни такива внимателни, мили, почват да ти казват - е по-добре на спорт да ходиш, отколкото нови дрехи - хем по-приятно, хем-по ефтино

# 25
Стига бе,  хора!!!!!Няма нищо по-красиво от една гола бременна жена с едно сладко малко ( в началото ) и малко по-голямо ( в последствие ) коремче!!!!!! Лично мен доста ме възбуждат бременни жени!!!!!

# 26
Не разбирам странните погледи на мъжа ти Rolling Eyes Може би ти се възхищава, по свой, странен начин, а  Wink
Най-ве4е ще е от странния му на4ин,аха smile3521

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
  А нашият татко на всички разправяше с гордост как с каката все едно съм била глътнала футболна топка, а с малкия баскетболна Sad.
  Много ми се радваше на корема и се чудеше как е толкова твърд, той си бил мислел, че бременните са с меки кореми newsm78

# 28
Привет!
Аз съм баща на две деца и двата пъти с интерес и любов наблюдавах как расте корема на жена ми.Смятам,че бременността е чудо и я намирам за много красива и секси.Тъкмо корема на жена ми стана доволно голям и започна да ме кефи максимално,тя взе че роди.
Гледах я с часове как расте тя и коремът й,а тя си мислеше,че се плаша,присмивам и тем подобни женски щуротии.
Понеже сме решили,че повече от две деца засега не можем да си позволим,ми е тъжно,че няма да мога да видя жена си отново бременна,да я погаля по корема,а като се гушнем,бебчо да ме ритка. newsm45
Наслаждавайте се на бременността,защото тя е толкова кратка!  newsm10

# 29
"Наслаждавайте се на бременността,защото тя е толкова кратка! "

Наслаждавайте се колкото можете и докато можете!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт