Отговори
# 75
  • Мнения: 639
Честито момченце на Малечка Палечка! Да и е жив и здрав юнакът и скоро да се връщат у дома!

И аз към шоколадохолиците, а мъжът ми - още повече.  Blush Изобщо не близвах черен, ама милото ме научи, че е по-полезен и сега от време на време взимаме 70% или има едни малки диетични (но вкусни, не са с вкус на марципан). А иначе и двамата сме пристрастени - по един цял шоколад може всеки от нас от да изяде (или кутийка Черноморец).  Embarassed Представям си какво сладко бебе ще си имаме.  Laughing
Алкохол не ми се пие - аз от 2год спрях да пия (не че нещо, просто нямам желание и не ми идва и на ум даже). Само ми се допива Бейлис с много лед или един пръст ментичка с много спрайт (а като се сетя в студентските години, че и след това, какво беше ...  Sunglasses). И за цигара мерак нямам - имам чувството, че ще ми стане лошо. И по времето, когато най-много пушех, хич не обичах дима. В къщи не се пуши от 8 месеца, надявам се да се запази така положението.  Wink

Днес нещо ми беше лошо - не мигрена като Лил, по-скоро все едно ми е паднало доста кръвното (не съм го мерила) и хем ме болеше глава, хем ми беше замаяно. Жертвах си разходката, защото ... заспах. Твърде необичайно за мен - ако случайно успея да заспя през деня, то е максимум за 15-20мин, не мога повече! А днес - цял час, макар че телефонът ме събуди, продължих да спя, та чак докато милото си дойде от работа. И пак бях плувнала в пот ... Може да е от жегите, а и от храната - като се замисля, последните няколко дни карам само на плодове и салати. Взех мерки - тази вечер хапнах месце и кашкавал, няма да се изоставям така, че трябва за бебчето да има, без значение дали ми се яде или не!

# 76
  • Мнения: 255
Бързам да попитам - записът на тоновете задължителен ли е?  На мен не са ми правили и тая от ЖК днес много ме ядоса  newsm61  Даде ми направление и обменна карта и толкоз. Уж в девети месец консултациите са всяка седмица...абе тая воубще не се интересува от пациентите си. Явно, защото не съм се уговаряла да раждам при нея и ...оправяй си се сама  Crossing Arms Ако до 15-ти не съм била родяла да съм отидела на 16-ти. Еми то ясно, че ще ходя на преглед при друг лекар ама защо трябва да е така?!!! Явно всички трябва да ходим на частно  #Cussing out

# 77
  • Мнения: 9 814
Обожавам шоколад, шоколадови бонбони и разни дребни сладкишчета. Heart Eyes
Вече се чудя как въобще съм пушела преди и съм се тровела с тези боклуци  ooooh!
Сега дори се дразня само ако усетя, че леко ми мирише на цигари.
А иначе у нас и преди аз да спра да пуша не сме димяли.

Fantasia , в кабинетите в поликлиниките няма такива апарати за слушане на тоновете. Обикновено записите се правят или в частните кабинети на лекарите или в болницата, където ще раждаш.

# 78
  • варна
  • Мнения: 74
Здравейте, аз късно ви открих, но ще раждам секцио на 23.06 в Майчин дом - Варна  и утре ще ходя на лекциите в мола и после в младежкия дом във варна, ще се радвам ако някой иска дасе видим там...а между другото и на мен ми е ужасно трудно с името, на моето момченце...но поне привърших долу - горе с покупките. Хубава вечар от мен.

# 79
  • Мнения: 143
Фантазия и аз не съм ходила на запис на тоновете,моята докторка ме слуша със акушерска слушалка и ме гледа на ехограф Peace още като влязох в 45 дни преди термин ми даде всичките документи PeaceАз до сега от както съм в 9м.ходих през седмица днес ми каза ако до др.седмица не родя да и се обадя Peace
Документа за кръвнта група не ти ли даде newsm78 той е задължителен Thinking

bore77  wavey

Цигари никога не съм пушила и се радвам че милото ги отказа и той bowuu

# 80
  • Мнения: 1 425
Честито бебче на Палечка Малечка!

Запис на тонове на мен ще ми правят след две седмици за първи път. После май ще ходя до като родя по един път в седмицата т.е. може би най-много два - три пъти.

Лил, точно за такъв стрептокок ми взеха секрет, също и когато бях бременна с Килиан, но май в България не се прави това изследване  newsm78.

# 81
  • Мнения: 111
Аз най-накрая успях да кача снимките на детската стая стените са вече завършени и нямам търпение да заведем бебо там Simple Smile живот и здраве
Михайлова моите пердета за детската са същите като твоите  Simple Smile
Боре добре дошла  Hug

# 82
  • Мнения: 31
еееех, какъв хубав ден беше днес!!! целия следобяд изкарах на фризьор- боя, малко подстригване, сешоар... голям кеф било да се почувстваш човек сред хора!  Grinning  Grinning  Grinning аз нали от седмица две все из квартала се движа, най- много вечер милото да ме изведе нанякъде /което не става много често  Sad / и днес ходенето до Слатина ми се отрази страхотно! мъжът ми онзи ден също си беше оправил прическата и сега се майтапим, че бебчо може беше да идва- направихме се красиви за раждането!!!
Гъди, мерси за разясненията, аз си записах час при доктор Димитров от "Фемина" на 04.06. и смятам това да ми е последния преглед /освен ако докторът не каже нещо друго!/ иначе на тая от ЖК ако разчитах...  Confused много са странни тия хора- нали от нашите пари от осигуровките са им платили за проследяване на бременността, не го правят ей така от добра воля, как може изобщо да не си дават грам труд внимание да ни обърнат  #Cussing out
сега видях, че си имаме и ново бебче- ЧЕСТИТООООООО  newsm44  newsm44  newsm44 да е живо и здраво момченцето!
а на всички нас една хубава, спокойна и не гореща нощ!  Hug

# 83
  • Мнения: 79
Честито бебче на Палечка малечка да и е жив и здрав малкият юнак и бързо оздравяване на мама

# 84
  • Мнения: 78
Честито на новородилите!!!
Да се похаваля, че балът най-накрая мина и сега е ред на раждането. Изпитвах ужас да не тръгна на раждам преди или по време на абитуриентската, но устисках Simple Smile
Пускам снимки на абитуриентката





# 85
  • София
  • Мнения: 2 658
Честита рожба на Палечка Малечка!

за гледането на две деца, човек трябва да си налага да е спокоен, защото иначе се изнервят и децата и започва един омагьосан кръг.........То и с едно е трудно де, ама нали ние сме си ги искали тези деца  Simple Smile

благодаря на всички, които се включиха с мнение за капките Colief, утре ги купувам, че пак се преспивахме три часа и сигурно след малко пак ще е буден, а после ще се мъчи и цяла нощ. Жалко, че Габи като беше бебе нямаше такъв вид капки, че тя колкото ми се измъчи..... Не можеше да суче повече от 2-3 минути без да и почнат коликите и ми се късаше сърцето, заради това, че толкова се мъчи. Гледах аз поне да не рева с нея, за да се чувства спокойна, заради това, че майка и я е гушнала.

за шоколада, много интересно е, че аз обожавам шоколад и най-вече натуралния. В къщи редовно правех шоколадови торти. Но като забременях сега, познайте, не можех да го понасям. Чак сега започна пак да ми се прияжда, макар и не като преди. Чудно нещо са това хормоните.

# 86
  • Мнения: 98
Честити бебчета на всички мами от последните няколко дни да са им живи и здрави и много да ги радват!!Някой чувал ли се е с Едно момиче как са бебетата и тя разбира се  newsm78Аз уж щях да раждам без време а сега пък момъка се е запънал и не дава никакви признаци ,че ще излиза  Crossing ArmsНямам търпение вече да си го гушкам!Франческа ти как си оправяш ли се?Албена35 много ти е хубава щерката!!

# 87
  • Мнения: 96
Честито на Малечка !   bouquet

Албена, много е красива дъщеря ти, а и роклята и седи перфектно. Много успехи в живота и пожелавам.   bouquet

# 88
  • Варна
  • Мнения: 72
Варненки, явно, не ходим на запис на тоновете. И мен ме слушат само със слушалка. Но за разлика от вас, ходя всяка седмица на консултации. В листа, който ми дадоха, вписват всеки път килограми, кръвно, изписани междувременно лекарства. Странно! Кой носи отговорност до раждането ви? А вие, пък, се натресете и отидете. Или, поне, се направете на луди и се обадете да си запишете час, все едно не сте разбрали с бременните си мозъци, че се опитват да ви прекратят консултациите.
Честито на обебилите се майчета! Започвам да се плаша като гледам деца родени вече, а с термин след мен. Всички ли са секцио? Моят юнак няма никакво намерение да се смъква надолу. Само върти дупето и дебелее. До преди 1 месец не ми личеше, че съм бременна, сега, за последния наддадох толкова, колкото за 8 месеца. Плацентата ми свежа, водата ми много... 12 месеца ли да нося? Не стига, че непрекснато ми се пишка, ами и не мога да дишам. Уж трябва да се притисне мехура като се освободи диафрагмата... вятър! Пълен терор!
Багаж, багаж, сякаш ще се нанасям в болницата. Торба за бебчо, торба за мен, торба с резерви, ако съм със секцио, торба с памперси, помпата ми за кърма е в специална голяма чанта, кана за преваряване на вода, днес добавих и една кутия с шишета, в която ще мога да стерилизирам. Накрая ще забравя канчета и лъжици, ама... Май прекалих с покъщнината. Вие какво сте приготвили?

# 89
  • Мнения: 2 089
Утре и аз ще дойда на лекцията в МОЛ-а.

Общи условия

Активация на акаунт