Не ви ли омръзна

  • 4 488
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370

Сещам се за инцидента с горящия влак , когато много хора са стояли отстрани и са снимали трагедията без да се опитат поне малко да помогнат  Confused Те сигурно също са били съпричастни  Thinking


А какво е трябвало да направят, Дес? Shocked
Да влязат през пламъците като Батман ли? ooooh!

# 61
  • Мнения: 1 217
Desss , ако намекваш, че съм като снимащите, не съм. И да, медиите наистина прекаляват, но по постовете на човек лесно може да се ориентираш за подбудите му. Ако задава излишни въпроси и търси сензация, веднага си проличава и такива хора са малцинство в такива теми.  Едва ли всички са сеирджии,на  които изобщо не им пука за чувствата на опечалените.
И също мисля, че да снимаш в такъв момент е неуместно.

# 62
  • Мнения: 194
Сещам се за инцидента с горящия влак , когато много хора са стояли отстрани и са снимали трагедията без да се опитат поне малко да помогнат  Confused Те съгурно също са били съпричастни  Thinking


А какво е трябвало да правят, да гасят с голи ръце ли? Пламнало е за минути, температурите са невероятни, 3-4 метрови пламъци, не можеш нито да се приближиш, нито нищо. Вероятно са предполагали, че всички са се измъкнали, едва ли са снимали умишлено клипче, за да се забавляват над горящи хора.  Tired

Напротив!

Мога да дам безброй примери...

Не сте ли виждали например хора да се бият и сто сеирджии да ги наблюдават?

А веднъж се натъкнах на възрастен човек с инсулт, паднал в градинката и повечето го подминаваха мислейки го за пиянде.

# 63
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да права си постъпили така както са преценили ,  стояли са и са снимали  Sunglasses

# 64
  • Мнения: 335
А как ще се разбере, че причината за убийството на тези хора е автобус, който е в експлоатация от над 30 години, ако пазиш новините в тайна, за да не ядосаш някой форумски доцент?

Трагедия е цялата мизерия на хората от един цял живот на днешен абитуриент насам.
Автобусът е качил пътници от дома за стари хора. Защо не са ги качили с депутатски мерцедес - в експлоатация от една-две години?
Ако Доцента няма киселини, нека да отговори.


 

# 65
  • Мнения: 25 672
Омръзна ми! Даже ми писна!  #Cussing out
Затова излизам с конкретно предложение! (Моля бременните, кърмачките, хората със слаби нерви и сърца, както и децата под 12 години да напуснат ведната темата! Благодаря!)
Предлагам най-сериозно, подфорумите Клюкарник и Дом и Семейство да бъдат затворени за нови теми, като право да пускат такива да имат само дълбокоуважаваните съфорумци Гил Грисъм и МАРИАНКАА. Естествено, да има все пак някакво ограничение за не повече от 10 теми дневно.
Те двамата са напълно достатъчни да надникнат, огледат и почешат всяко телесно отверстие на още по-уважаваните потребители на форума, като по този начин задоволят всяко любопитство, както и всички вкусове и капризи.
Но понеже и те са хора, и те душа носят, в събота и неделя може да ги замества уважаваният съфорумец Борис (давай, Борко, можеш!), който да покрива нуждите на двата подфорума.
Всеки друг напън за споделяне, потрисане, питане и почесване на сърбящи телесни части да бъде изложен в писмена молба до Спамочата, който да бъде задължен да я разгледа, обсъди и отговори в срок не по-малко от 29 и не повече от 30 календарни дни.
Благодаря за вниманието! Надявам се да подкрепите моето предложение!
 Hug Heart Eyes  bouquet

# 66
  • Мнения: 2
Ние тук си лаем, но това не променя нищо. Лаехме (лаехме ли?) и след Индиго, но там отнесоха по 1000 глоби. Дискусиите за причините едва ли "отключват" и други трагедии. Лошото е, че тъпите постове заливат смислените такива и няма отговори на въпросите. Логично е.
А и кой чете тук, освен пишещите.

# 67
  • Мнения: 431

Напротив!

Мога да дам безброй примери...

Не сте ли виждали например хора да се бият и сто сеирджии да ги наблюдават?

А веднъж се натъкнах на възрастен човек с инсулт, паднал в градинката и повечето го подминаваха мислейки го за пиянде.

Примерите ти са несравними.

А на Desss ще се обадя в нужда... да гаси запалени къщи, да повдига паднали дървета и т.н.

# 68
  • Мнения: 5 370
Сийкееее, забрави да прикрепиш формуляр за подписка. Mr. Green
Кокос=чете се, и още как.

# 69
  • Мнения: 194
Защо да са несравними Лизбет?

Сеира ни вълнува нас най - много Sick

Защо според теб лошите новини продават?

Гадно племе сме си ние хората Confused, но спирам, че оспамихме темата.

# 70
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Понеже някои тук подкараха спора просто за да се спори - да ви припомня тезисите :

Абе хора...
Малко ли ни натоварват всички медии
с постоянната дивотия която става в държавата
та и тук.
Телевизия,радио,печат...всички се надпреварват да
бълват човешки трагедии във HD формат.
Чудя се що за перверзно удоволствие се изпитва
от всичката тая кръв която се пролива в държавата
та и във форума се обливаме ежедневно с нея.


Не, не е перверзно удоволствие, както може да го нарече само един перверзен мозък. Казва се БОЛКА
за чуждото нещастие и съпричастност към човешката мъка. Приемете, че някои хора са способни искрено да съчувстват. Защото споделената мъка е половин мъка.

# 71
  • Мнения: 2
Сеира ни вълнува нас най - много Sick

Вас, да. Но защо обобщаваш?
Мен ме вълнуват причините и мерките след това, пречещи на повтаряемостта на трагедията.
И виновните да си получат заслуженото, разбира се.

# 72
  • Мнения: 130
Доценте,

Понякога е по-добре човек да замълчи. Така хората ще го сметнат и за по, хм, умен.

И аз това казвам.Да се замълчи,не да се тръби.
Ха това беше забавно.Обичам така и аз да излизам от ситуация(in real life).Напада те някоя "умница" като се мъчи да те обиди нещо уж по тънката,а ти се правиш на неразбрал....хехееееей.Още ми е смешно.

# 73
  • Мнения: 335
Питам още веднъж - защо пътниците от дома за стари хора са били качени с автобус,
който е в експлоатация от над 30 години.
Защо не са били качени с депутатски мерцедес в експлоатация от под 3 години.
Или с какъвто и да е друго возило от тези на 5-те процента "успели българи"
през последните жизнерадостни славни години, замърсявани само от новините на медиите.

# 74
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Личен опит.Когато се случи нещо ужасно....по-добре по-малко хора да се занимават с това!

Общи условия

Активация на акаунт