ГОРМИТИ - купувате ли и имате ли вече за размяна? II

  • 26 232
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
Здравейте,
Ето че и аз се присъедиявам към групата на разменящите и търсещите... защото от днес сина ми има два гормита , които му се повтарят и направо ме "изяде" Crazy да намеря начин да си ги размени с някой сладур по инетреси...или с негова та майка по-скоро.. Crazy Laughing Голяма мания са тези гормити ...мъка , но нали дечковците се радват... Heart Eyes
И така : търся да разменя от - 2ра серия: от народа на Земята : Bullrock за Eartheater
                                                              от народа на Вулкана : Deepdownfear the lord of Volcano за The Misterious knight

Много ще се радваме , ако с някого направим размяната! Ако имате пък други, повтарящите се вие , пишете да видим , при нас какво е на лице и какво не! Laughing Peace

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 20:48 от Fortune

# 16
  • Мнения: 3 886
цоп и аз тук ако има раици несесери .......

# 17
  • София
  • Мнения: 36
Тези гормити,които купувате(с магнитите например) с български карти ли са?

# 18
  • Мнения: 0
Магнитните са с италиански карти,на стикера пише вносител фирма Лучиано,гарантират че са оригинални и ни казаха,че тези които ги вкарват са приятели с шефовете на Джоки Прециози.

# 19
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
The patient motiоnless,Еаrtheater,Turtle-the seer,Bombos,Whirl-wing the tormentor.Тези 5 са в кутия и се виждат.Искам да ги разменя или продам/4лв/.Кутията не е отворена,става и за подарък.Купени са от прословутото Джъмбо с карти на английски и гръцки.Търсим за размяна от атомик серията.Две втори серии ще ни дойдат малко множко,затова ще се ограничим само с атомик серията.Раници търся и аз,но нещо ми се губят от поглед. newsm78 newsm78

# 20
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
 newsm18 newsm81 bgЧестит празник на всички малки и големи ДЕЧИЦА НА БЪЛГАРИЯ. bg

# 21
  • Мнения: 3 886
Честит празник ГОРМИТОМАНИ  bowuu

# 22
  • Мнения: 250
Имаме от 1 серия, които ни се повтарят:
Гранкиос отмастителя,
Гърбавия
Лавион господаря на ужаса
Тазарау господаря на гората
Малваджиус ужасния
Някои ако има интерес да пи6е.



Изчисти си малко пощата, че искам да ти пусна съобщение на лични.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Имаме от 1 серия, които ни се повтарят:
Гранкиос отмастителя,
Гърбавия
Лавион господаря на ужаса
Тазарау господаря на гората
Малваджиус ужасния
Някои ако има интерес да пи6е.

Аз се интересувам от всички без Гранкиос Отмъстителя, но ти се е изчерпал лимита на ЛС. Пиши как да се разберем baby_neutral

# 24
  • София
  • Мнения: 3 484
Тя Ели добре ми казваше - виж италианския сайт, ама аз... и сега като го видях съм в потрес
1. Правописните грешки в родния вариант ме изумяват. Например ПунТоло, всъщност е ПунГоло, ТалИс е ТалПс и другите не съм гледала.
2. Нашата първа серия не е първа, а е Energy и има вариант атомик, която е 2_Финал.
3. Истинската първа серия е с горе долу същите гормити като тези нашите, ама в други пози и със същите имена. Те имат и вариант мистика.
И 4. някой ще ходи ли до Италия? да ни каже там еволюират ли вече хората. Растат ли им чукове вместо длани, кактуси по гърбовете, гъби по главите, сталактити, лиани, криле, по 3-4 лица и очи на гърба  #2gunfire #Crazy

# 25
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
 smile3533 smile3514 smile3508 devil newsm28

# 26
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
М-да вече имаме за размяна Колосус,господаря на земята,жълт с 4 ръце и на всичкото отгоре бил и сляп.Та искам да го разменя за същия този Колосус,но от атомик серията-той пък е черен с фосфоресциращи петна.Мно-ого сме в час.Други разни серии ги игнорираме за сега. newsm19

# 27
  • Мнения: 1 073
Имаме от Атомик серията за продаване или размяна Cannon trunk от гората, Hawk silent the earl of skies  от въздуха и Magic crow от въздуха.
 Peace

# 28
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Аз се интересувам от 2 серия атомик.Нямам за размени.Колосус от 2 серия разменям за черния Колосус. newsm47

# 29
  • Мнения: 24
имаме за размяна от 1 серия - БЪРЗИЯ МИМЕТИКУС, ЛАВОР МОГЪЩИЯ И МАЛВАДЖИУС УЖАСНИЯ
търсим/разменяме/купуваме от 1 серия - ГЕОС, СТОМАНЕНИЯ КЛЮН, МЕДУЗОНТ /може и без карта, защото е загубил самата фигурка, а картата я има/ и БИАЧА. за ГЕОС даваме два!

от 2 серия засега нямаме повтарящи се, защото ги купуваме от джъмбо, а там почти всички кутии са отворени по малко, колкото да видиш картата или гормита.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт