My Toys - В света на играчките - 16!

  • 26 465
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Мини, Честит Рожден Ден и от мен Simple Smile Само радости и щастие ти желая  bouquet

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, аз ви следя безмълвно от известно време и само колекционирам линковете, на това, което сте харесали. С мъжа ми установихме, че явно ще си спестим почти цялото обикаляне по магазините в БГ и ще пазаруваме директно от немския сайт. Но още ми е малко раничко за първата ми поръчка, иначе се регистрирах в сайта, но не са ми пратили на мейла нищо (виждам, че пращат някакъв код за намаление на нови клиенти).

# 32
  • София
  • Мнения: 1 476
Момичета, аз ви следя безмълвно от известно време и само колекционирам линковете, на това, което сте харесали. С мъжа ми установихме, че явно ще си спестим почти цялото обикаляне по магазините в БГ и ще пазаруваме директно от немския сайт. Но още ми е малко раничко за първата ми поръчка, иначе се регистрирах в сайта, но не са ми пратили на мейла нищо (виждам, че пращат някакъв код за намаление на нови клиенти).

ами те не го изпращат веднага, но до седмица две предполагам ще ти пуснат кодче за отстъпка  Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 419
jijibiji, благодаря ти. Не мога да се ориентирам в размерите на дрехите и обувките, няма ли някъде сравнителна таблица, която мога да погледна (трябва ми нещо за момиченца - едното е на 2,5 годинки, а другото - на 1 годинка, но е по-дребничка). Тази кола, която коментирахте, мисля, че ще е перфектна за по-голямото, нали? Нали доставката си е 16 евро независимо колко неща поръчаш?

# 34
  • Мнения: 2 495
Мини, честит рожден ден!  bouquet
Да си жива и здрава и много да те слуишат твоите съкровища! Heart Eyes  bouquet

# 35
  • Мнения: 511
Жасмин, страхотна си! Hands Clap Благодаря за подробната информация!

# 36
  • Мнения: 20
jijibiji, благодаря ти. Не мога да се ориентирам в размерите на дрехите и обувките, няма ли някъде сравнителна таблица, която мога да погледна (трябва ми нещо за момиченца - едното е на 2,5 годинки, а другото - на 1 годинка, но е по-дребничка). Тази кола, която коментирахте, мисля, че ще е перфектна за по-голямото, нали? Нали доставката си е 16 евро независимо колко неща поръчаш?
Дрехите ги дават по ръст и трябва да питаш конкретно за марката, която си си харесала, защото при всяка е различно, т.е. някои си отговарят на р-ра, други са уголемени, трети умалени . За обувките по същия начин, колата мисля че ще е идеална за каката  Peace, доставката е толкова, но пратката ти трябва да е до 30 кг, броя на артикулите няма значение. Код за отстъпка за нови клиенти можеш да ползваш който и да е от тези за 10 евро на първа страница, стига да не му е изтекъл срока. На мен лично ми пратиха такъв доста след първата ми поръчка. Успех с пазаруването! Hug

# 37
  • Мнения: 20
Момичета извинете че се повтарям, но никой ли не знае как се канят приятели в My toys  newsm78. Мисля че някъде трябва да има форма за покана, ама колкото и да ровя, не я намирам, а бъкел немски не знам. Embarassed Моля да ме насочите, ако знаете. Ако някой от Пловдив иска да се комбинираме, да ми драсне  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 245
Момичета извинете че се повтарям, но никой ли не знае как се канят приятели в My toys  newsm78. Мисля че някъде трябва да има форма за покана, ама колкото и да ровя, не я намирам, а бъкел немски не знам. Embarassed Моля да ме насочите, ако знаете. Ако някой от Пловдив иска да се комбинираме, да ми драсне  Simple Smile
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ak.0001/

# 39
  • Мнения: 20
iva51 Благодаря ти мнооооооооооого!!! Hug   bouquet  Hug

# 40
  • Мнения: 482
Мини, честит рожден ден!


# 41
# 42
  • Мнения: 93
здравейте,
Мини, ЧРД и от мен - много здраве, обич и щастие за теб и любимите ти хора.

Искам да се включа и в тази поръчка на jijibiji с някоя хубава настолна семейна игра. Която да провокира мисленето на децата, да има различни варианти на решаване на дадена ситуация - възраст над 8. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете.

# 43
  • Мнения: 73

Мини, Честит Рожден Ден! Желая ти много щастие, късмет и здраве! И безкрайно много усмивки   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 153
доставката е толкова, но пратката ти трябва да е до 30 кг, броя на артикулите няма значение.
А как се разбира колко килограма са се събрали, че аз хвърлих поглед и на боби кар-а, и на проходилката:)

Общи условия

Активация на акаунт