стягащ колан- марка и до кога?

  • 7 036
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
не съм използвала,за мен е излишно

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
Incognito,

моят син е почти на 2м. доки каза да сложа ако искам, но все пак съм секцио, за нормалното раждане може наистина да е късне.

missminimess, мерси! Ще го потърся утре Simple Smile

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Родих със секцио преди няма и две седмици, от 2- 3 дена съм с колан. Ми какво да ви кажа- коремът ми вече почти се прибра, а беше наистина огромен  Embarassed  При това имам база за сравнение- втора бременност ми е. След първата не съм слагала колан и бая се поизмъчих, докато се прибере тая ми ти кожа, въпреки многото свалени килограми  Twisted Evil
Даже, ако дрехите го позволяват, излизам с колана и навън, по цял ден съм с него. Вече усещам, обаче, как ще ми стане голям и май ще трябва да си взимам най- малкия размер...  Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 30 142
Umma,

каква марка е???

# 19
  • Мнения: 55
 А нямали да стяга операцията не боли ли?

# 20
  • Мнения: 1 763
Аз си купих два колана от аптеката, за да мога да ги пера, струваха по 4.50лв.единия, не помня марката. Сложих на третия ден след раждането ( нормално), носих ги почти постоянно около два месеца. Много хубаво ми топлеха кръста през зимата. Коремът ми се прибра сравнително бързо, но не ми се вярва да е благодарение на коланите.

# 21
  • Някъде там
  • Мнения: 110
аз си го купих от един магазин за ортопедични принадлежности, пише че е за след раждане или коремна операция. нося го вече седмица и малко повече но не мисля че има някакъв ефект

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Сега виждам въпроса ти.
Май "РИТА" беше.

Да кажа, че вече колана ми е голям... Май ще поръчвам и най- малкия размер.
Относно операцията- дали не стяга- мен поне не ме е стягал, даже като бях с него още от самото начало въобще забравях, че съм с "прясна" коремна операция.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
При мен колана не свърши никаква работа стягаше , топлеше , а нямаше ефект.Беше ми много неприятен .

Общи условия

Активация на акаунт