Докога се преварява?

  • 3 036
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 115
След 3-тия месец стерилизирам доста рядко, но водота ще продължавам да я преварявам.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 185
Шишетата и бибите до 6 месец! Вода не преварена розова девин започнах да давам след годинката!

# 62
  • Мнения: 625
Шишетата преварявах до 7-8 месеца, на 4 месеца започнах да давам изворна вода на 'Девин" и още давам такава.

# 63
  • Мнения: 2 677
Не съм стерилизирала изобщо шишета и биберони.
Докъм 4-ти месец, или даже по-рано, давах преварена вода, после мина на изворна.

# 64
  • Мнения: 826
Аз почти не ползвам шише, но когато все пак ми потрябва, преварявам много рядко, заедно с помпата. Иначе мия с вряла вода и препарат.

# 65
  • Сливен
  • Мнения: 894
шишета-до към 6ия месец,
водата-до годинка Peace

# 66
  • Мнения: 267
Шишета и биберони не съм изварявала ,защото не съм ползвала.Вода давам от скоро,купувах на Хип,но вече давам Девин изворна и пие от чаша.

# 67
  • Мнения: 666
Може да спреш да преваряваш FlutterШишето и за вода(тъй като още се кърмим) изварявах до 3 мес. някъде.Сега измивам с гореща водя и бебешки сапун.Водя спрях да преварявам ,когато млакат беше на 2 месеца,защото почнах да и давам Девин с розов етикет Peace

# 68
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Всеки ден стерилизирам шишета и биберони по веднъж до преди два дни давах преварена вода но нашета е ужасна как ли не съм я предцеждала - гадна е и минах на девин розов етикет тъй като вече сме на АМ

# 69
  • Мнения: 657
До 6ти месец стерилизирах и аз, от тогава горе долу започнах да давам вода розов Девин. Peace

Общи условия

Активация на акаунт