Как заспивате вечер?

  • 11 562
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • TX
  • Мнения: 590
Така
Аз
сънчо е тук  


а те трудно Mr. Green

# 181
  • Мнения: 395
Нашата докторка ни предписа Дентинокс гел и мажа венците, но горните резци вече пробиха. И четирите  Mr. Green Ние с тях започнахме. Пък и те никога не са спяяли нормално, дори и между коликите и зъбите (2-3 месеца). Не ми пречи, че ги кърмя през нощта, ама да е само това. Имали сме и такива нощи - ставам и ги разменям 1-2 пъти, но аз спя (криво-ляво), докато те сучат, та не го усещам толкова. Това, което не разбирам е защо все с рев се будят и през нощта и през деня.  newsm78

# 182
  • Мнения: 4 306
Може да сънуват. Синът ми е така плаче на сън и с плач се събужда. Сега вече като може да говори, като проплаква и говори. Значи сънува нещо, което го е впечатлило или уплашило. Твоите са мънички и не могат да си кажат, но има по-впечатлителни деца. Девойката пък е много спокойна, както легне, така става. Плаче само, ако има колики от някаква храна или точно преди да пробие зъбче.

# 183
  • хасково
  • Мнения: 290
Моите момчета спят в кошара на 2 етажаВ нея заспиват нормално-в рамките на 30мин.Но сложим ли ги на легла в които се виждат,няма заспиване с часове.Забелязах че сега в градината също заспиват по-бързо защото са на 2 етажа, а в яслата бяха един до друг и госпожите бяха изпаднали в истерия.Та това е един начин за решаване на проблема-хем са заедно,хем не се виждат и се успокояват по-бързо

# 184
  • Португалия
  • Мнения: 3 988
моите пък,отскоро искат да са заедно-и в леглото даже  ooooh!
започнахме  да се приспиваме трите гушнати,но леглото в тяхната стая е малко-единично,и се принудих да купя голям матрак,на който спят от 3 дни,гушнати и заедно,и не мърдат цяла нощ  Party  Party

# 185
  • Мнения: 119
Здравейте, моите момичета се поуспокоиха. Не че не ставам пак нощем по няколко пъти, но поне са 3-4, а не 10-20. Вече заспиват и по-бързо. Може би защото в яслата много се умарят и вече вече са каталясали. В яслата нямат проблеми със заспиването. Направо не можах да повярвам като ми казаха първия път. И като сме си вкъщи вече на обяд се заспива по-добре и което е най-важното И ДВЕТЕ. Относно плаченето на сън - и двете много сънуват и много говорят насън, даже вече и разбирам какво приказват. Явно по-емоционалните деца преживяват деня насън.

# 186
  • хасково
  • Мнения: 290
Аз по-често ги чувам да се смеят на сън и направо на мен ми става смешно.Така от сърце се смеят-което е по-добрият вариант.Определено сънуват нощем.Но лягането все още е голяма олелия.Кажа ли "Хайде слагайте пижамите" и започват крясъци-"още не сме си поиграли достатъчно" Въпрос на живот и смърт #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт