Клуб "Парфюмен Ценител" 15 - Любими аромати Yves Saint Laurent

  • 23 037
  • 374
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Бубс,   bouquet
Сега остана да се сетя къде го гледах този Питон, в някаква забутана парфюмерия в София беше, но убий ме, не мога да извадя спомен. Ако нещо изникне, ще свирна.

Де'ВивА, да  Peace, точно дежа-вю. Интересно, че и мен нещо ме дразни в 24 Фобур, май силния портокалов цвят и ретро звученето. И аз го нося обаче, но само в определени моменти (признавам - много рядко), тогава, когато дразненето ми е приятно. Нещо като своеобразен мазохизъм  Mr. Green Парфюми, които ми действат по подобен начин според мен са доста провокативни - изкарват на показ частици от мене, които иначе бих искала да останат скрити.

# 361
  • Мнения: 35 968
Аз тотално откачих!  ooooh!
Поръчах си ароматни масла, сама ще си правя парфюм!
Изкупих парфюмите, които харесвам, но крастата на минава, та сега ще забърквам нови.  hahaha

звучи чудесно! мисля, че си напълно способна да изработиш собствен парфюм! вероятно това е някоя следваща стъпка в парфюмната лудост  Sunglasses

Мимс, Питон има в БЛИК срещу Съдебната палата, но продават само отворения си тестер, който не дават да се подуши  ooooh! - бях изключително изумена от отношението  Shocked, ако беше затворен парфюм щях да го взема и 'на сляпо', но да е отворен, да искам да го подуша, за да го купя и да не ми дадат, е просто безобразие  Twisted Evil ; да, подуших капачката, но тя естествено не миришеше на нищо  Tired ; кой знае колко време се е подмятал по рафтовете и колко съмнително добре е съхраняван, да си го задържат!

# 362
  • Варна
  • Мнения: 1 423
В Блик тестерите, особено на по-редките парфюми, са тотално прецакани. Пробвала съм, потресаващо е.
Да, не е добра идея да рискуваш точно с въпросния Питон  Peace

Карен, като сътвориш, да споделиш опит  Grinning Аз съм далеч от подобни експерименти, но пък знае ли човек, никога не е късно и тази лудост да ме обхване  Crazy

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Още събирам съставки.  Laughing
Засега имам черна орхидея, ирис, магнолия, сандал и бял амбър.
Ще се разходя по магазините и за други масла.

# 364
  • Мнения: 522
Още събирам съставки.  Laughing
Засега имам черна орхидея, ирис, магнолия, сандал и бял амбър.
Ще се разходя по магазините и за други масла.

Ще си сътвориш сама парфюм ли?

# 365
  • Мнения: 35 968
сутринта започнах с това, че вчера се сдобих с две доста големи проби - Ангел и Демон едп и Виолетовия Ангел, за да ги понося; по принцип не харесвам и двата аромата, но Виолетовият Ангел е версията, която най-много ми допада от всички Ангели - много притъпен, различен Ангел, който отново е безумно траен - усещам го в косата си от снощи и почти /но само почти  Laughing/ съжалявам, че не поръчах евтиния сет от Ф.  Laughing; Ангел и Демон - нито ангели, нито демони, но пък един плътен аромат /без да е мистичен/ с потенциал да не оставя безразлични парфюмните ценители; предполагам, че нотката, които ме дразни в него, е орхидеята; от друга страна, има нещо познато и харесвано, душа си свивката на лакътя от сутринта и се опитвам да се седя какво е; преди малко ми 'светна', че ми напомня леко на парфюмното масло, което имам - точно шафрановата нотка ми гали носа  Sunglasses; като цяло - мисля, че Живанши са се справили доста добре, макар че Ангел и Демон не е подходящ за мен, а Виолетовия Ангел по-често ще го поднасям под носа си за кратко ароматно удоволствие, отколкото да го пръскам  Grinning

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 13:05 от bubanka

# 366
  • Мнения: 31 198
Бубс,   bouquet
Сега остана да се сетя къде го гледах този Питон, в някаква забутана парфюмерия в София беше, но убий ме, не мога да извадя спомен. Ако нещо изникне, ще свирна.

Де'ВивА, да  Peace, точно дежа-вю. Интересно, че и мен нещо ме дразни в 24 Фобур, май силния портокалов цвят и ретро звученето. И аз го нося обаче, но само в определени моменти (признавам - много рядко), тогава, когато дразненето ми е приятно. Нещо като своеобразен мазохизъм  Mr. Green Парфюми, които ми действат по подобен начин според мен са доста провокативни - изкарват на показ частици от мене, които иначе бих искала да останат скрити.
Точно по същия начин усещам 24 Фобур, нещо и мен ме дзразни в него и го нося много рядко само при подходящо настроение. По добре от написаното от мимс не бих могла да го изкажа.

Карън, успех в създаването на твой личен парфюм. Сигурна съм че ще се получи много добър.

Питон дори не искам да го пробвам щом цапа. Mr. Green А и името някак не ме подтиква. Правя асоциации с парфюма Кобра явно, защото иначе не ме е страх от змии въобще, пипам ги даже.

# 367
  • Мнения: 31 198
Денс, с това Готие ми дразниш любопитството - вероятно зимата ще потърся някого, с когото да разделя една двойка  Wink

вчера бях на 'парфюмно гости'  Laughing и пробвах някои неща:
Ирисовата Алегория - много интересно, за мен тя започна като парфюм на Ерме, а не като такъв на Герлен  Shocked ; чудесен парфюм, но за момента имам други, които ми носят сходно настоение
Карлос Сантана за жени - кокос, кокос и пак кокос  Laughing; Синьото Азуре Солей - отново кокос, но пък съвсем различен, много приятен, въпреки всичко не бих се престрашила да го нося  Simple Smile


Пробва ли го Готие 2? Много ми харесва на мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Точно така усещам и аз Алегорията Ирис като парфюм на Ерме. В началото дори леко ми прилича заради смокинята на Средиземноморските градини, но после става типичен Герлен пудрен и класив и това доста ми харесва. Благодаря на Поничка за удоволствието да нося този красив аромат. Hug  bouquet

Чакам моята любима Аква Алегория Грейпфрут и нямам търпение да пристигне. Сега в горещините ще е най-подходящия аромат за мен през деня.

# 368
  • Мнения: 35 968

Пробва ли го Готие 2? Много ми харесва на мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


не съм още, но го подозирам, че е мой  Mr. Green
за сега обаче съм го оставила на страна, с лек дъх на предусещане за пробата и покупката  Sunglasses

# 369
  • Мнения: 31 198

Пробва ли го Готие 2? Много ми харесва на мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


не съм още, но го подозирам, че мой  Mr. Green
за сега обаче съм го оставила на страна, с лек дъх на предусещане за пробата и покупката  Sunglasses
По добре го пробвай на студено тогава ще се разкрие още по-добре. Предусещането е незаменима тръпка, побъркваща от кеф понякога за нещо което си струва.

# 370
  • Мнения: 1 243
A нова тема ще си имаме ли?  Party

п.с. Днес съм с Диор....и по джапанки!  Joy

# 371
  • Мнения: 35 968
с джапанки на ... Диор  smile3534

Денс, точно захлаждане чакам, за това тръпката преди пробването ще бъде още 4-5 месеца  tooth

# 372
  • Мнения: 152
Добър ден ароматни! Hug
Д а си кажа и аз,днес съм с очила на Dior,джапанки,климатик и Черната Орхидея Mr. Green

# 373
  • Мнения: 31 198
Победител в анкетата за любими аромати на Ив сен лоран е Cinema с 29 гласа, следвана от Elle с 20 и Opium с 19 гласа.


# 374

Общи условия

Активация на акаунт