Клуб "Парфюмен Ценител" 15 - Любими аромати Yves Saint Laurent

  • 23 052
  • 374
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 31 311
Ще дам отзив за Трабъл, но икам пак да го нося, че вчера само вечерта го пробвах.
Но отсега мога да кажа че е невероятен и точно по моя вкус. Обичам го! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на Бубс и на Бастет, че ме запалиха по него и веднага го поръчах. Hug  bouquet

# 331
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Денси, сега очаквам да ми запалиш главата с този Трабъл  Mr. Green Хайде, с нетърпение чакам!
Аз днес съм с Eau des Merveilles. Много, много ми е хубав  Heart Eyes

# 332
  • Мнения: 212
Денси, сега очаквам да ми запалиш главата с този Трабъл  Mr. Green Хайде, с нетърпение чакам!
Аз днес съм с Eau des Merveilles. Много, много ми е хубав  Heart Eyes
И аз чакам, за да изгоря Mr. Green Flushed

# 333
  • Мнения: 4 806
търсих упорито, но не можах да намеря / а съм сигурна, че мярнах в темата/ нещо за Essence на Нарцисо Родригес
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_422_421&products_id=37845 Някой пробвал ли е? Като видях ирис и роза, чак ми затрепери под лъжичката ... а си мислих, че ме е подминала треската Simple Smile

Mims, ако не е тайна - откъде се сдоби с Вивара? Отдавна надзъртам за него, но май не се продава онлайн.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Де'ВивА, пробвах Essence на Нарцисо Родригес. В началото заблуждава, че е нещо много различно от другите версии - плътно, роза наистина усещам, някякъв твърд характер показва. Докато улегне. Тогава базата му става като на другите. Това ме отказа да го изучавам повече.
Вивара нямам, тествах я на парфюмната среща. В ибей се намира тук-там, но нещо се назлъндисвам, чакам изгодна оферта.

# 335
  • Мнения: 4 806
Мимс, благодаря  Hug  М-да. Гледам вече да не се нахвърлям на сляпо. Не за друго - разочарованията са големи и често после се чудя какво да ги правя Simple Smile

# 336
  • Мнения: 8 470
Честит рожден ден, Ета!
Бъди много обичана и щастлива!



# 337
  • Мнения: 31 311
Обещаното мнение за Trouble Boucheron. Много секси аромат. Топъл и премерен във всичко. Много различен ванилов аромат. За мен светъл, въпреки че е много плътен. Страхотно съчетание на лимони, жасмин и ванилия. Започва лимоново кисело, но не цитрусово, а като лимонови целувки сладки,  наситено жълти и прекрасни. После идва жасмина и се преплита със лимоновите целувки в красива хармония. Това е хубав, мек жасмин. Ненатрапващ се. В базата топла, различна ванилия, но и лимоните се усещат още като удоволствието от изядените вече, но незабравени целувки и техния вкус.Много сметанова ванилия, пудрена и мека. Аз не усещам никаква опушеност, дори намек за такава, но като голям любител на алдехидите ги усещам леко като полъх и това прави парфюма подходящ за мен и моя вкус. Отлична трайност и наситеност. Всесезонен аромат, който изисква добро настроение и безгрижна мисъл. Носи ми уют и усещане за сексапил. Какво друго да искам от аромат взет "на сляпо". За любителите на ванилия е задължителен. Лесен за носене. Не намирам голямо сходство нито с Амур Кензо нито с Адикт Диор. Интересен е определено.

# 338
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Пак сме на една вълна - отдавна дебна грима Коромандел онлайн, и май скоро ще се сдобия с него...

Мъст на Картие е за мен олицетворение на лукса, според мен така мирише висока класа. Старият обаче. Новият така и не го познавам добре.

# 339
  • Мнения: 31 311
Идва новата версия на Chloe Eau de Parfum Intense.

# 340
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
4естит рожден ден Ета

# 341
  • Мнения: 3 835
Честит рожден ден на Ета!   bouquet

Денси, нямаш милост мила!  Cry
Лимоненият Бушерон страшно ме изкушава. Днес си вървях и страшно ми се искаше да усещам лимони - в парфюм, е може и в коктейл. Simple Smile)

# 342
  • Мнения: 31 311
Честит рожден ден на Ета!   bouquet

Денси, нямаш милост мила!  Cry
Лимоненият Бушерон страшно ме изкушава. Днес си вървях и страшно ми се искаше да усещам лимони - в парфюм, е може и в коктейл. Simple Smile)
Не това не е такъв свеж лимон. Съвсем друго усещане имам. Лимони със захар, сладки не свежи. В горещото време не мога да го нося през деня, само вечер и то в малка доза защото е силно ванилов. Няма свежест в този аромат. Никаква за мен.

# 343
  • Мнения: 3 835
Ще се пробвам с един виал тогава.  Wink

# 344
  • Мнения: 31 311
Ще се пробвам с един виал тогава.  Wink
Най-добре. Не съветвам никога за поръчки на сляпо. Аз имам много разностранен вкус, но другите имат съвсем различен и вероятността да допадне на някого мой любимец е малка.

Общи условия

Активация на акаунт