Идва време НОЕМВРИйското мъниче да зарадва мама с някое ритниче - 19

  • 10 036
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 648
Вие ме накарахте да се замисля с тези цени, които цитирате. Преди няколко дена си купих къса памучна пола за 48лв и ми се стори добра покупка. Да си я нося със здраве  Wink никога не съжалявам за такива неща!
А ако някоя почне да шие (и за други) нека се обади  Hug

# 271
  • Мнения: 165
Добро утро   love001
Аз днес си поотспах малко и съм на работа. Притеснено ми е че утре имам изпит, а не съм особено подготвена ... ама се надявам че ще мина - това ми е последния семестриален изпит и много се надявам да се свърши вече
Дрешките момичета поразходете се по магазините има невероятни роклички. Не са за бременни но самата кройка и материя са много приятни и практични като за нас. Лек плат и широки - това лято поне има какво да се носи. Аз лично съм вече видимо бременна така че определено залагам на рокли(макар че сега трябва да си намеря бабински килоти че като съм понапълняла ми се протриват крачетата  Sad )
Сутиените не ми става нито един от моите понеже доста ми се наляха циците (от доста години ги чакам да пораснат) Така че съм на спортни безшевни засега - не знам дали ще минавам на други bombs

Нещо ми се губи Хрисси напоследък и още няколко човека   newsm78 ама и забравям много така че не ми се сърдете ако съм пропуснала някой или нещо newsm03

А как не ми се учиии  smile3529 явно с времето се отвиква даже не ми се ходи до унито ама няма начин
Желая ден пълен с положителни емоции и все по - шавливи бебоци

# 272
  • Мнения: 14 654
nana5kova, ще се справиш как  Grinning Няма последният изпит да ти се опре.
Аз също не си купувам дрехи от магазаини за бременни. Взех си 2 рокли, срязани под бюста и надолу широки, отделно имам поли на ластик и към тях си купих по-широки блузи.
Влизах в магазина за бременни в сай ситито, обаче егати цените там. Първо, че избор особен нямаше, втото един пантало 7/9 струва 90 лв, не благодаря, при положение, че ще го нося само това лято  Crossing Arms
Ако някой се интересува къде има подходящи рокли - почти навсякъде, модата е благоприятна и всички е срязано под бюста, а надолу - широко  Simple Smile Последно си взех една ролкя от Кенвело, там моделите на роклите и потниците са все такива, стига да има от вашия номер.
Бельото си ми става това, което имам отпреди и смятам, че до края ще е все така. С предната бременност поне беше.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здраейте и от мен,

Късмет на момичета, които чакат БХС.
Късмет и на Биляна с амниото и бързо набиране на сили за комикс.

Нана - помня и аз как учих за последния семестриален изпит - гадно е, но си помисли, че е последен и си намери нещо да те мотивира като например твойта бебка. Желая ти късмет утре, защото съм се убедила, че изпитите много често са и голяма доза късмет.

Василенка - супер е това с лекциите, но съм на работа трябва да се следи за нещо в почивните дни, защото повечето работим.

За дрехите - аз отидох и аз в Тера Нова след като чух от вас отзивите и от там си купих панталонче.

За силикона - трябва да се измисли нещо.

Мили мами желая ви само положителни емоции.  Hug

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 10:12 от xelita

# 274
  • Мнения: 1 541
Добро утро  Simple Smile

nana5kova, стискам палци за изпита утре! Да го минеш без проблем   bouquet  И аз кретам да довърша едно праисторическо висше, а както ти казваш- нито ми се учи, нито ми се ходи там...толкова са ми далечни тези страсти студентски, че няма на къде повече.

Дрехи, тъй като, при все не толкова големите ми седмици, вече съм си недвусмислено бременна, вече увеличих гардероба за големи кореми. По магазините има много сполучливи роклички и блузки, които са идеални за нашите пупи. Вчера от Orsay си взех една рокличка в черно и бяло, която е с коланче под бюста, но от зад реално коланчето е с ластичен панел и може да се разтяга на воля. И в Motivi също има доста хубави рокли. Признавам си- по мое мнение дрешките за бременни по нашите магазини са просто уникални парцали и имат за цел да направят бременната жена пълен анти- секс. Защо е така- не знам, но е факт. В Noppies имат няколко не лоши модела дънки, но пък и цените са им лекичко оцетени  Tired Струва си човек да си вземе един чифт поне обаче, защото дънките с панел са незаменими!

Бельо, карам си със старите сутиени още- изливам си се доволно от тях, но пък какво толкова. А гащите- тук трудно се намират памучни прашки и бикини, които да не са страстоубийци, а и да се намерят са на уникални цени. Ако имате път, или пък някой ваш близък има, към Гърция- в техния мол до Солун Cosmos има страшно хубав магазин за бельо, в който има наистина секси прашки от памук и са на мнооого добри цени.

Силно, ама мнооого силно, стиснати палци и от мен за всички момичета, които се нуждаят от тях днес  Heart Eyes

А мацките от Люлин- дали пък не са склонни да включат и една представителка от Горна Баня в компанията по- нататък евентуално  newsm56

Приятен, спорен и най- вече безоблачен в здравословно и душевно отношение ден ви желая, момичета   bouquet

# 275
  • Мнения: 53
Вие ме накарахте да се замисля с тези цени, които цитирате. Преди няколко дена си купих къса памучна пола за 48лв и ми се стори добра покупка. Да си я нося със здраве  Wink никога не съжалявам за такива неща!
А ако някоя почне да шие (и за други) нека се обади  Hug
la belle това е идея,за шиенето.Само да имам начален капитал и бих си направила едно "бренменно"магазинче Peace Някъде гледах едно магазинче в Пловдив май беше,много сладурски неща а и цени народни както се казва.Друга идея е има магазина за втора ръка който са с подбрани дрхи,почти не носени като нови.Та идея е да се направи магазин за 2ра ръка дрехи за бременни. Wink Ако се реша да шия и не ме мързи може да свирна,по една поличка или рокличка мога да ви уредя Hug
Нана ще успееш няма на къде,както казва Янечек няма начин шоследен изпит ще го вземеш newsm10 Ще ти стискаме палци newsm10

# 276
  • Мнения: 53
*MILADY* иска ли питане,влизаш в Люлинската банда Hug Wink

# 277
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от мен! Sunglasses
Мамите дето казаха,че живеят в кв.Борово, да ви кажа,че и от съм там Party
За дрехите- бременните магазини са ми много скъпи, срам не срам ама имам две бременни рокли за лятото от магазин втора употреба, предния път им се износих, но са за по напреднала бременност.
Сега нося една дънкова пола,имам и една ластична, но скоро мисля да се разходя и до пазара на Красно село ,миналата година помня,че имаше много хубави роклички за по 30 лв, ако си харесам може да си взема 1-2.
Иначе и аз мога да шия, но нямам никакво време честно казано, оня ден успях да си скроя един трикотажен панталон за у дома, че и домашните ми дрехи отесняват.

# 278
  • Мнения: 24
Добро утро момичета , на мен днес много ми се спи.
За дрехите- на мен отдавна нищо не ми става. Купих си една рокличка, един панталон и няколко блузки. Сутиените за мен са голям проблем-  аз съм с много малък бюст да не кажа че хич го няма, сега не са ми пораснали много  smile3511. И ако сутиена ми не е с подплънки ще съм като детенце newsm12. Та затова си карам с старите поне сега го запълвам newsm44. Иначе си ходя с прашки и не мисля засега особено лятото да си взимам други.
Ох как не ми се работи вече искам в къщи. Да си излизаме с каката на разходки да си почивам Weary

# 279
  • Мнения: 24
Oooooooooo забравих има ли мами от кв.Надежда.

# 280
  • Мнения: 3
Здравейте момичета и от мен!

Късмет и успешни процедури на всички, които им предстоят днес!  newsm10

Мами, не знам за вас, но на мен изобщо не ми се работи ... Искам да съм в парка и да си стоя на шарена сянка и да си мисля хубави неща...
Още повече тези неща със "свинския грип" ме притесняват и ме карат да не искам да се срещам с много хора. Днес например, мъжът ми взе колата и аз трябваше да се кача на автобус. А в това 204 само някакви невъзпитани хора - кашлят, кихат пред мен, зад мен и от всичките тях само едно момче си сложи ръката на устата - никаква култура, направо съм възмутена. Качих се и на следващата слязох. Вървях пеша до офиса, получих пришки от сандалите ми, но съм по-спокойна, защото нямаше никой, който да ми кашля в лицето и да ме е страх дали няма да хвана някоя болест...

Това е от мен като за начало! Малко негативно, но пък още не съм се събудила. Simple Smile Днес трябва да ходя на лекар и се надявам да могат да ми кажат какво е бебчето. Според вас 17 седмица нормално ли е да се види пола? Последния път на ехографа преди БХС то толкова мърдаше, че едвам му измериха главичката и крачето Simple Smile

Стискайте палци да разберем! Поздрави на всички и лека работа на тези, които са под пара в офисите си!  newsm51

# 281
  • Мнения: 96
Здравейте, аз сега се връщам от Майчин дом, голямо чакане голямо нещо и то за нищо, защото по размери на бебо, които ми взеха там се оказа, че съм в 14,2- 14,5 г.с. и не попадам нито в първия нито във втория триместър , а съм в границата. Казаха, че мога да направя излседването, но има голяма вероятност резултатите да са изкривени и аз се отказах, ще отида след 2 седмици, щото ако излезе нещо кофти ще се панирам.....

Аз леко май започвам да настивам. Боли ме главата, запушен ми е носа и съм леекоотпаднала. Чудя се какво мога да пия за да стопирам някакви тракива процеси, защото заминаваме другата седмица на море и хич не ми се иска да съм болна. Имаше болни мамчета наскоро, споделете за медикаментите?

# 282
  • Мнения: 14 654
Още повече тези неща със "свинския грип" ме притесняват и ме карат да не искам да се срещам с много хора.

Скромното ми мнение по този въпрос е, че няма свински грип, има умишлено насаждане на паника в хората. Спомнете си как още от ноември бтв слагаха флагчета по картата на Европа, да укажат пътя на грипа, който така и не дойде в БГ.
Целта на целия този шум е да се наплашат хората и наесен да се ваксинират с готовата ваксина (която е готова още преди вируса  Wink )
А и нали в Бг нямаше лаборатория, в която да могат да изолират този щам? Да не би за ден-два да са направили такава?

# 283
  • Мнения: 65
Stanella за главата можеш да пиеш парацетамол,ако много те боли.Пий повече чайчета с мед и не стой на течение.Единствените медикаменти коит ми идват на акъла са все сиропи за кашлица,понеже аз като бях настинала много кашлях и наблегнах на тях.
Стискам палци да не се разболееш и да си изкараш добре на почивката.
Хубав и изпулнен само с положителни емоции ден   bouquet

# 284
  • Мнения: 3
Янечек , напълно съм съгласна с теб, че всичко е инсцинирано и малко или много произведено в някоя лаборатория. Общо взето ситуацията кореспондира с "птичия грип". Това, което имах предвид обаче, е че поради липса на култура на някои хора много лесно се пренасят зарази и не само свинския грип, ами и обикновения. Притенсена съм в момент, когато съм бременна и не е хубаво да се пият по-силни лекарства, как ще се лекуваме.
Но стига... Това са неприятни теми! Нека мислим положително и за хубави неща!

Общи условия

Активация на акаунт