Обичате ли да клюкарите?

  • 2 537
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 96
Не,никога не съм харесвала такива неща и такива хора ,тъй,като самата аз не обичам да бъда обект на клюки.Никога не съм успявала да разбера ,що за удоволствие е това да коментираш другите.

# 46
  • София
  • Мнения: 397
 Нали точно това правим в този форум! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 96
Санела,не мисля ,че се клюкари в този форум,защото не смятам ,че е  клюка да даваш мнение когато ти е поискано.

# 48
  • Мнения: 5 940
Клюкарстването е свързано с повечето свободно време. Мисля, че NikiFin го каза по-напред. Преди време ми беше странно как някои хора виждат разни неща, които никога не бях забелязвала от липсата и на минута спокойствие. Сега като се позастоях вкъщи, имам повече възможност и без дори да го искам, да наблюдавам разни любопитности, сама не съобщавам и не уведомявам никой, но ако други подхванат темата, се включвам. Това за хора, които на никой от обсъждащите ги не са особено близки, но са познати.

# 49
  • Мнения: 143
Не.Не обичам да клюкарствам,особено за близки хора и обичани от мен.Обикновено мога да любопитствам за хора ,които са ми направили на мен лично някакво впечатление.
По принцип ,хора които клюкарстват ме отблъскват и гледам да не ме въвлекат в техните клюки.Познавам,съседи,който само това правят не са щастливи според мен.

# 50
  • Мнения: 133
 Laughingобичам и то много Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 188
Не, не обичам,дори като слушам ме натоварват, не ме интересуват хората достатъчно проблеми си имам .

# 52
  • Мнения: 2 829
обичам но не винаги
и  зависи от начина и стила на клюкарене
има разлика дали клюкаренето е ей така за спорта
или се прави с цел-сплетничене и злобеене

# 53
  • София
  • Мнения: 397
Санела,не мисля ,че се клюкари в този форум,защото не смятам ,че е  клюка да даваш мнение когато ти е поискано.
Тя и какСийка така мисли.

# 54
  • Мнения: 87
обичам но не винаги
и  зависи от начина и стила на клюкарене
има разлика дали клюкаренето е ей така за спорта
или се прави с цел-сплетничене и злобеене

Абсолютно вярно!
Никога не практикувам клюкарене с цел сплетничене и
злобеене!  Naughty

# 55
  • Мнения: 78
Обичам даже обожавам  Sunglasses
Най-забавна ми е една колежка , която твърди:
"В живота най-съм мрАзила клюките!!!"
а тя е спира  hahaha  hahaha  hahaha

# 56
  • Мнения: 1 517
Обичам клюките, но не и когато аз или мои близки участват в тях  Mr. Green
От друга страна все се чудя защо често попадам на хората в устата  Thinking

# 57
# 58
  • Мнения: 342
Многото свободно време води точно до това. А аз лично не познавам жена,която не обича да го прави.

Общи условия

Активация на акаунт