Обичате ли да клюкарите?

  • 2 538
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Преди време бях чела една статистика полу-сериозна, полу-шеговита,
че жената има нужда от 2 часа клюки на ден.

Аз си признавам, че обичам да си поклюкаря с някоя приятелка.

Вие сте...

# 1
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Мисля , че който каже че не обича и не го прави ще излъже. newsm62
Да и аз го правя с приятелки.

# 2
  • Мнения: 92
Аз мисля,че мъжете дори са по-големи клюкарки и от жените Joy

# 3
# 4
  • Мнения: 2 153
Аз  обичам! Така разпускам Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 434
Чак дали обичам,не. Laughing
Но ако ми се предостави слушам с  интерес Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 448
Е, ама или клюките или флиртовете, в училището за гейши много ви разпускат явно.  Thinking  Laughing

# 7
  • Мнения: 14 654
Да, но го правя само с интелигентни клюкарки  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 87
Е, ама или клюките или флиртовете, в училището за гейши много ви разпускат явно.  Thinking  Laughing

Хех, че нали като сме се нафлиртували едно хубаво, трябва да обсъдим флирто-обектите!
Това е задължителна дисциплина в училището за гейши, Паси, изоставаш с информацията!  Whistling

Виж за теб знаем, че не обичаш да флиртуваш, сигурно нямаш нужда и от клюки.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 251
Мисля , че който каже че не обича и не го прави ще излъже. newsm62
Да и аз го правя с приятелки.
Е, как то си е човещинка!

# 10
  • Мнения: 2 448
Тя работата сериозна значи. Ама аз като не флиртувам, мога да наваксам с клюкарстване с мъже в такъв случай.  Laughing

# 11
  • Мнения: 87
За мъже, за жени, важното е клюката да върви!  Wink  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 448
Имах предвид със.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 625
Тъй като не обичам да флиртувам ми остава време да  клюкарствам  Laughing

# 14
  • Мнения: 87

Става и така - с мъже още по-добре върви!  Mr. Green

# 15
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не, това женско занимание никога не ми е било привично. Не лъжа, заклевам се  Peace.

# 16
  • Мнения: 61
  Обичам да ми снасят пресни,сочни клюки  Mr. Green , но само 100 % истински,а не манипулативни слухове  Naughty И това си е информация(най-ценната стока) за хората,с които имаш някакви отношения.Не се знае,какво и кога ще ти потрябва да знаеш за човека срещу теб  Thinking
Аз самата се въздържам от коментари за другите,защото на каквото съм се зачудила,такова ме е споходило  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 641
Честно: Нямам никакво време за клюки, а не са ми особено интересни. Трябва обектите да са много атрактивни  за да надам ухо

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
Обичам, но внимавам какво и пред кого говоря.

# 19
  • Мнения: 1 473
Клюката е като балсам за душата ми. Но напоследък скука, нищо интересно не се случва...

# 20
  • Мнения: 194
Обичам споделянето.

От клюки бягам.

Клюкарите ги ненавиждам.

# 21
  • Мнения: 2 013
Всеки клюкарства...

# 22
  • Мнения: 2 757
Хоби ми е. Но май се дължи на затъпяване, щото като млада изобщо не се интересувах от клюки, бяха ми адски скучни. А сега съм станала такава клюкарка, че чак близките ми се отвращават от мен, още повече като знаят, колко мразех клюки преди, нищо не знаех, от нищо не се интересувах, а въпросните учудени мои близки знаеха всяка клюкина от околията и навремето се чудеха как може изобщо да не се интересувам от хората около мен.

# 23
  • Мнения: 156
клюките не са ми слабост. с приятели не клюкаря, защото те не го правят. приятелки нямам, така че това отпада. остават някои колеги и бивши колеги. така се случи, че откакто станах на 20, работя в една сфера и съм изградила широка мрежа от познанства. с колегите, с които се виждам извън работата, клюкарстваме по малко. не мога да отрека, че ми прави кеф, но и съвестта ми е чиста - не клюкарствам за близки хора  Grinning

# 24
  • Мнения: 236

Даа, като се замисля, почти не познавам хора, които да не клюкарстват. То от лекия коментар до сочната клюка разликата е доста малка, я да си признаем всички дружно Mr. Green. А и какво лошо има, ако естествено не нарушава директно личното пространство на обсъжданите обекти, така или иначе и те го правят, поне да сме 50/50 Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Не обичам.Даже и на работа все не бях чула и разбрала,хората си оставаха в пушалнята след работа,а аз изчезвах на секундата.Хич не ме влече,а и с приятелките като се съберем,говорим основно за нас самите.Даже и Клюкарник ми звучеше кофти и  поне 2 години ми трябваха,та от скука да вляза.

# 26
  • Мнения: 1 844
обичам и честичко клюкарствам добронамерено! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 327
Не особено,но забелязвам,че доста хора го правят Naughty

# 28
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Обичам споделянето.

От клюки бягам.

Клюкарите ги ненавиждам.

И аз така  Peace Обичам да споделям и да ми споделят, всеки за себе си.
Но едно от нещата които най-много ненавиждам е клюкарстването. А клюкарите направо  Naughty

# 29
  • Мнения: 589
 Де й как'Сийка??? newsm78

# 30
  • Мнения: 801
Не, може би затова имам само една приятелка. Не искам и да слушам да ми говори за неприсъстващи лица. Ако искам нещо да знам, питам директно, ако някой иска нещо да знае, го пращам при първоизточника.

# 31
  • Мнения: 2 070
обичам да клюкаря Mr. Greenежедневни ,дребни клюки ме разтоварват.за приятелите съм гроб.каквото ми се сподели ,си го пазя за себе си,в архива Laughingтолкова съм вярна на хората на които държа,че отдавна спряха да ме предупреждават_"това да си остане между нас"

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цитат
Обичате ли да клюкарите?
Средно...към 300 грама.

# 34
# 35
  • Мнения: 1 168
Не обичам клюките и не клюкарствам, не обичам да се обсъждат трети, неприсъстващи лица, нито да си тикам носа в чуждите работи ей така от любопитство. Ако ми е необходима някаква информация по конретен повод, питам директно.
Затова и милото ме влудява като седне на масата /която е до прозореца/, надигне пердето като махленска клюкарка и почва да ми докладва кой минава - как пък все знае кой, защо и какво. ooooh! Май сме си объркали ролите в къщи  Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 604
обожавам да клюкарствам с близки приятелки Mr. Green

# 37
# 38
  • Мнения: 2 133
Да!Понякога и повече от 2 часа отиват Joy

# 39
  • Мнения: 202
Че то кой не обича да по клюкарства,ама все пак мисля,че мъжете са по клюкари от жените.

# 40
  • Мнения: 92
Обичам споделянето.

От клюки бягам.

Клюкарите ги ненавиждам.

И аз така  Peace Обичам да споделям и да ми споделят, всеки за себе си.
Но едно от нещата които най-много ненавиждам е клюкарстването. А клюкарите направо  Naughty

Tочно това мислех да кажа и аз!

# 41
  • Мнения: 11
Не, но имам много колеги (мъже), които обичат Laughing

# 42
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Че то кой не обича да по клюкарства,ама все пак мисля,че мъжете са по клюкари от жените.

Aбсолютно..

# 43
  • Мнения: 22
   Не си падам по клюките. Не ми е интересно да обсъждам познати и приятели, както не ми е и приятно аз да бъда обект на коментари зад гърба ми.  baby_neutral

# 44
  • Мнения: 325
  Не си падам по клюките. Не ми е интересно да обсъждам познати и приятели, както не ми е и приятно аз да бъда обект на коментари зад гърба ми.  baby_neutral
Peace

# 45
  • Мнения: 96
Не,никога не съм харесвала такива неща и такива хора ,тъй,като самата аз не обичам да бъда обект на клюки.Никога не съм успявала да разбера ,що за удоволствие е това да коментираш другите.

# 46
  • София
  • Мнения: 397
 Нали точно това правим в този форум! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 96
Санела,не мисля ,че се клюкари в този форум,защото не смятам ,че е  клюка да даваш мнение когато ти е поискано.

# 48
  • Мнения: 5 940
Клюкарстването е свързано с повечето свободно време. Мисля, че NikiFin го каза по-напред. Преди време ми беше странно как някои хора виждат разни неща, които никога не бях забелязвала от липсата и на минута спокойствие. Сега като се позастоях вкъщи, имам повече възможност и без дори да го искам, да наблюдавам разни любопитности, сама не съобщавам и не уведомявам никой, но ако други подхванат темата, се включвам. Това за хора, които на никой от обсъждащите ги не са особено близки, но са познати.

# 49
  • Мнения: 143
Не.Не обичам да клюкарствам,особено за близки хора и обичани от мен.Обикновено мога да любопитствам за хора ,които са ми направили на мен лично някакво впечатление.
По принцип ,хора които клюкарстват ме отблъскват и гледам да не ме въвлекат в техните клюки.Познавам,съседи,който само това правят не са щастливи според мен.

# 50
  • Мнения: 133
 Laughingобичам и то много Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 188
Не, не обичам,дори като слушам ме натоварват, не ме интересуват хората достатъчно проблеми си имам .

# 52
  • Мнения: 2 829
обичам но не винаги
и  зависи от начина и стила на клюкарене
има разлика дали клюкаренето е ей така за спорта
или се прави с цел-сплетничене и злобеене

# 53
  • София
  • Мнения: 397
Санела,не мисля ,че се клюкари в този форум,защото не смятам ,че е  клюка да даваш мнение когато ти е поискано.
Тя и какСийка така мисли.

# 54
  • Мнения: 87
обичам но не винаги
и  зависи от начина и стила на клюкарене
има разлика дали клюкаренето е ей така за спорта
или се прави с цел-сплетничене и злобеене

Абсолютно вярно!
Никога не практикувам клюкарене с цел сплетничене и
злобеене!  Naughty

# 55
  • Мнения: 78
Обичам даже обожавам  Sunglasses
Най-забавна ми е една колежка , която твърди:
"В живота най-съм мрАзила клюките!!!"
а тя е спира  hahaha  hahaha  hahaha

# 56
  • Мнения: 1 517
Обичам клюките, но не и когато аз или мои близки участват в тях  Mr. Green
От друга страна все се чудя защо често попадам на хората в устата  Thinking

# 57
# 58
  • Мнения: 342
Многото свободно време води точно до това. А аз лично не познавам жена,която не обича да го прави.

Общи условия

Активация на акаунт