Обичате ли да клюкарите?

  • 2 547
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 801
Не, може би затова имам само една приятелка. Не искам и да слушам да ми говори за неприсъстващи лица. Ако искам нещо да знам, питам директно, ако някой иска нещо да знае, го пращам при първоизточника.

# 31
  • Мнения: 2 070
обичам да клюкаря Mr. Greenежедневни ,дребни клюки ме разтоварват.за приятелите съм гроб.каквото ми се сподели ,си го пазя за себе си,в архива Laughingтолкова съм вярна на хората на които държа,че отдавна спряха да ме предупреждават_"това да си остане между нас"

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цитат
Обичате ли да клюкарите?
Средно...към 300 грама.

# 34
# 35
  • Мнения: 1 168
Не обичам клюките и не клюкарствам, не обичам да се обсъждат трети, неприсъстващи лица, нито да си тикам носа в чуждите работи ей така от любопитство. Ако ми е необходима някаква информация по конретен повод, питам директно.
Затова и милото ме влудява като седне на масата /която е до прозореца/, надигне пердето като махленска клюкарка и почва да ми докладва кой минава - как пък все знае кой, защо и какво. ooooh! Май сме си объркали ролите в къщи  Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 605
обожавам да клюкарствам с близки приятелки Mr. Green

# 37
# 38
  • Мнения: 2 133
Да!Понякога и повече от 2 часа отиват Joy

# 39
  • Мнения: 202
Че то кой не обича да по клюкарства,ама все пак мисля,че мъжете са по клюкари от жените.

# 40
  • Мнения: 92
Обичам споделянето.

От клюки бягам.

Клюкарите ги ненавиждам.

И аз така  Peace Обичам да споделям и да ми споделят, всеки за себе си.
Но едно от нещата които най-много ненавиждам е клюкарстването. А клюкарите направо  Naughty

Tочно това мислех да кажа и аз!

# 41
  • Мнения: 11
Не, но имам много колеги (мъже), които обичат Laughing

# 42
  • На ръба..
  • Мнения: 2 121
Че то кой не обича да по клюкарства,ама все пак мисля,че мъжете са по клюкари от жените.

Aбсолютно..

# 43
  • Мнения: 22
   Не си падам по клюките. Не ми е интересно да обсъждам познати и приятели, както не ми е и приятно аз да бъда обект на коментари зад гърба ми.  baby_neutral

# 44
  • Мнения: 325
  Не си падам по клюките. Не ми е интересно да обсъждам познати и приятели, както не ми е и приятно аз да бъда обект на коментари зад гърба ми.  baby_neutral
Peace

Общи условия

Активация на акаунт