Беше добър и раздаващ се човек

  • 6 509
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Поклон пред паметта му!

# 16
  • Мнения: 6
Поклон пред светлата му памет! Той ще продължи да живее в сърцата ни с песните и клиповете си.
Искрени съболезнования и на фирма "Пайнер", за тях това е втора трагедия след Рейхан! Ужасно просто.  #Shocked Не мога да си представя как се чувстват във фирмата. #Puppy dog #Shocked newsm17 newsm45 smile3518 no cry Dizzy Face Tired Face smile3556

# 17
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Лека му пръст! Praynig

# 18
  • Мнения: 1 195
Ужас Shocked

Поклон пред паметта му.....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 908
Лека му пръст! Flowers Rose Flowers Rose

# 20
  • София
  • Мнения: 7 878
Аз също съм потресен от новината, защото за мен това си беше млад мъж.

Бог да го прости !

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 Flowers Rose Съболезнования на близки и приятели.

..........какво казват хората :"БТВ трябва да си поемат отговорността сега и не трябва да мълчат като гъзове, както и "великите продуценти" Милошев и Нейков.
Ако наиситна по време на снимки се е случило това НАЦИОНАЛНИЯ ЛИЦЕНЗ на БТВ моментално трябва да се вземе!
В САЩ стана такъв скандал само заради фаста че се видя там едната цица на финала на супербол на коя беше там и цялата телевизия беше оплюта и скъсана от критики пък ако до смърт ако докарат нещата не ми се мисли.

Между другото примерите ти са несъвместими. А относно Сървайвър , сигурна съм, че кандидатите за подобни лишения и физически натоварвания са си напълно наясно с условията на играта и са се съгласили доброволно да се включат.

# 22
  • София
  • Мнения: 15 467
Светла му памет! Да почива в мир! Аз снощи останах като гръмната, като чух по новините... Cry

# 23
# 24
  • Мнения: 2 821
Лека му пръст!

кой е този човек?

# 25
  • Мнения: 4 435
МамиБлю кмет на Раднево, поп-фолк певец и разни друг неща, в линка пише- http://24dopiski.blogspot.com/

# 26
  • Мнения: 4 785
Явно снимките на "Сървайвър" са били в самото си начало, тъй като по време на Вип Брадър Нончо Воденичаров се включи няколко пъти по телефона, за да помогне.. Cry

# 27
  • Мнения: 4 435
Явно снимките на "Сървайвър" са били в самото си начало, тъй като по време на Вип Брадър Нончо Воденичаров се включи няколко пъти по телефона, за да помогне.. Cry

Някъде от две седмици са там.

# 28
  • Мнения: 9 193
Цитирай:

Снимките на Сървайвър продължават

Снимките на четвъртия сезон на Survivor продължават въпреки смъртта на кмета на община Раднево Нончо Воденичаров (на снимките). Причината е, че компанията притежаваща лиценза на шоуто, Castaway, не позволявала преустановяването на снимките, казаха от BTV.
 
От телевизията разкриха още, че инцидентът с Нончо Воденичаров е станал изненадващо, след края на състезание, по време на награждаването. Преди началото на играта нищо не подсказвало, че всичко ще приключи така фатално. Участниците били щателно прегледани от лекарския екип на шоуто и всички, включително и Нончо Воденичаров, показали добро здравословно състояние и готовност за игра.
 
В момента роднините на кмета на Раднево очакват тялото да пристигне в България и едва тогава след щателна аутопсия ще се разберат всички подробности за смъртта на Нончо Воденичаров.
 

# 29
  • Мнения: 431
Как е одобрен 55-годишен човек за предаване с такова физическо напрежение? И какво прави действащ кмет в реалити шоу на другия край на света?

Съболезнования на близките.

Общи условия

Активация на акаунт