Беше добър и раздаващ се човек

  • 6 516
  • 77
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
http://24dopiski.blogspot.com/

Бог да го прости Нончо Воденичаров, на мен много ми допадаше като умерена и позитивна обществена личност, вземаше участие в какво ли не- политика, пеене, професионални каскади.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Бог да го прости!  Flowers Rose Flowers Rose
Беше страхотен човек и приятел!  smile3518

# 2
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Бог да го прости Cry Cry

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Поклон пред паметта му. Flowers Rose Flowers Rose
Отиде си един добър човек.

# 4
# 5
  • Мнения: 3 016
-мир на душата му!

# 6
# 7
  • Мнения: 4 435
И тука да кажа- лека му пръст. Flowers Rose Flowers Rose

# 8
# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 4 434
Лека му пръст. Sad

# 12
  • Мнения: 194
Стига бе Shocked Sad

Лека му пръст Cry

# 13
  • Мнения: 111
Поклон пред паметта му. Flowers Rose Flowers Rose

# 14
  • Мнения: 9 193

Поклон пред паметта му. 


..........какво казват хората :"БТВ трябва да си поемат отговорността сега и не трябва да мълчат като гъзове, както и "великите продуценти" Милошев и Нейков.
Ако наиситна по време на снимки се е случило това НАЦИОНАЛНИЯ ЛИЦЕНЗ на БТВ моментално трябва да се вземе!
В САЩ стана такъв скандал само заради фаста че се видя там едната цица на финала на супербол на коя беше там и цялата телевизия беше оплюта и скъсана от критики пък ако до смърт ако докарат нещата не ми се мисли.
Днес почина Нончо Воденичаров, втори мандат кмет на община Раднево и участник в Survivor 4



Освен като кмет на Раднево, Нончо Воденичаров е известен и с музикалните си изпълнения. Той е и президент на футболен клуб Миньор Раднево. Страстен рибар, той основава на най-големия риболовен комплекс в язовир “Овчарица”. Воденичаров е участвал в над 10 филма, между които “Време разделно” и “Хан Аспарух”. Любовта на Нончо Воденичаров към приключението го отведе в четвъртия сезон на риалити формата Survivor. Воденичаров е починал тази сутрин от масиран инфаркт, сочи заключението на лекарите.
Всички останали участници в Survivor се намират в добро физическо и психическо здраве и в момента почиват, като с тях работят психолозите на формата.
bTV изказва своите съболезнования на семейството и близките на Нончо Воденичаров.

# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Поклон пред паметта му!

# 16
  • Мнения: 6
Поклон пред светлата му памет! Той ще продължи да живее в сърцата ни с песните и клиповете си.
Искрени съболезнования и на фирма "Пайнер", за тях това е втора трагедия след Рейхан! Ужасно просто.  #Shocked Не мога да си представя как се чувстват във фирмата. #Puppy dog #Shocked newsm17 newsm45 smile3518 no cry Dizzy Face Tired Face smile3556

# 17
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Лека му пръст! Praynig

# 18
  • Мнения: 1 195
Ужас Shocked

Поклон пред паметта му.....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 908
Лека му пръст! Flowers Rose Flowers Rose

# 20
  • София
  • Мнения: 7 880
Аз също съм потресен от новината, защото за мен това си беше млад мъж.

Бог да го прости !

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 Flowers Rose Съболезнования на близки и приятели.

..........какво казват хората :"БТВ трябва да си поемат отговорността сега и не трябва да мълчат като гъзове, както и "великите продуценти" Милошев и Нейков.
Ако наиситна по време на снимки се е случило това НАЦИОНАЛНИЯ ЛИЦЕНЗ на БТВ моментално трябва да се вземе!
В САЩ стана такъв скандал само заради фаста че се видя там едната цица на финала на супербол на коя беше там и цялата телевизия беше оплюта и скъсана от критики пък ако до смърт ако докарат нещата не ми се мисли.

Между другото примерите ти са несъвместими. А относно Сървайвър , сигурна съм, че кандидатите за подобни лишения и физически натоварвания са си напълно наясно с условията на играта и са се съгласили доброволно да се включат.

# 22
  • София
  • Мнения: 15 467
Светла му памет! Да почива в мир! Аз снощи останах като гръмната, като чух по новините... Cry

# 23
# 24
  • Мнения: 2 821
Лека му пръст!

кой е този човек?

# 25
  • Мнения: 4 435
МамиБлю кмет на Раднево, поп-фолк певец и разни друг неща, в линка пише- http://24dopiski.blogspot.com/

# 26
  • Мнения: 4 785
Явно снимките на "Сървайвър" са били в самото си начало, тъй като по време на Вип Брадър Нончо Воденичаров се включи няколко пъти по телефона, за да помогне.. Cry

# 27
  • Мнения: 4 435
Явно снимките на "Сървайвър" са били в самото си начало, тъй като по време на Вип Брадър Нончо Воденичаров се включи няколко пъти по телефона, за да помогне.. Cry

Някъде от две седмици са там.

# 28
  • Мнения: 9 193
Цитирай:

Снимките на Сървайвър продължават

Снимките на четвъртия сезон на Survivor продължават въпреки смъртта на кмета на община Раднево Нончо Воденичаров (на снимките). Причината е, че компанията притежаваща лиценза на шоуто, Castaway, не позволявала преустановяването на снимките, казаха от BTV.
 
От телевизията разкриха още, че инцидентът с Нончо Воденичаров е станал изненадващо, след края на състезание, по време на награждаването. Преди началото на играта нищо не подсказвало, че всичко ще приключи така фатално. Участниците били щателно прегледани от лекарския екип на шоуто и всички, включително и Нончо Воденичаров, показали добро здравословно състояние и готовност за игра.
 
В момента роднините на кмета на Раднево очакват тялото да пристигне в България и едва тогава след щателна аутопсия ще се разберат всички подробности за смъртта на Нончо Воденичаров.
 

# 29
  • Мнения: 431
Как е одобрен 55-годишен човек за предаване с такова физическо напрежение? И какво прави действащ кмет в реалити шоу на другия край на света?

Съболезнования на близките.

# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Flowers Rose




# 31
  • Мнения: 4 785
В Сървайвър има участници над тази възраст! Просто лошо стечение на обстоятелствата...

# 32
  • Мнения: 4 435
Как е одобрен 55-годишен човек за предаване с такова физическо напрежение? И какво прави действащ кмет в реалити шоу на другия край на света?

В американският формат съм виждала и много по-възрастни. В Бг формата също е имало хора в предните сезони на такава възраст. По време на кастингите минават почти всякакви прегледи, да се установи здравословното им състояние, и от това да се определи тоя човек може ли да замине там и да бъде подложен на всичко, или не. Също и покриват някакви нормативи, за да се види кой ще се справи там и кой не.

# 33
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Цитат
Актьорът Любомир Нейков, който е съпродуцент на „Сървайвър", съобщи за Дарик, че на острова има лекар, който преглежда участниците преди всяка игра и нищо не е подсказвало, че Нончо Воденичаров е пред инфаркт.

Мир на праха му!  Flowers Rose Flowers Rose Мисля, че беше един от най- уважаваните кметове в България и дейни и способни! Нека жителите на Раднево споделят!

# 34
  • Мнения: 804
Поклон пред паметта на един страхотен човек,кмет и певец! Flowers Rose  Flowers Rose

# 35
  • Мнения: 1 192
Животът и смъртта не прощават на никой,който се е родил...
Лека му пръст!

# 36
  • Мнения: 2 133
Лека му пръст!Харесвах го като човек!

# 37
  • Мнения: 515
Много кофти новина, да се надяваме да не го излъчат като започнат сериите, защото ако излъчат ще е много гадно от тяхна страна .. Sad

# 38
  • Мнения: 943
Лека му пръст на човека!  Sad

Но нападенията според мен са излишни. Много добре знаем как мъже и жени на неговата възраст умират от инфаркт на спирката,камо ли ако са под някакво физическо или психическо напрежение....
Като,че ли от БТВ на сила са го замъкнали там и са го подложили на мъчение,в крайна сметка по собствено желание е отишъл да се забавлява човека. Жалко е когато някой си отиде,особено млад мъж като него!

 Flowers Rose Flowers Rose

# 39
  • София
  • Мнения: 5 289
Току що прочетох, ужасна новина, изглеждаше добър човек,много жалко.Защо му е трябвало на стари години да се подлага на това изпитание....

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 16:32 от КАРЧЕВА

# 40
  • Мнения: 515
незнам за вас като ви чета..., аз съм на 24 години, но за мен 54 годишен човек не е стар Sad

# 41
  • Мнения: 1 192
Цитат
Много добре знаем как мъже и жени на неговата възраст умират от инфаркт на спирката,камо ли ако са под някакво физическо или психическо напрежение....
Дано това не е бъдещето за нацията ни,защото не е нормално да считаме за обичайно много хора да си отиват на тази възраст...За жалост в България има прекалено много предпоставки и причини за това,подчертавам в България,защото сме на едно от първите места по смъртност заради сърдечно-съдови проблеми...

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
незнам за вас като ви чета..., аз съм на 24 години, но за мен 54 годишен човек не е стар Sad
Не е стар,но за това изпитание не мисля, че тези години са подходящи,това имах впредвид.Като знам младите участници как едва издържат,как ли се чувства 50 годишен там,на жегата, глада и прочие премеждия.Както и да е,мир на праха му,много жалко за човека.

# 44
# 45
  • Мнения: 428
Mного съжалявам!  Cry
Сбогом!

# 46
  • Мнения: 2 259
Лека му пръст ! Cry Cry Cry

Нека бъде част от ангелският хор!

Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 47
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Лека му пръст!
 Cry

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
 Cry Flowers Rose Flowers Rose

# 49
  • Мнения: 1 232
Отиде си един достоен човек,лека му пръст Cry

# 50
# 51
  • Мнения: 180
Поклон пред светлата му памет!  Weary

# 52
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Наистина ужасна история.
Поклон пред паметта му! Praynig

# 53
# 54
  • Мнения: 780
 Cry
Работя в Община Раднево . Нончо Воденичаров не беше само "шефа" , а НОНЧО ,ПРИЯТЕЛЯ , ЧОВЕКА . Винаги е помагал на хората , раздаваше се . Раднево процъфтя след неговото избиране за кмет  . Все още  не мога да повярвам , че това е истина . За всички радневци  е голям шок .
Поклон пред паметта му  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 55
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
 Cry
Flowers Rose Flowers Rose

# 56
  • Мнения: 1 447
Поклон пред паметта му  Flowers Rose Flowers Rose
Нека душата му почива в мир.

# 57
# 58
# 59
# 60
  • Мнения: 370
бог да го прости човека. Flowers Rose

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
лека му пръст

# 62
  • Мнения: 153
Бог да го прости човечеца!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 106
Нека душата му почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose

# 64
  • Мнения: 136
Пееше хубаво и си личеше , че е добър човек ! Поклон пред паметта  му !      Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 16:39 от djina 222

# 65
  • Мнения: 22
Съболезнования към близките му Flowers Rose

Струва ми се, че има нещо гнило около случая. Вчера като четох коментарите (повечето от тях укоряваха продуцентите) в дир-а, един от тях ме порази и го пратих на приятел по скайп. Днес отварям пак същите коментари, чийто брой вече е на половината от вчера, и точно този коментар, който ми направи вчера впечатление, вече го няма. Изрових го от history-то на скайпа:

Бог да го прости човека!!!... Дали е вследствие на играта или просто чиста случайност - дано се разбере някога! Но има някои неща, които трябва да се знаят: Бях част от екипа на един от сезоните на Сървайвър. Когато пристигнахме на място се оказа, че основната част от задължителните ваксини не са направени на НИКОГО - нито участници, нито екип. По време на снимките продуцентите не спазваха дневните порциони храна на участниците така, както са дадени по Библията на формата (медицински изчислен минимум), а сами преценяваха по колко им се полага. Смятаха, че ако държат участниците гладни и на ръба на силите им, ще се създадат по-големи интриги и ще е по-добре за самите снимки. Преди и след игри докторите ”преглеждаха” племената и даваха на човек примерно по две шайби ананас. Сега разбирам, че е било жив късмет, че тогава не стана някой сакатлък. Участниците наистина гладуваха и всичко си беше чист експеримент и непремерен риск от страна на продуцентите... Когато се прибрахме в България няколко човека лежаха седмици наред в инфекциозното. Разходите по лечението си ги поеха хората, а не БТВ или Евтим Милошев. Кой каквото иска да мисли, но предварителната организация е слаба и риск за здравето и сигурността на хората има!

# 66
  • Мнения: 4 785
Факт е горенаписаното, по-миналата година наистина лежаха по инфекциозни, миналата - бяха умрели от глад, бяха станали скелети, но ваксините им бяха направени.

# 67
  • Мнения: 136
Незнам какви са тези правила на формата толкова стриктни "на живот и смърт" , но още миналата година , докато гледах се притесних сериозно - когато пълничкият Жорко многократно се гмуркаше за някакъв ключ , а си личеше , че е на предела на силите си и едва излезе от водата.....Колкото и да е оцеляване и да е по желание ,все пак е една игра и трябва може би повече да се мисли за безопасността на всеки индивидуално .

# 68
  • Мнения: 620
Светъл път на душата му...

.......ако това е истина което zokum е постнала нямам думи  #2gunfire

# 69
  • Мнения: X
Светъл път на душата му...

.......ако това е истина което zokum е постнала нямам думи  #2gunfire
Истина е.

# 70
  • Мнения: 335
Аз не различавам много бигбрадъри, сървайвъри и пр. там каквито има "риалити формати", дет се вика на български.
Но май точно въпросният "...вайвър" ми се беше мернал преди време с кадър как някакъв трудноподвижен човечец (май касапин беше) скочи в едни води и после всички се засуетиха, че "май там нещо става", "май има някакъв проблем", май човекът бил припаднал във водата или нещо такова.

За първи път чувам името на човека, за когото е темата, но съчувствам на близките.
Звучи като смърт при нелеп инцидент.

# 71
  • Мнения: 136
Аз не различавам много бигбрадъри, сървайвъри и пр. там каквито има "риалити формати", дет се вика на български.
Но май точно въпросният "...вайвър" ми се беше мернал преди време с кадър как някакъв трудноподвижен човечец (май касапин беше) скочи в едни води и после всички се засуетиха, че "май там нещо става", "май има някакъв проблем", май човекът бил припаднал във водата или нещо такова.te]           Naughty

# 72
  • Мнения: 22
Светъл път на душата му...

.......ако това е истина което zokum е постнала нямам думи  #2gunfire
Истина е.

Ако нямаше в това истина, дали щяха да го изтрият веднага на следващия ден??

# 73
  • Мнения: 620
zokum , това кото си пуснала го има едно към ено в един вестник от днес  Peace май жълт се води незнам...

# 74
  • Мнения: 22
Ами възможно е да са го публикували, иначе аз го четох като коментар към новината в dir.bg

# 75
  • Мнения: 620
да от дира казват, че е взето Peace

# 76
  • Мнения: 22
А много интересно какво казват от Дир - защо са го изтрили, наред с множество подобни коментари? Tired

# 77
  • Мнения: 390
Е, на кого да вярва човек?
Писна ми!  #2gunfireДразни ме, че си правят каквото си искат, а после някой като разкаже го оплюват като Юда.Ай.... неам думи.

Общи условия

Активация на акаунт