Беше добър и раздаващ се човек

  • 6 527
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 370
бог да го прости човека. Flowers Rose

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
лека му пръст

# 62
  • Мнения: 153
Бог да го прости човечеца!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 106
Нека душата му почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose

# 64
  • Мнения: 136
Пееше хубаво и си личеше , че е добър човек ! Поклон пред паметта  му !      Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 16:39 от djina 222

# 65
  • Мнения: 22
Съболезнования към близките му Flowers Rose

Струва ми се, че има нещо гнило около случая. Вчера като четох коментарите (повечето от тях укоряваха продуцентите) в дир-а, един от тях ме порази и го пратих на приятел по скайп. Днес отварям пак същите коментари, чийто брой вече е на половината от вчера, и точно този коментар, който ми направи вчера впечатление, вече го няма. Изрових го от history-то на скайпа:

Бог да го прости човека!!!... Дали е вследствие на играта или просто чиста случайност - дано се разбере някога! Но има някои неща, които трябва да се знаят: Бях част от екипа на един от сезоните на Сървайвър. Когато пристигнахме на място се оказа, че основната част от задължителните ваксини не са направени на НИКОГО - нито участници, нито екип. По време на снимките продуцентите не спазваха дневните порциони храна на участниците така, както са дадени по Библията на формата (медицински изчислен минимум), а сами преценяваха по колко им се полага. Смятаха, че ако държат участниците гладни и на ръба на силите им, ще се създадат по-големи интриги и ще е по-добре за самите снимки. Преди и след игри докторите ”преглеждаха” племената и даваха на човек примерно по две шайби ананас. Сега разбирам, че е било жив късмет, че тогава не стана някой сакатлък. Участниците наистина гладуваха и всичко си беше чист експеримент и непремерен риск от страна на продуцентите... Когато се прибрахме в България няколко човека лежаха седмици наред в инфекциозното. Разходите по лечението си ги поеха хората, а не БТВ или Евтим Милошев. Кой каквото иска да мисли, но предварителната организация е слаба и риск за здравето и сигурността на хората има!

# 66
  • Мнения: 4 785
Факт е горенаписаното, по-миналата година наистина лежаха по инфекциозни, миналата - бяха умрели от глад, бяха станали скелети, но ваксините им бяха направени.

# 67
  • Мнения: 136
Незнам какви са тези правила на формата толкова стриктни "на живот и смърт" , но още миналата година , докато гледах се притесних сериозно - когато пълничкият Жорко многократно се гмуркаше за някакъв ключ , а си личеше , че е на предела на силите си и едва излезе от водата.....Колкото и да е оцеляване и да е по желание ,все пак е една игра и трябва може би повече да се мисли за безопасността на всеки индивидуално .

# 68
  • Мнения: 620
Светъл път на душата му...

.......ако това е истина което zokum е постнала нямам думи  #2gunfire

# 69
  • Мнения: X
Светъл път на душата му...

.......ако това е истина което zokum е постнала нямам думи  #2gunfire
Истина е.

# 70
  • Мнения: 335
Аз не различавам много бигбрадъри, сървайвъри и пр. там каквито има "риалити формати", дет се вика на български.
Но май точно въпросният "...вайвър" ми се беше мернал преди време с кадър как някакъв трудноподвижен човечец (май касапин беше) скочи в едни води и после всички се засуетиха, че "май там нещо става", "май има някакъв проблем", май човекът бил припаднал във водата или нещо такова.

За първи път чувам името на човека, за когото е темата, но съчувствам на близките.
Звучи като смърт при нелеп инцидент.

# 71
  • Мнения: 136
Аз не различавам много бигбрадъри, сървайвъри и пр. там каквито има "риалити формати", дет се вика на български.
Но май точно въпросният "...вайвър" ми се беше мернал преди време с кадър как някакъв трудноподвижен човечец (май касапин беше) скочи в едни води и после всички се засуетиха, че "май там нещо става", "май има някакъв проблем", май човекът бил припаднал във водата или нещо такова.te]           Naughty

# 72
  • Мнения: 22
Светъл път на душата му...

.......ако това е истина което zokum е постнала нямам думи  #2gunfire
Истина е.

Ако нямаше в това истина, дали щяха да го изтрият веднага на следващия ден??

# 73
  • Мнения: 620
zokum , това кото си пуснала го има едно към ено в един вестник от днес  Peace май жълт се води незнам...

# 74
  • Мнения: 22
Ами възможно е да са го публикували, иначе аз го четох като коментар към новината в dir.bg

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт