1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 81

  • 21 758
  • 434
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Момичета, едва ли съм открила Америка, но през експлорера като кликаш многократно и бързо с мишката, точките се увеличават много бързо. Всъщност аз така и не разбрах как става с ентъра  Rolling Eyes

             Опитвам  се  да  ти  изпратя  съобщение  на  "Лични" !   Кутията  ти  е  пълна!!!

# 76
  • Мнения: 683
И пак да се върнем към двойката която скоро ще е на 1 място....

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 20:31 от anna3com

# 77
# 78
  • Мнения: 683
Мимата, явно стимула работи...ето още един

# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 459
Ани, мерси мила! Hug newsm51  love001

Мноого стимулиращо!

# 82
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Урааааааааа За малко ви оставих и вие сте минали Toplam Oy:9016360  

 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm44 newsm44 newsm68

Анни с твойте стимули ще качим и Еверест, но първо ще бием ASI ! Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 20:43 от Ari888

# 83
  • Мнения: 636
Момичета, ще спирам да натискам за класирането. Ще се черпим за сина ми.
Днес става пълнолетен. Момчето ми вече е на цели 18години.

До кога е гласуването аз пак не разбрала.

# 84
  • Мнения: 459
mamadanii!Да ти е жив и здрав сина и много да те радва! smile3525 newsm59  party023

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 078

      Ани, при  такъв  стимул  ние  ще  литнем!!!
    smile3521 newsm51 newsm74 smile3535 smile3535 smile3535

# 86
  • Мнения: 345
МОМИЧЕТАААА  Hug
Искам да се присъединя и аз. Гледах първа серия преди 4 дни и сега съм на 51  #Crazy Спя по малко, даже бебето кърмя пред компа  Laughing Мъжът ми каза, че ще ме  #2gunfire ако не спра да гледам по цял ден и част от нощта, но не мога да се откъсна  Joy Страхотен филм, много смислен и зарибяващ. Мисля, че скоро у нас ще има купища пране, дрехи за гладене и прах, НО ЩЕ ГО ИЗГЛЕДАМ  Joy

# 87
  • Мнения: 459
МОМИЧЕТАААА  Hug
Искам да се присъединя и аз. Гледах първа серия преди 4 дни и сега съм на 51  #Crazy Спя по малко, даже бебето кърмя пред компа  Laughing Мъжът ми каза, че ще ме  #2gunfire ако не спра да гледам по цял ден и част от нощта, но не мога да се откъсна  Joy Страхотен филм, много смислен и зарибяващ. Мисля, че скоро у нас ще има купища пране, дрехи за гладене и прах, НО ЩЕ ГО ИЗГЛЕДАМ  Joy


Добре дошла в Гедже клиниката! Hug У нас купищата пране са ежедневие от декември насам! tooth tooth tooth tooth

# 88
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
МОМИЧЕТАААА  Hug
Искам да се присъединя и аз. Гледах първа серия преди 4 дни и сега съм на 51  #Crazy Спя по малко, даже бебето кърмя пред компа  Laughing Мъжът ми каза, че ще ме  #2gunfire ако не спра да гледам по цял ден и част от нощта, но не мога да се откъсна  Joy Страхотен филм, много смислен и зарибяващ. Мисля, че скоро у нас ще има купища пране, дрехи за гладене и прах, НО ЩЕ ГО ИЗГЛЕДАМ  Joy

Добре дошла ,в клиниката има място за всички   love001завиждам ти ,за трепета с който гледаш сега ,защото първата среща е незабравима ,а мъжа ти да не  #2gunfire #2gunfire ами да хваща ютията  hahaha hahaha и да купи повече памперси Joy
Мамадани   да е голям късметлия ,сина ти да ви е жив и здрав и  много много щастие  да има в живота му   newsm59  party023  :
Дали да не ударим сега и едно гласуване за Бурхан и Надиде?? Аз май ще отида там сега да помогна  

# 89
  • Мнения: 636
Благодаря, Ви за пожеланията. Аз още немога да се откъсна от компа.
 Явно вируса при мен стана хроничен.

Общи условия

Активация на акаунт