тъмнина и бебешки дрешки

  • 4 667
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Изобщо не съм се съобразявала с такива суеверия. Не простирах навън, защото е много прашно, а не заради караконджулите.

# 16
  • Мнения: 111
Всеки има право да вярва в каквото си иска. Интерсно ми беше да науча за тази легенда, не я знаех! Аз лично вярвам в много неща, но такъв ми е стила на живот, че пера когато имам време, включително и нощем. Ама щом е за бебето, не за теб, ти се ще да си по-предпазлив, знам  Peace

# 17
  • Мнения: 260
Изобщо не съм се съобразявала с такива суеверия. Не простирах навън, защото е много прашно, а не заради караконджулите.
И аз така. Освен това живеем на първия етаж и прането така или инъче се прибира по светло, щото се е случвало по тъмно /и не само по тъмно, де/ нещо да изчезне. Мъжът ми още го е яд за един спортен панталон, който много си харесваше и му беше нов /откраднаха му го преди 3 години посред бял ден  #Crazy/.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 132

Извинете ме за тъпия въпрос, свързан с бабините деветини Crazy, но ще ми припомните ли, до коя възраст на детето/бебето, дрехите му немогат да остават да съхнат на простора на вън по тъмно (да ги настига мрака)? newsm78

  bouquet

Докато майката поотрасне, без значение е възрастта на детето! Peace

# 19
  • Мнения: 2 960
Суеверия ,в които не вярвам Peace
А иначе това ме изкефи на мах


 до коя възраст на детето/бебето, дрехите му немогат да остават да съхнат на простора на вън по тъмно (да ги настига мрака)? newsm78
  

Докато майката поотрасне, без значение е възрастта на детето! Peace

 Joy Joy Joy

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз знам,че до 40 тия ден не се оставят.

# 21
  • Мнения: 386
....
карадонджули ще ги тафнат за малките караконджулчета...
....лелеееееее  ooooh! Joy Joy Joy

Ама на вас ви е смешно, ама една вечер един ми чукаше на вратата и за памперси newsm78

# 22
  • Мнения: 6 443
....
карадонджули ще ги тафнат за малките караконджулчета...
....лелеееееее  ooooh! Joy Joy Joy

Ама на вас ви е смешно, ама една вечер един ми чукаше на вратата и за памперси newsm78
И ти отвори ли му?
Даде ли  му?
Горките караконджули!   Party
Остаряват и памперси им трябват вече!

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
и аз така съм чувала, но не съм го спазвала Crazy

# 24
  • Мнения: 1 195
Не вярвам на такива глупости. Не съм се съобразявала с тях, но все пак вечер през зимата не оставям дрехи на терасата,  т.к. в съседство имаме къща която се отоплява на въглища и миризмата се впива в дрешките  Close

Иначе пра баба ми ми е казвала да не ги оставям вън че да не вземе луната да ги освети и после дребния да не спи нощем Crazy

....
карадонджули ще ги тафнат за малките караконджулчета...
....лелеееееее  ooooh! Joy Joy Joy

Ама на вас ви е смешно, ама една вечер един ми чукаше на вратата и за памперси newsm78

 Joy Joy Joy Joy Joy прати го при нас  hahaha hahaha ще го черпя на корем Simple Smile

# 25
  • Мнения: 386
...
И ти отвори ли му?
Даде ли  му?
Горките караконджули!   Party
Остаряват и памперси им трябват вече!

Ааа  Naughty,той за малкото ги искаше...Ми, дадох му, дожаля ми, пък и криза е - трябва да си помагаме...

# 26
  • Мнения: 6 713
Здравейте!

Извинете ме за тъпия въпрос, свързан с бабините деветини Crazy, но ще ми припомните ли, до коя възраст на детето/бебето, дрехите му немогат да остават да съхнат на простора на вън по тъмно (да ги настига мрака)? newsm78

  bouquet

  #Shocked  smile3505Леле, още ли вярвате на тия измислици, бе хора?
Аз не оставям нищо да съхне нощно време, не само бебешките дрешки, а по принцип...


Иначе пра баба ми ми е казвала да не ги оставям вън че да не вземе луната да ги освети и после дребния да не спи нощем Crazy

 hahaha hahaha hahaha

# 27
  • Мнения: 793
С интерес прочетох написаното,защото до сега не съм чувала подобно нещо.  Embarassed

# 28
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И аз съм чувала до 40-я ден.
По принцип не съм суеверна и не вярвам на нищо, дето не мога да му схвана логиката.
А дрехите на малката ги простирах в стаята на сушилника дълго време, защото
терасата ми гледа към голяма, прашна улица. Гадно е, всичко прашасва за нула време.

# 29
  • Мнения: 2 587
До 40 ден,поне и аз така съм чувала.Аз ги простирах вътре на сушилка понеже беше зимата,не че вярвам в суеверия.

Общи условия

Активация на акаунт